A Telenor alkalmazással gyűjt a UNICEF-nek

forrás: Prím Online, 2015. december 24. 10:32

A Telenor és az UNICEF közös jótékonysági kampányában a Telenor üzletekbe betérő ügyfelek már egyetlen mosollyal adakozhatnak. Az „Adj egy mosolyt!" alkalmazás segítségével készített szelfik 100 forint támogatást érnek egészen január 4-ig.

Az „Adj egy mosolyt!" jótékonysági akcióban a vállalat karácsonyi reklámfilmjeiben több helyen felbukkanó ajándékdoboz kelt életre, amely a Telenor üzleteiben egy beépített táblagépet rejt. A tableten futó, erre az alkalomra fejlesztett applikációval az üzletben várakozó vásárlók az ott eltöltött idejüket jótékonyságra is felhasználhatják.

 

Nem kell mást tenniük, mint készíteniük magukról egy mosolygós szelfit és elmenteni  azt, máris 100 forint támogatással járultak hozzá az adományhoz. A kampány célja az, hogy január elejére 1.000.000 forint gyűljön össze, melyet a Telenor ügyfelei mosolyáért cserébe egy összegben adományoz majd az UNICEF-nek.

Helyszínek és időpontok

 

dec. 21-jan. 4. Budapest Mammut

dec. 21-jan. 4. WestEnd

dec. 22-jan. 4. Kecskemét Malom

dec. 22-jan. 4. Pécs Árkád

dec. 22-jan. 4. Szeged Árkád

dec. 9-jan. 4. Törökbálint

Színes ROVAT TOVÁBBI HÍREI

A varázslat folytatódik

A kiemelkedő érdeklődésre való tekintettel a Harry Potter™: A kiállítás nyitvatartását a rendezők 2026. június 28-ig meghosszabbították, ezáltal a már eddig is több ezer látogatót fogadó kiállítás továbbra is elbűvöli a rajongókat, kortól függetlenül.

2026. április 2. 00:31

Munka, edzés, város: már nem egyetlen fejhallgatóban gondolkodunk

A fej- és fülhallgatók piaca átalakul: a felhasználók már nem univerzális megoldásokat keresnek, hanem az élethelyzethez illeszkedő eszközöket. A hibrid munka, a sport és a városi közlekedés eltérő technikai igényeket támaszt. Nő a kereslet az otthoni használatra szánt, nyitott hátú fejhallgatók iránt a természetes hangzás és kényelem miatt, miközben az open-ear modellek is terjednek, mert zenehallgatás közben is engedik érzékelni a környezet hangjait.

2026. február 7. 16:48

Digitális hangélmény Bécsben

 

A bécsi Haus der Musik nem egyszerű zenetörténeti múzeum, hanem kifinomult multimédiás és informatikai élménytér: szenzorokkal, valós idejű adatfeldolgozással és interaktív installációkkal teszi kézzelfoghatóvá a hang fizikáját, a zeneszerzés logikáját és az előadás összetett folyamatait, miközben minden korosztály számára élményszerű, játékos tanulást kínál.

2026. február 1. 19:27

Többkijelzős munkaállomások otthon: hardveres alapok és beállítások

A hibrid munkavégzés elterjedésével az otthoni irodák felszereltsége is lassan felzárkózik a vállalati környezethez. A hatékony munkához sokszor már nem elég egyetlen kijelző, hiszen az adatok, a kommunikációs ablakok és a munkafelületek párhuzamos kezelése nagyobb teret igényel. A többmonitoros rendszerek kiépítése azonban nem csak annyiból áll, hogy csatlakoztatunk egy újabb eszközt a meglévő mellé. A stabil működéshez és a kényelmes használathoz elengedhetetlen a megfelelő számítógép kiválasztása, valamint a szabványok és csatlakozók ismerete.
 

2025. december 15. 10:39

Egy magyar srác filmje a világ legjobb autós diákfilmje lett

Varga Sébastien, a Színház- és Filmművészeti Egyetem (SZFE) frissen végzett second unit rendező szakos hallgatója elnyerte a Nemzetközi Motor Filmdíj (International Motor Film Awards – IMFA) Legjobb Diákfilm kategóriájának fődíját.

2025. október 14. 21:07

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Lányok Napja az ELTE-n: Merülj el az informatika jövőjében!

2026. április 14. 19:55

Apple Pay-csalások: hat gyakori módszer, amire érdemes figyelni

2026. április 8. 10:27

Érintéses fizetés érkezett a Huawei okosórákra Európában

2026. április 7. 15:47

Innovációban a világ élvonalában: magyar éremeső az I-FEST2 versenyen

2026. március 30. 13:19