Magyar megoldás mutatkozott be Helsinkiben
Debütált a Cellum OmniPay
Hazai fejlesztésű megoldást mutattak be Helsinkiben. A Cellum OmniPay Helsinkiben, egy pénzügyi technológiai konferencián mutatkozott be.
Új mobiltranzakciós megoldást mutatott be a hazai Cellum. Az OmniPay nevű szolgáltatás egyben a vállalat legújabb mobilkereskedelmi megoldása is. Az OmniPayt kifejezetten kis- és középvállalkozások számára alkották meg annak érdekében, hogy egyszerre több helyen tudjanak kialakítani nem helyhez kötött elektronikus fizetési megoldást.
A Cellum OmniPayjel a mikrovállalkozások is jelentős beruházási költségek nélkül, gyorsan és kedvező tranzakciós költségek mellett juthatnak biztonságos, nem helyhez kötött fizetési rendszerhez. A vásárlók pedig kényelmesen, többletköltségek nélkül fizethetnek, akár kártyájukat, akár mobiltárcájukat használják.
A vállalkozások különböző fizetési módokat kínálhatnak. Aki a fizikai bankkártyás fizetési lehetőség bevezetése mellett dönt, a Cellum mobilalkalmazása mellé egy mobil POS terminált, vagyis hordozható kártyaleolvasót kap. A fejlesztőcég megoldásával az olyan tranzakciókra is lehetőség van, amelyeknél nincs szükség a bankkártya jelenlétére: ekkor egy virtuális mobilterminálból maga a kereskedő indíthatja el a tranzakciót, a vásárló pedig egy, a Cellum által fejlesztett mobiltárca (pl. OTPay, MasterCard Mobile) segítségével egyenlítheti ki a számlát. A szolgáltatás a Cellum Plug and Pay technológiát használó kereskedői alkalmazásokkal is működik, és igény esetén a hűségprogramokat, kuponakciókat és ajándékkártyákat is kezeli.
A Cellum OmniPayt a cégcsoport az év második felétől vezeti be a piacra, a teszteket a kiválasztott kereskedőknél a második negyedévben végzik.
Kapcsolódó cikkek
- Vezető MPS szolgáltató a Xerox
- Vezető MPS szolgáltató a Xerox
- Jól járnak a felhasználók a Samsung és a Microsoft partnerségével
- Pénzküldés funkcióval bővült a Facebook Messenger
- Jelszómentes bejelentkezés felé veszi az irányt a Yahoo
- Egyre több ügyfele van az Invitel biztosítási szolgáltatásának
- A UPC DTH négy országban teszi elérhetővé a Fine Living és a Food Network csatornát
- A Google bemutatta az Android Payt
- Az MWC-n debütált a Cellum mobilfizetési világújdonsága
- Így fizethetsz kártyával a haverodnak
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Schneider Electric és az ETAP új szintre emeli az MI-gyárak energiaigényének tervezését
A Schneider Electric és az ETAP közös munkája jelentős előrelépést hoz a mesterséges intelligencia (MI) által vezérelt gyárak energiaigényének tervezésében. Az NVIDIA Omniverse Blueprint platformra építve olyan digitális ikermegoldást fejlesztenek, amely képes összehangolni a mechanikai, termikus, hálózati és elektromos rendszerek adatait, így pontosabban modellezhető az MI-alapú gyárak működése.
A térbeli számítástechnika forradalma: Az üzleti innováció új dimenziója
Ahogy a vállalati informatika egyre bonyolultabbá és összetettebbé válik, úgy nő a térbeli számítástechnika (spatial computing) jelentősége az üzleti innovációk terén. Ez a technológia lehetővé teszi a fizikai és digitális világ közötti zökkenőmentes kapcsolatot, és egyesíti a virtuális valóság, a kiterjesztett valóság, az IoT és a mesterséges intelligencia adatelemzési képességeit. Ennek köszönhetően a vállalkozások új szintre emelhetik hatékonyságukat és innovációs képességüket.