A legjobb szoftverbevezetésekre vadászik az SAP
Idén is keresi a közép-kelet európai régió, köztük Magyarország legjobb üzleti szoftverbevezetéseit az SAP. Minden olyan szervezet jelentkezhet, melynél 2013. január 1. és szeptember 2.-a között indult el SAP rendszer.
A cégméret nem akadály, három kategóriában (kis, közepes, nagyvállalat) osztanak majd arany, ezüst, és bronz díjakat. A kategóriák legjobbjai kijutnak a következő, nagyobb fordulóra, ahol Európa, Közel-Kelet, Afrika vállalatai mérkőznek meg.
A negyedik éve megrendezésre kerülő verseny célja változatlan. Olyan cégeket kíván elismerni, melyeknél a legmagasabb minőségben történt meg SAP szoftverbevezetés, eközben törekedtek a gyors, költséghatékony implementációra, és így komoly üzleti értéket teremtettek.
A versenyen tavaly, és tavalyelőtt is díjaztak magyar vállalatokat. A GPS-es járműkövetéssel foglalkozó iData Kft., és a vérnyomásmérőket forgalmazó Hungimpex Kft. kapta meg az ezüst díjakat.
A jelentkezéseket online módon lehet megtenni, november 29-ig, az SAP Quality Awards weboldalán, ahol a részletes feltételek megtalálhatóak. A szervezők most is olyan ügyfélprojekteket várnak, melyek elismert módszertant követtek, professzionális projektmenedzsment övezte a bevezetést, és követték a szoftvergyártó 10 minőségi alapelvét.
Jiri Synacek, az SAP közép-kelet európai minőségbiztosítási igazgatója szerint a megmérettetés kiváló lehetőség a bevezetést végző partnercégek elismerésére is.
Kapcsolódó cikkek
- Népszerűek a vásárlói hűségprogramok
- Az SAP partnere lett az AFF Group
- A WhatsApp vezeti a csatát
- Frissült a Kaspersky Security for Mobile
- Dell és SAP megoldások – adatok másodpercek alatt
- Megkezdődött „Az Év Honlapja” véghajrája
- Csinálod vagy nem?!
- Új szintre emelkednek a biometrikus biztonsági megoldások
- Harmadik negyedéves gyorsjelentés az SAP-tól
- A Telekom civil díjcsomagjaira pályázhatnak nonprofit szervezetek
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.
Jelentős szakmai sikerrel zárult az ELTE pályaorientációs és tehetséggondozó programja
A Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő, „STEMpont” komplex pályaorientációs és tehetséggondozó program (NTP-STEM-23) megvalósítására kiírt pályázatán az ELTE Informatikai Kar 20 millió forint, a Természettudományi Kar pedig csaknem 18 millió forint támogatási összeget nyert el.
24. alkalommal lehet jelölni a reáltárgyak legjobb oktatóit a Rátz Tanár Úr Életműdíjra
Az Alapítvány a Magyar Természettudományos Oktatásért 2024-ben is várja a jelöléseket a Rátz Tanár Úr Életműdíjra, amelyet immáron 24. alkalommal ítélnek oda olyan tanároknak, akik különösen sokat tettek a hazai reáloktatásért.
Új szelek fújnak a nagyvállalatoknál IT fronton
Habár az utóbbi években csökken a keresleti nyomás az IT munkaerőpiacon, a jó technológiai szakemberekre továbbra is egyre nagyobb szükség van. Ozorai Dénes, a K&H IT vezetője szerint ugyanis ma már szinte minden üzleti igény valamilyen IT megoldást kíván.
A 2024-es év legjobb videós hirdetéseit keresi az IAB Hungary
Második alkalommal hirdeti meg pályázatát az IAB Hungary Digitális videó Munkacsoportja, amelyen a 2024-es év legkiemelkedőbb videós hirdetéseit díjazza több kategóriában is.