Microsoft Cloud program: nagyvállalatok megoldásai a kisebbeknek is
A Cloud Solution Provider Program három elemből áll: a termék; a hozzá kapcsolódó magyar nyelvű technikai támogatás; és olyan szolgáltatások, amelyek a bevezetést, a testreszabást és a használatot támogatják. A három összetevőből minden cég megfelelő csomagot állíthat össze saját igényeinek megfelelően, termék és technikai támogatás esetén rugalmas fizetési feltételekkel: a megszokott átalánydíjakkal és magas beruházási költségekkel ellentétben a kiadás a bevételekhez vagy a költségvetéshez illeszkedik, a szolgáltatások havidíjasak, mindig csak annyit fizetünk, amennyit használunk is. Akár naponta változtathatja az igénybe vett termékeket és azok mennyiségét!
A Cloud Solution Provider Programban többek között az alábbi termékek érhetők el: üzleti alkalmazások (Office, CRM), Levelezési és dokumentumkezelési megoldások (Exchange, Sharepoint), vállalati kommunikációs megoldások (Skype for business, Yammer), notebook és mobil eszköz management megoldások (Intune), dokumentumvédelmi megoldások (EMS), virtuális szerverek és mentési megoldások (Azure).
Kapcsolódó cikkek
- Felhőbe küldték a parancsokat az amerikai hadseregben
- SUSE: új együttműködések és továbbfejlesztett oktatási program nyílt alapokon
- Csökkenti a OneDrive tárhelyeket a Microsoft
- Új Dell hibrid felhőrendszer: minimális kockázat, egyszerűbb bevezetés és egyedülálló fizetési megoldás
- Öt nyomós érv a privát felhő használata mellett
- Csalók detektálása felhőből
- Új Dell-megoldások a felhőalapú, virtuális és VDI-rendszerek bevezetéséhez
- Megkönnyíti a privát felhő létrehozását a Fujitsu új platformja
- Új közösségi szolgáltatások az Oracle felhőben
- Frissítések az Oracle Sales Cloud megoldásához
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Robotizált folyamatautomatizációs szolgáltatások a Tech Data kínálatában
Új big data és mesterséges intelligencia alapú szolgáltatásportfóliót tett elérhetővé több európai országban, köztük hazánkban is a Tech Data, miután partneri szerződést kötött a rutinszerű irodai munkafolyamatokat automatizáló Automation Anywhere-rel.
7 egyetemi ötlet kapott 15 millió forintos befektetést a Hiventures-től
7 egyetemi startup ötlet kapott 15 millió forintos inkubációs befektetést az MFB csoporthoz tartozó Hiventures-től az egyre népszerűbb Startup Campus University programban. A december 5-én zárult őszi vállalkozásfejlesztési képzések idén már három partnerrel; a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemmel (BME), a győri Széchenyi István Egyetemmel (SZIE) és a Magyar Divat & Design Ügynökséggel (HFDA) közösen valósultak meg, és rekord számú jelentkezőt mozgattak meg.
Hello Tomorrow: Négy magyar vállalkozás a világ legígéretesebb deep tech startupjai között
Négy magyar tudományos technológiai vállalkozás is rangos nemzetközi elismerésben részesült, hiszen világszinten több, mint 5000 jelentkező közül bekerültek a „deep tech pioneer”-ek közé a Hello Tomorrow Global Challenge programja keretében. A minősítésnek köszönhetően a Biopesticide, az ITMedicine, a Lupfe és a Jfermi bemutatkozhatnak a világ legfontosabb deep tech seregszemléjén a párizsi Hello Tomorrow Global Summit rendezvényen, jövő márciusban.
Új piacot hívott életre az autonóm mobil robotok elterjedése
Mindössze pár évvel bemutatkozása után az AMR (autonóm mobil robot) platform a gyártóipari logisztikai műveletek automatizálásának egyik legnépszerűbb megoldásává vált. Rugalmassággal, valamint egyszerű és érthető programozással támogatja a dinamikus logisztikai környezeteket, miközben még a költségeket is csökkenti. Az AMR-ekkel párhuzamosan létrejött egy új piac is, amely kimondottan kiegészítő megoldásokkal, tartozékokkal és alkalmazásokkal szolgál annak érdekében, hogy az egyedi logisztikai kihívások is legyőzhetőek legyenek, valamint, hogy az automatizációs befektetés még hamarabb megtérülhessen. Az egyik ilyen kiegészítő eszköz az AMR-ekre szerelhető és személyre szabott fedélzeti modul, amelynek köszönhetően a rakodó és áthelyező, anyagmozgató folyamatok teljes mértékben automatizálhatóvá válhatnak.