Adatküldés PC-ről mobilra sms-ben

Genda Csongor Zoltán, 2007. december 12. 21:43

Egy német cég egy olyan megoldással jelentkezett, amely ingyenesen lehetővé teszi az internetezők számára, hogy számítógépről fájlokat küldjenek mobilra rövid szöveges üzenetek formájában.

A Constructiv-Agentur Beam it up Scotty névre keresztelt szolgáltatása révén bárki térítésmentesen továbbíthat zenét, videót, dokumentumot vagy bármi mást egy internetképes mobiltelefonra. A szolgáltatás teljesen ingyenes, a felhasználóknak csupán le kell hívniuk a cég weboldalát, fel kell tölteniük az elküldendő fájlt a központi szerverre, ki kell választani a megfelelő tömörítést, s máris lehet küldeni a letöltési linket tartalmazó sms-t. Az internetezők napi tíz ilyen üzenetet küldhetnek, az üzemeltető pedig egy teljes hónapig őrzi meg a fájlokat.

A szolgáltatást innen lehet elérni, használata rendkívül egyszerű.

Kulcsszavak: SMS

Telekom ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Új okostelefon a Red Bull Mobile kínálatában

Az RBMK elnevezésű androidos készülék szeptember 2-tól már 1 forintért elérhető a Telenor üzleteiben, az új RBMK tulajdonosai is hozzáférést kapnak a Red Bullhoz tartozó zenei és sport tartalmakhoz.

2010. szeptember 2. 21:47

Zene- és videóletöltő-szolgáltatást indít a Sony

A Sony szolgáltatása számos internetcsatlakozással rendelkező eszközről, így a Vaio komputerekről, a Bravia tévékről, a Blu-ray lejátszókról, valamint a Sony Ericsson mobiltelefonokról is elérhető lesz, de csak a jövő évtől.

2010. szeptember 2. 08:23

Internetes televíziót tervez az Amazon

Internetes televízió létrehozásán munkálkodik állítólag az Amazon online áruház.

2010. szeptember 2. 08:05

Díjmentes iWiW-elérés T-Mobile-előfizetőknek

Szeptember elsejétől akciós kedvezményként a T-Mobile előfizetői díjmentesen érhetik el mobiltelefonjukról Magyarország legnagyobb közösségi portálját, az iWiW-et.

2010. szeptember 1. 11:04

A DT megkezdte a 4G mobil-infrastruktúra kiépítését

A Deutsche Telekom (DT) megkezdte a negyedik generációs mobiltelefon hálózati infrastruktúra kiépítését Németországban.

2010. augusztus 31. 08:48

Cikkgyűjtő

További híreink

Olcsóbb Apple TV, frissült iPod Touch, érintőképernyős Nano, kocka Shuffle

2010. szeptember 2. 09:33

Magyarország is nyit a szabad szoftverek felé

2010. szeptember 1. 20:55

Búcsúzunk az ATI névtől

2010. augusztus 31. 16:25

Megelőző digitális csapásokat tervez a Pentagon

2010. augusztus 31. 08:30

A honlapod a holnapod! - idén is kiírták „Az Év Honlapja” pályázatot

2010. augusztus 30. 19:43

Az IE6 a világ legrosszabb böngészője

2010. augusztus 29. 16:13

Maguk a hackerek informálják a Microsoftot vírusaikról

2010. augusztus 28. 17:43

Játékkonzolt fejleszt a Lenovo "eBox" néven

2010. augusztus 28. 11:03

Visszatér a Commodore 64

2010. augusztus 26. 08:36

Nemzetközi konferenciává nőtte ki magát a 2010-es Hacktivity

2010. augusztus 24. 16:53
Számolja ki, milyen járulékokat kell befizetnie...
A három érték közül írjon be egyet, a másik kettőt a Számol gombra kattintva kapja meg.
nettó bér
bruttó bér
munkáltató összes költsége

www.nexon.hu