Új Ivy Bridge alapú mobilprocesszorok

Ezek a Celeron 1000M, 1020M, 1007U és 1037U, Core i5-3437U, i5-3340M, i5-3380M, i7-3540M és i7-3687U modellek. Valamennyi új processzor kétmagos. A Celeron lapkák nem támogatják sem a Hyper-Threading, sem a Turbo Boost technológiát, a Core i5 és Core i7 lapkák viszont igen.
Az új mobilprocesszorok fontosabb műszaki jellemzőit és árát az alábbi táblázat foglalja össze:
Kapcsolódó cikkek
- Az Intel még ebben az évben megkezdi az első dedikált 450 mm-es gyár építését
- Nagy teljesítményű négymagos Haswell processzorok noteszgépekhez
- Az Intel 14 nanométeres Broadwell lapkák gyártása az év végén kezdődik
- Gyártásban a noteszpiacot megújító következő generációs Haswell processzorok
- Intel bevezette a „7” wattos Ivy Bridge mobilprocesszorokat
- Már kaphatók az „Y” jelű ULV Ivy Bridge mobilprocesszorok
- 14 darab új négymagos Intel Core i5 és i7 asztali CPU érkezik
- Új mobil Celeron processzorok 2013 elején
- Az Intel Haswell asztali Core i5 és Core i7 CPU-sorozat részletei
- Az Intel bevezette az első 6 W-os szerverprocesszort
Hardver ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Az LG bemutatja legújabb, továbbfejlesztett Ultra szériás monitorait
Az LG Electronics (LG) tovább erősíti pozícióját a prémium monitorok piacán új, a 2021-es CES kiállításon debütáló Ultra monitoraival. A gamerek, digitális művészek és professzionális felhasználók igényeit szem előtt tartva a legújabb UltraGear, UltraWide és UltraFine szériás kijelzők magas szintű hatékonyságot és szórakozási élményt kínálnak, így otthoni és irodai használatra is tökéletesek.
Terjeszkedik az LG a globális e-sport-piacon
Az LG Electronics (LG) megerősíti jelenlétét a gyorsan növekvő globális e-sport-piacon, mégpedig a világ egyik legnagyobb e-sport-szervezetével, a Gen.G Esportsszal (Gen.G) kialakított partnerségi együttműködés révén. A két vállalat együtt dolgozik majd azon, hogy az LG kategóriavezető UltraGear gaming monitorainak segítségével fejlődhessen tovább a nemzetközi e-sport-színtér.