Meghosszabbítja két tanítási nyelvű iskolák számára hirdetett pályázatát az Epson
Két héttel meghosszabbítja két tannyelvű általános iskolák számára kiírt országos pályázatának beküldési határidejét az Epson. A jelentkezési anyagokat így november 17-én éjfélig várják. A pályázat célja, hogy a vállalat felhívja a figyelmet a megfelelő nyomtató kiválasztásának fontosságára és a nyomtatási költségek optimalizálására.
A jelentkezés feltételei változatlanok: az iskoláknak jelezniük kell, hogy az Epson külső tintatartályos modelljeivel egy év alatt megtakarítható összeget mire fordítanák. A leghasznosabban, legkreatívabban vagy éppen legegyedibben ötletet benyújtó három iskolát egy L550 multifunkciós, – nyomtató, szkenner, másoló és fax – külső tintatartályos készülékkel díjazza.
A fődíj nyertese további díjazásban részesül: az Epson külső tintatartályos nyomtatójával megtakarítható összeget a vállalat az iskola részére, a pályázati anyagban megjelölt cél megvalósítására ajánlja fel.
A pályázatok beküldési határideje most a korábbi, november 3-i dátum helyett 2014. november 17. éjfélre módosul.
Kapcsolódó cikkek
- Epson: tintatartályos nyomtatókkal a maximális költséghatékonyságért
- Hosszabbít Az Év Honlapja
- Idén is díjazzák a legjobb céges honlapokat
- Nyomtatóipari trend: nő az igény a specializált gépek iránt
- Új szoftvereket mutatott be Xerox
- Két tannyelvű iskoláknak hirdetett pályázatot az Epson
- Frekvenciapályázat: új belépő a mobilpiacon
- Novemberig lehet pályázni a legjobb SAP bevezetés címért
- Még egy hétig lehet leadni a „Digitális Esély 2014" pályázatokat
- Mr. Klausz nyerte a Ki Mit Tube versenyt
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Digitális ugródeszkát kínál a Telekom a magyar kisvállalkozásoknak
A Telekom olyan magyar kisvállalkozások jelentkezését várja, amelyek szeretnének digitálisan fejlődni, de eddig még nem találták meg a számukra megfelelő megoldásokat. A Digitalizációs Pályázat három nyertese egy éven keresztül díjmentesen használhatja a vállalkozása igényeire szabott IT-szolgáltatásokat, míg az első 100 érvényes pályázó egyéves Norton 360 előfizetésben részesül. A jelentkezési határidő 2026. június 25., és a pályázaton Telekom-ügyféltől függetlenül bármely jogosult vállalkozás indulhat.
Célgépek, amelyek a jövőt építik – 115 innováció csapott össze
A sebesség és a precizitás hazai fellegvárában, a Hungaroringen vonultatták fel a magyar mérnöki tudomány legjavát a Magyar Ipari Célgép Nagydíjon. Az idei mezőny minden eddiginél erősebb volt: 115 pályázat közül választották ki azokat az innovációkat, amelyek a jövő gyártósorait és mindennapjait formálják. Az esemény egyértelműen bebizonyította, hogy a hazai ipar jövője nem az olcsó munkaerőre, hanem a magas hozzáadott értékű tudásra épül. A 2026-os Nagydíj jelmondata – „A jövőt építjük. Géped van hozzá?”
Díjazzák az informatika meghatározó vezetőit és fiatal tehetségeit
Idén ismét meghirdeti rangos pályázatát a Magyarországi Vezető Informatikusok Szövetsége (VISZ), amelynek keretében intézmények és vállalatok informatikai szervezeteinek vezetői pályázhatnak az „Év informatikai vezetője” elismerésre.
Magyar újságíró a Siemens Media Award dobogóján
A program fennállása óta először Budapesten rendezték meg a Siemens Media Award nemzetközi díjátadóját. Az előző évekhez hasonlóan, idén is magyar sikert ünnepelhettünk: a szakmai zsűri kilenc ország pályázóit és pályaműveit értékelve a második díjat Rádi Balázsnak, az Index.hu újságírójának ítélte, az „Index a műtőben: először operáltak gerincsebészeti robottal Magyarországon” című írásáért.
Női példaképek a digitális gazdaság élvonalában
Negyedik alkalommal hirdette meg a női szakemberek munkáját elismerő „Női példaképek a digitális gazdaságban” pályázatát az IVSZ – Digitális Vállalkozások Szövetsége és a Women in Technology Hungary Egyesület (WiTH). Az elismeréseket az IVSZ SMART konferenciájának záróeseményén adták át: a fődíjat Biró Gabriella kiberbiztonsági szakértő kapta, míg a két szervezői különdíjjal Kulcsár Alexandra és Földesi-Badó Gabriella kiemelkedő szakmai teljesítményét jutalmazta a zsűri.

