Galaxy VX: Adaptív, hatékony és megbízható tápellátás-védelem a legnagyobb adatközpontokban is
A Schneider Electric, az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője bemutatta a Galaxy VX kompakt háromfázisú szünetmentes áramforrást (UPS), amely ideális választás az üzleti szempontból kritikus alkalmazásokat támogató adatközpontok és nagyobb létesítmények számára, mivel magas hatásfokkal működik, könnyen telepíthető, és rugalmasan választható üzemmódokat kínál.
A Galaxy VX család 1000kW és 1500kW közötti teljesítménytartományban elérhető egységekből áll, de hatékony a párhuzamosan kötött rendszerek kiszolgálásánál is. Az innovatív ECOnversion mód és a négyszintű konverziós technológia révén akár az extra nagy adatközpontok üzemeltetői is kompromisszum mentesen maximalizálhatják az energiahatékonyságot, a rendelkezésre állás befolyásolása nélkül.
Akár 99%-os hatásfok
A Galaxy VX teljes mértékben integrálható a Schneider Electric energiamenedzsment megoldásaival, rugalmasan beállítható működési módjainak köszönhetően pedig az IT környezet igényei szerint optimalizálható az energiahatékonyság. A működési módok az alábbiak:
- Kettős konverziós mód: a kapcsolási veszteségek csökkentése révén a Galaxy VX négyszintű konverziós technológiája magas hatásfokot ér el kettős konverziós módban. A kapcsolások kisebb mértékben terhelik a komponenseket, ami csökkenti a meghibásodások számát, valamint növeli az élettartamot.
- Eco mód: az alacsony rendelkezésre állási igényű területekre ajánlott, Eco (takarékos) mód alkalmazásával akár 99%-os hatásfok is elérhető.
- ECOnversion mód: ezzel az új funkcióval a Galaxy VX a kettős konverziós és az Eco mód előnyeit ötvöző hibrid üzemmódot kínál, szintén közel 99%-os hatásfokkal.
„A felhő technológiák és a kolokációs IT modellek egyre népszerűbbek a vállalatok körében, és ezzel egyidejűleg folyamatosan nő az adatközpontok mérete, illetve egyre fontosabbá válik az energiamenedzsment. A Galaxy VX alacsony beruházási és üzemeltetési költség mellett nyújt magas rendelkezésre állást, illetve megbízható és skálázható energiaellátást egy valódi „pay-as-you-grow” (növekedésarányos költségemelkedési) modellben. A tápellátás-védelmi eszköz mellé többféle energiagazdálkodási megoldást is kínálunk, beleértve a lítium-ion akkumulátorokat, amelyek hosszú távon teszik lehetővé az energiatárolási igényekre való felkészülést” – mondta Radev Mihály, a Schneider Electric IT üzletágának értékesítési igazgatója.
Elérhetőség
A Galaxy V tápellátás-védelmi megoldások családjának legújabb tagja, a Galaxy VX UPS 2017 januárjától világszerte elérhető a Schneider Electric kínálatában és partnereinél. Az eszköz zökkenőmentesen integrálható a különböző – ipari, épületüzemeltetési vagy adatközpont informatikai – felügyeleti rendszerekbe. A Galaxy V tápellátás-védelmi portfólióval kapcsolatos további információért kérjük, keresse fel a Schneider Electric honlapját.
Kapcsolódó cikkek
- Változatlanul vezető szerepben a Schneider Electric
- Elavult vállalatokat vezetnek a magyarok
- Egyszerűbb felügyelet az adatközpontokban a Schneider Electric legújabb megoldásával
- Búcsú a szerverektől
- Az MVM NET a régió legkorszerűbb és legbiztonságosabb adatközpontjának építését kezdte meg Gödön
- Svéd külső, francia belső: innováció a négyzeten egy 21. századi munkahelyen
- Az ABB rugalmas, automatikusan települő mikrogrid megoldása nagy lökést adhat a megújuló energiaforrások használatának
- T-Systems Symposium: A Coca-Cola HBC nyerte el az Év Projektje díjat
- Új országigazgató a Schneider Electric hazai leányvállalatánál
- A kiterjesztett valóság térhódítása
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
EY-Parthenon: Új márka, egykapus ügyfélélmény
Az EY globálisan egységesíti tranzakciós tanácsadási üzletágát és a vállalati stratégiával foglalkozó EY-Parthenon csapatát, közös márkanév alatt működtetve tovább ezeket a területeket. Ez a lépés az ügyféligényekre reagálva erősíti meg a két terület közötti szinergiákat, és biztosít egységes, integrált tanácsadási élményt. Az új működési modell lehetővé teszi, hogy a vállalatok még komplexebb és összehangoltabb támogatást kapjanak növekedési, fejlesztési vagy stratégiai döntéseikhez. A márka mögött 25 000 szakember dolgozik, 150 országban.
Mi jön a fal után? – Automotive Summit 2025
Ezzel a provokatív kérdéssel indul 2025. május 21-én az Automotive Summit a MOL Campuson. A konferencia az autóipar jövőjét helyezi fókuszba, különös tekintettel arra, milyen szerepet tölthet be Magyarország a globális átalakulásban. A szakértők számos nézőpontból vizsgálják meg az iparág kihívásait és lehetőségeit – a mesterséges intelligencia autóértékesítésben betöltött szerepétől kezdve, az új autógyárak gazdasági hatásán át, egészen a CO₂-kibocsátás jövőjéig.