Xerox Phaser 3155, 3160B, 3160N: teljes körű nyomtatás belépő szintű áron

forrás Prim Online, 2010. március 11. 13:38

A Xerox Magyarország Kft. három fekete-fehér lézernyomtatót vezetett be a piacra. Az új berendezések megbízható hálózati nyomtatást nyújtanak megfizethető áron. A Xerox Phaser 3155, 3160B és 3160N percenként 24 oldalt nyomtat kiváló minőségben.

Mindhárom modell eleget tesz az irodai munkacsoportok által támasztott nyomtatási követelményeknek: a Phaser 3155 havonta akár 12.000, a Phaser 3160 típusok pedig akár 15.000 nyomat előállítására képesek. A berendezések ugyanakkor egyéni vagy irodai nyomtatóként is remekül használhatók, mivel halkan üzemelnek, és méretüknél (360x389 mm) fogva kényelmesen elférnek az íróasztalon.

A felhasználók nyomtatási szükségleteiknek megfelelően választhatják ki a számukra legmegfelelőbb készüléket, figyelembe véve az eltérő csatlakoztathatóságot, képfelbontást és vezérlőt. Mindhárom termék USB 2.0 csatlakozót tartalmaz, továbbá a hálózati nyomtatásra alkalmas Phaser 3160N-en Ethernet 10/100Base-TX port is található. A 600x600 dpi képfelbontás a Phaser 3155 esetében szoftverbővítéssel akár 1200x600 dpi-re, míg a két Phaser 3160 készüléken 1200x1200 dpi-re növelhető. A Phaser 3155 155 MHz processzorral és 8 MB memóriával rendelkezik, a két 3160-as verzió pedig 360 MHz processzort, 64 MB memóriát és több nyomtatási nyelvet támogat, köztük a PCL®6/PCL5e-t, valamint az Epson/IBM-et.

A lézernyomtatók 250 lap kapacitású, beépített papíradagolóval vannak ellátva, így a nyomtatási feladatokat nem kell megszakítani a papír újratöltése miatt. A második papíradagoló speciális méretű és alapanyagú dokumentumok – borítékok, átlátszó fóliák, képeslapok – nyomtatására szolgál. A berendezésekkel az első oldal kinyomtatása mindössze nyolc másodpercet vesz igénybe.

A három új modell számos könnyen kezelhető alkalmazást kínál. A képméret megváltoztatásához használhatjuk az arányosítás, a növelés/csökkentés és a laphoz igazítás funkciót. A toner- és energiatakarékos üzemmód, valamint a kicsinyítés és feladattörlés segítségével visszaszoríthatjuk a nyomtatási költségeket. A kézi kétoldalas nyomtatással változatlan termelékenység mellett csökkenthetjük a papírhasználatot. A termékek további funkciói között találjuk a vízjel-, a füzet- és poszternyomtatást (ez utóbbi használatával egy nagyobb darabbá összeilleszthető képrészleteket nyomtathatunk).

Az új berendezések egyszerűen üzembe helyezhetők és működtethetők bármilyen Windows-, Mac- és Linux-környezetben. A Phaser 3160N Xerox CentreWeb® Internet Services funkcióval rendelkezik, amelynek köszönhetően a telepítés, az üzemeltetés és a munkamenet ellenőrzése webböngészőn keresztül is lehetséges.
 

Kulcsszavak: printer Xerox

Irodatechnika ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Új i-SENSYS nyomtatók kezdőtől a haladóig

A Canon bemutatta i-SENSYS nyomtatócsaládjának legújabb modelljeit, melyek között található olcsó belépőszintű, közép-, és csúcskategóriás modell is.

2010. szeptember 1. 20:42

Új Epson multifunkciós, vezetéknélküli PX nyomtatósorozat

Az Epson bemutatta az új PX sorozat modelljeit, a cég zászlóshajójának számító Epson Stylus Photo PX820FWD-t, valaimint az Epson Stylus Photo PX720WD modelleket. Az új készülékek a vezetéknélküli kapcsolhatóságon túl olyan hasznos extra funkciókat is tartalmaznak, mint például a kétoldali nyomtatás, másolás és szkennelés.

2010. augusztus 30. 19:51

Új PIXMA nyomtatók és CanoScan szkennerek

A kezdőktől a haladó felhasználókig pozícionált Canon modelleket modern forma, praktikus szolgáltatások, valamint egyszerű használatot biztosító szoftverek jellemzik.

2010. augusztus 21. 07:50

Minőségi papírképek a SELPHY CP800 fotónyomtatóval

Az új Canon SELPHY CP800 modell számos újdonságot és kreatív funkciót kínál, és fotólabor minőségben teszi lehetővé a gyors és egyszerű, otthoni fotónyomtatást. Az új modell vékonyabb házban érkezik.

2010. augusztus 20. 10:50

W600+ projektor: 720p otthoni szórakoztatás 3D-ben

BenQ bemutatta új otthoni szórakozásra szánt, nagyfelbontású DLP projektorát, a W600+ -t, a készülék 3D kész, magas fényerő és kontraszt arány jellemzi.

2010. augusztus 8. 10:01

Cikkgyűjtő

További híreink

Olcsóbb Apple TV, frissült iPod Touch, érintőképernyős Nano, kocka Shuffle

2010. szeptember 2. 09:33

Magyarország is nyit a szabad szoftverek felé

2010. szeptember 1. 20:55

Búcsúzunk az ATI névtől

2010. augusztus 31. 16:25

Megelőző digitális csapásokat tervez a Pentagon

2010. augusztus 31. 08:30

A honlapod a holnapod! - idén is kiírták „Az Év Honlapja” pályázatot

2010. augusztus 30. 19:43

Az IE6 a világ legrosszabb böngészője

2010. augusztus 29. 16:13

Maguk a hackerek informálják a Microsoftot vírusaikról

2010. augusztus 28. 17:43

Játékkonzolt fejleszt a Lenovo "eBox" néven

2010. augusztus 28. 11:03

Visszatér a Commodore 64

2010. augusztus 26. 08:36

Nemzetközi konferenciává nőtte ki magát a 2010-es Hacktivity

2010. augusztus 24. 16:53
Számolja ki, milyen járulékokat kell befizetnie...
A három érték közül írjon be egyet, a másik kettőt a Számol gombra kattintva kapja meg.
nettó bér
bruttó bér
munkáltató összes költsége

www.nexon.hu