A fenntarthatóságra ösztönzi az ügyfeleket a Xerox és a PrintReleaf együttműködése
A Xerox menedzselt nyomtatási szolgáltatások (MPS) felhasználói a Föld visszaerdősítését segíthetik. A Xerox új együttműködő partnere, a PrintReleaf a „te nyomtatsz egyet, mi ültetünk egyet” elv alapján kiszámolja, hány új fa ültetésével lehet pótolni a nyomtatás során elhasznált papírmennyiséget az erre kijelölt területeken.
Világszerte csatlakozhatnak a Xerox ügyfelei a PrintReleaf programjához, a menedzselt nyomtatási szolgáltatások szerződésüket kiegészítve. Egy online felületen keresztül a Xerox segít ügyfeleinek kiválasztani azt a területet, ahol a fáikat ültetni fogják, és a későbbiekben nyomon is követhetik majd a visszaerdősítésre gyakorolt közvetlen hatásukat.
„A fenntarthatóság melletti elköteleződésünk már régóta ismert, ezt számos korábbi programunk, mint például a Green World Alliance vagy a Xerox Print Awareness Tool is jelzi” – mondta Wendi Latko, a Xerox Environment, Health, Safety, and Sustainability (EHS&S) részleg alenöke. Hozzátette: „Még egy lépéssel elkötelezettebbek és tudatosabbak lehetünk a PrintReleafnek köszönhetően. Az MPS ügyfeleinket ezzel a szolgáltatással segítjük, hogy még hatékonyabban és gyorsabban érhessék el a környezet védnökeiként kitűzött céljaikat”.
„A fenntartható bolygóért folytatott munkánkhoz a Xerox ideális partner a fenntarthatóságért tett jelentős vállalásai miatt” – mondta Jordan Darragh, a PrintReleaf alapító-vezérigazgatója. „Remek lehetőséget biztosít az együttműködésünk, hogy tovább bővíthessük partnereink és a PrintReleaf használóinak számát, és így újabb visszaerdősítési célokat érhessünk el” – fűzte hozzá Darragh.
Kapcsolódó cikkek
- Amerikában 2020-ra a mobil munkavállalók lesznek többségben
- A Xerox és az EFI együttműködése a nyomtatás következő generációjának alapjait teremti meg
- A Xerox nyomtatói már értik az emberi beszédet
- A Xerox nem csak egy dokumentumkezelő vállalat
- Nem lehet adatokat lopni a Xerox új multifunkciós berendezésein keresztül
- IDC: a Xerox biztonsági megoldásai áttörést hoztak
- Innovatív tinta bevezetésével bővíti az inkjet nyomtatás üzleti lehetőségeit a Xerox
- Magyarországon is debütál a Xerox új, fehér száraz tintája
- Magyarországra is elhozta a jövő irodai megoldásait a Xerox
- Minden eszközzel küzd a Xerox a hamisítványok ellen
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
10 Gbps sebesség az Óbudai Egyetemen
Magyarországon az Óbudai Egyetem az első felsőoktatási intézmény, amely a WiFi 7 szabványnak megfelelő, legmodernebb vezeték nélküli hálózatot alakított ki. A Huawei kampusz megoldásának bevezetésével az egyetem egy jövőálló, 10 Gbps sebességű hálózatot hozott létre, amely a jobb hálózati élmény, valamint a hatékonyabb oktatás, kutatás és adminisztráció érdekében működik. Az állandó innováció és átalakítás eredményeként az Óbudai Egyetem úttörő szereplővé vált, új mércét állítva a hálózatfejlesztés terén az európai egyetemek között. A fejlett hálózati technológiák és a magas színvonalú digitális oktatási környezet alkotják az egyetem sikerének alapját.
Új raktárnyitásával a Prologis átlépte az 5 millió m²-t a közép-európai piacon
A Prologis, a logisztikai ingatlanok globális piacvezetője, közép-európai portfóliójában meghaladta az 5 millió m²-nyi modern raktárterületet. A lengyelországi Prologis Park Ruda Śląskában található új, 37 000 m²-es raktár megnyitásával a vállalat sikeresen átlépte ezt a határt a régiós portfóliójában.
Pécsett folytatódott a HR Fest: A régió munkaerőpiaci kihívásai és lehetőségei
Március 20-án Pécsett folytatódott a HR Fest, az ország egyik legnépszerűbb HR rendezvénysorozata, amely ezúttal a dél-dunántúli régió munkaerőpiaci kihívásaira összpontosított. Az egész napos eseményen neves szakértők osztották meg tudásukat, miközben a helyi gazdasági szereplők a fiatal munkaerő megtartása és a beruházások ösztönzése érdekében folytattak eszmecserét. A rendezvényen szó esett a British American Tobacco pécsi beruházásáról, valamint a helyi kis- és középvállalkozások növekedési lehetőségeiről is.
Az Amazon Web Services bemutatta az Ocelot kvantumchipet
Az Amazon Web Services (AWS) mérnökei új szemléletmódot alkalmaztak a kvantumchipek építésében. Ahelyett, hogy csupán a kvantumbitek (qubitek) számát növelték volna, főként a zajok hatékonyabb csökkentésére helyezték a hangsúlyt. Ennek eredményeként létrehozták az Ocelot kvantumchip prototípusát, amely előrejelzéseik szerint akár öt évvel is közelebb hozhatja a kvantumszámítógépek széles körű elérhetőségét.
Humanoid robotok, Nobel-díj és MI-orvosok: Mi vár ránk a következő évtizedekben?
Ha valakinek rendelkezésére áll 12–14 millió forint, januártól Magyarországon is megvásárolhat egy humanoid robotot. De mit gondolnak a magyarok a technológiai újítások, különösen a mesterséges intelligencia (MI) kapcsán? Elképzelhető-e, hogy a jövőben egy robot nyeri az aranyérmet valamelyik olimpiai sportágban? Vagy akár egy MI nyeri el a Nobel-díjat? Hajlandóak lennének-e MI-orvossal vagy MI-ügyvéddel konzultálni? A legfrissebb nemzetközi kutatás eredményeit most megosztjuk.