Androidon is futnak a Firefox OS alkalmazások
A Firefox for Android 29 megjelenésével lehetővé vált, hogy a Firefox OS alkalmazások Android platformon is fussanak. Így az Android userek közvetlenül a Firefox Marketplace-ről tölthetnek le appokat.
Az Android felhasználók már a Firefox Marketplace-ről is letölthetnek alkalmazásokat, és ugyanúgy telepíthetik azokat, mint bármely más androidos applikációt. A Firefox blogposztban ír a bejelentésről, ahol kifejtik, hogy a fejlesztők mostantól létrehozhatják saját nyitott webes alkalmazásukat Firefox operációs rendszerre, amely Firefox és Android felhasználók millióihoz elérhet az újítás révén, hiszen arra sincs szükség, hogy a fejlesztők változtassanak a kódsoron.
A Mozilla már elérhetővé tette Firefox OS alkalmazásait Windowsra, OS X-re és Linuxra is, ám az Android az első mobilplatform, amely csatlakozik a sorba. A felhasználók ezáltal úgy kezelhetik az alkalmazásokat, mint egy natív appot. Telepíthetik, frissíthetik, eltávolíthatják, és megjelenik az alkalmazásfiókban is, csakúgy, mint a legutóbbi applikációk között.
A Firefox appok telepítéséhez Firefoxot kell használni, mely már közvetlenül a Google Play Store-ból is elérhető a felhasználók számára.
Kapcsolódó cikkek
- Ingyenes a SwiftKey Android billentyűzet
- Egyre népszerűbb a foodpanda mobilalkalmazása
- Több mint 1 milliárd alkalommal telepítették a Gmail Android verzióját
- Legfrissebb BKK járatinfók mobilon
- Továbbfejlesztett mobillopás-védelmi funkcióval érkezik az ESET Mobile Security
- D-Link Wi-Fi Smart Plug: elektromos eszközeink távoli kezelésére
- Űrbéli üdvözlet a 40 éves Rubik-kockának
- Megjelent az első hazai védőoltásokat naplózó alkalmazás
- Futótárs: a világ első magyar nyelvű futóalkalmazása a Telekomtól
- Magyarországon a Nokia X
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Erre nem számítottunk – megtorpant az online kiskereskedelem
Az idei II. negyedévben mind értékben, mind a vásárlások számában visszaesett az online boltokban bankkártyával fizetett tranzakciók száma az év első három hónapjához képest. Ennek ellenére minden 5. bankkártyával itthon fizetett forintot webshopokban költünk el – derül ki a BiztosDöntés.hu összeállításából.
Kontakt jelnyelvi tolmácsszolgáltatás a Telekomnál
2023. szeptember 24-étől a Magyar Telekom 29 üzletében és telefonos ügyfélszolgálatán jelnyelvi tolmácsszolgáltatás vehető igénybe a hallássérült ügyfelei akadálymentes kiszolgálása érdekében.
MI-vel teszi hatékonyabbá és fenntarthatóbbá a cégek működését a Schneider Electric
Mesterséges intelligencia (MI) megoldással egészíti ki EcoStruxure Resource Advisor megoldását a Schneider Electric, a lépésnek köszönhetően a vállalati döntéshozók még gyorsabban férhetnek hozzá a cégük energiafelhasználási és fenntarthatósági adataihoz. Az új rendszer zártkörű béta tesztje szeptemberben indul és várhatóan az év végén, illetve 2024 elején lesz szélesebb körben is elérhető.
Új közösségi platformmal hóditja meg a magyar milliárdos vállalkozó a világot
2004-ben költözött Írországba, majd a világ számos pontján is élt Joe Bitter, vagyis Bitter József. A 76 országban működő E-commerce vállalkozásairól ismert magyar származású üzletember korai kriptovaluta portfóliójával emelte új dimenzióba a karrierjét. Noha a vállalkozó ma már elégedetten dőlhetne hátra, Bitter Józsefnek mégis van egy szívügye: szeretne luxustermékeket elérhetővé tenni a vásárlók legszélesebb körének, és egyben a legmagasabb profitot garantálni az eladóknak, ezért egy új elveken működő közösségi platformot fejlesztett ki.