Tabletkasszával nyitott az exkluzív cipőbolt

forrás: Prím Online, 2015. december 17. 15:23

Megnyitotta első magyarországi üzletét a MUSETTE cipőbolt a Váci utcában. Az elegáns divatáruházban a kasszának is stílusosnak kell lennie, így tablet alapú pénztárgépet használnak, amely elegáns, kicsi és trendi, ám egy PC-kassza tudását hordozza. A vezetők a nyitás pillanatától kereskedelmi háttérrendszer segítségével koordinálják az üzleti folyamatokat.

Megnyílt a MUSETTE exkluzív cipőbolt a fővárosi Váci utcában. Az 1992-ben alapított márka jelen van Európában, Észak-Amerikában és Ázsia több országában is, Magyarországon most nyílt meg az első üzletük, a karácsonyi bevásárlási roham elején. A boltvezetés a Laurel Cégcsoportot bízta meg a kassza szállításával és üzembe helyezésével, az üzletbe tableten működő Laura kasszarendszer került.

 

Tableten is működő online pénztárgép


A cég vezetése úgy döntött, hogy a nyitás pillanatától kereskedelmi háttérrendszerrel támogatják a bolti folyamatokat. Ehhez a ProBasic-et választották, amelyet kifejezetten non-food üzletek számára fejlesztett a Laurel Cégcsoporthoz tartozó ProgAdat Kft. A kiskereskedelmi rendszer gyors és kulturált értékesítést tesz lehetővé. Az áruazonosítás vonalkódos technikával történik, a rendszer kezeli a készletezést, a törzsvásárlói rendszereket, a nem készpénzes fizetési lehetőségeket – mondta Giesz István, a ProgAdat ügyvezetője.


A háttérrendszer alkalmat ad a központ és a bolt közötti kommunikációra, illetve a cég más üzleteivel is kapcsolatot tart fenn. Ez akkor lesz igazán fontos, ha a bevezetés sikeres és később bővül a hazai üzlethálózat is. A vezetők számára a ProBasic átláthatóvá teszi a folyamatokat, a pénztárosok tevékenysége nyomon követhető, műszak végén elszámoltathatók. A kereskedelmi rendszerhez akár távolról, mobileszközzel is csatlakozhatnak a felhasználók. A hozzáférési szintek precízen testre szabhatók – ismertette az ügyvezető.
 

Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Magyar makettező cég innovatív 3D-s megoldásai a gyártás területén

Az utóbbi években a 3D nyomtatás és a hozzá kapcsolódó modell előállítási folyamatok a mindennapok részei lettek. A technológiával már városrészt, orvostechnikai eszközöket és ékszereket is készítenek, de van, ahol az általános iskolai oktatásban és a háztartásokban is használják. Nem létező, vagy sérült elemeket alkotnak virtuálisan újra, majd állítják elő ismét, hogy azok az eredetivel azonos módon működhessenek felhasználási területükön. Egy magyar cég a makettezés mellett úttörőnek számító területeken is használja a file to factory és a reverse engineering megoldásokat.

2023. március 25. 15:38

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Az Alzánál egyszerűbb lett az áruvisszaküldés és a reklamáció

2023. március 21. 09:59

Töretlennek tűnik a csaló e-mailek és SMS-ek terjedése – van megoldás

2023. március 14. 20:32

IT Akadémiát indított a BME VIK és a Qualysoft

2023. március 9. 14:08

DEUTSCHE TELEKOM innovációk az idei Mobil Világkiállításon

2023. február 28. 12:48