MostSzámlázz: mobilra optimalizált, gyors és egyszerű új számlázóprogram
Új terméket dobott piacra a felhő-alapú számlázóprogram, a Számlázz.hu fejlesztőcsapata. A MostSzámlázz szakított a számlázás, és az erre szakosodott webes szolgáltatások nyelvezetével, körülményességével, hogy villámgyorsan, esztétikus környezetben, és intelligens módon számlázhassanak az egészen kicsi, vagy nagyon nagy vállalkozások is. Akár ingyen.
Mikro-, kényszer-, kis- és középvállalkozók, illetve adószámos magánszemélyek fejével gondolta végig az idén tízéves Számlázz.hu fejlesztőcsapata a számlázást. A MostSzámlázz használói mostantól egyenesen a számlázófelületen indíthatnak: regisztrációs folyamat helyett azonnal elkezdhetik megírni a számlájukat.

“Hihetetlennek tartom, hogy a digitális évszázad 15. évében még mindig százezrek kézzel körmölik a számláikat. Az üzleti életben szinte mindenki használ számítógépet/laptopot, nem is beszélve az okostelefonokról - az emailezést és a Facebookot pedig már említeni sem merem. Mi lehet tehát 2015-ben az a dolog, ami életben tartja ezt az özönvíz előtti számlázási módot? Alaposan végiggondoltuk, mire van szüksége egy magyar kisvállalkozónak. Mobilbarátság, reszponzivitás, abszolút megbízhatóság és gyorsaság - ezek voltak a fő szempontjaink, amikor megalkottuk a tízéves Számlázz.hu kistestvérét, a MostSzámlázz-t. ‘Kicsi’, de annál erősebb: újragondolt felület, még gyorsabb, még könnyebb használhatóság - ezek voltak a főbb szempontjaink, és persze az esztétika. Talán a teljes magyar piac legszebb számlaképét alkották meg dizájnereink.” - mondta Stygár László, a Számlázz.hu fejlesztési vezetője.
Amit a MostSzámlázz-ról még tudni érdemes:
- A Számlázz.hu regisztrált felhasználói mobil eszközökről gond nélkül használhatják saját belépési adataikkal.
- Új regisztráltaknak a MostSzámlázz egy teljes értékű, vadiúj, ingyenes számlázó.
- Béta állapotában az extra funkciók még nem elérhetőek, de minden MostSzámlázz hozzáféréssel rendelkező felhasználó átfáradhat a Számlázz.hu-ra, annak teljes funkcionalitását használni.
- “Smart”: nagyon gyors folyamatok, azonnali számlakiállítás, auto-complete.
- Számlázás “light” - a szuper-egyszerű Számlázz.hu még egyszerűbb mobil-kiadása.
Kapcsolódó cikkek
- Megjelent az AIDA64 iOS- és Windows Phone verziója
- Önfejlesztés mobilalkalmazással
- Magyar városnézős kalandjáték a Microsoft Imagine Cup döntőjében
- Mobilba költözik a paysafecard
- Egy egyszerű üzenettől összeomlik a Skype
- CRS Portál: már mobilon is elérhető
- Már androidos mobilokra is letölthető a Periscope alkalmazás
- Sofőrhívó: az UBER után itt az újabb olcsó hazajutási megoldás
- Négy mobil nyomtatást elősegítő applikáció a Xeroxtól
- Mobilalkalmazással fejlesztik a fiatalok politikai ismereteit Őrvidéken
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
10 Gbps sebesség az Óbudai Egyetemen
Magyarországon az Óbudai Egyetem az első felsőoktatási intézmény, amely a WiFi 7 szabványnak megfelelő, legmodernebb vezeték nélküli hálózatot alakított ki. A Huawei kampusz megoldásának bevezetésével az egyetem egy jövőálló, 10 Gbps sebességű hálózatot hozott létre, amely a jobb hálózati élmény, valamint a hatékonyabb oktatás, kutatás és adminisztráció érdekében működik. Az állandó innováció és átalakítás eredményeként az Óbudai Egyetem úttörő szereplővé vált, új mércét állítva a hálózatfejlesztés terén az európai egyetemek között. A fejlett hálózati technológiák és a magas színvonalú digitális oktatási környezet alkotják az egyetem sikerének alapját.
Új raktárnyitásával a Prologis átlépte az 5 millió m²-t a közép-európai piacon
A Prologis, a logisztikai ingatlanok globális piacvezetője, közép-európai portfóliójában meghaladta az 5 millió m²-nyi modern raktárterületet. A lengyelországi Prologis Park Ruda Śląskában található új, 37 000 m²-es raktár megnyitásával a vállalat sikeresen átlépte ezt a határt a régiós portfóliójában.
Pécsett folytatódott a HR Fest: A régió munkaerőpiaci kihívásai és lehetőségei
Március 20-án Pécsett folytatódott a HR Fest, az ország egyik legnépszerűbb HR rendezvénysorozata, amely ezúttal a dél-dunántúli régió munkaerőpiaci kihívásaira összpontosított. Az egész napos eseményen neves szakértők osztották meg tudásukat, miközben a helyi gazdasági szereplők a fiatal munkaerő megtartása és a beruházások ösztönzése érdekében folytattak eszmecserét. A rendezvényen szó esett a British American Tobacco pécsi beruházásáról, valamint a helyi kis- és középvállalkozások növekedési lehetőségeiről is.
Az Amazon Web Services bemutatta az Ocelot kvantumchipet
Az Amazon Web Services (AWS) mérnökei új szemléletmódot alkalmaztak a kvantumchipek építésében. Ahelyett, hogy csupán a kvantumbitek (qubitek) számát növelték volna, főként a zajok hatékonyabb csökkentésére helyezték a hangsúlyt. Ennek eredményeként létrehozták az Ocelot kvantumchip prototípusát, amely előrejelzéseik szerint akár öt évvel is közelebb hozhatja a kvantumszámítógépek széles körű elérhetőségét.
Humanoid robotok, Nobel-díj és MI-orvosok: Mi vár ránk a következő évtizedekben?
Ha valakinek rendelkezésére áll 12–14 millió forint, januártól Magyarországon is megvásárolhat egy humanoid robotot. De mit gondolnak a magyarok a technológiai újítások, különösen a mesterséges intelligencia (MI) kapcsán? Elképzelhető-e, hogy a jövőben egy robot nyeri az aranyérmet valamelyik olimpiai sportágban? Vagy akár egy MI nyeri el a Nobel-díjat? Hajlandóak lennének-e MI-orvossal vagy MI-ügyvéddel konzultálni? A legfrissebb nemzetközi kutatás eredményeit most megosztjuk.