Mobilfizetés már a fesztiválokon is!
Sikerrel vizsgázott a legújabb fesztiválos fizetési megoldás; a Sziget Zrt. fesztiváljainak alkalmazásai még egyszerűbben és kényelmesebben működnek a Festipay és a Cellum legújabb fejlesztésével.
A Festipay belépőként és fizetőeszközként is működő chipes karszalagjait, és ezek révén a Cellum mobilfizetési szoftvercsomagjának legújabb verzióját használja már idén a VOLT, a Balaton Sound és a Sziget hivatalos alkalmazása is. Az új fejlesztésnek köszönhetően gyorsabban, egyszerűbben és kényelmesebben tölthetjük fel a Festipay karszalagunk egyenlegét az alkalmazásban regisztrált bankkártyánkról.
A Sziget Zrt. az utóbbi években teljesen készpénzmentesítette a fesztiváljait. Eddig a látogatók a bejáratnál plasztik fesztiválkártyát kaptak, amelyre aztán pénzt tölthettek és fizethettek vele, az idei szezonban viszont a Festipay integrált megoldásának köszönhetően már a belépésre szolgáló karszalagba építették a fizetőeszközt is.
A vasárnap véget ért, több mint 152 ezer látogatót számláló soproni VOLT Fesztiválon használták először magyar nagyfesztiválon a Festipay és Cellum technológiai újítását. Újságírói kérdésre a bulizók közül többen kiemelték, mennyire gyors a mobilapplikációs egyenlegfeltöltés és mennyivel praktikusabb a csuklóra erősített, szinte elveszíthetetlen fizetőeszköz az eddigi megoldásokhoz képest.
Pillanatok alatt feltölthető az egyenleg feltöltőpont felkeresése nélkül: elég letölteni az adott fesztivál hivatalos alkalmazását az Android vagy iOS rendszerű okostelefonra és a korábbinál gyorsabb és egyszerűbb módon regisztrálni egy bankkártyát. Idén először lehetőség van előzetes feltöltésre is, hogy ne a fesztiválra érkezéskor kelljen ezzel bajlódni. További kényelmet jelent, hogy a Festipay és a Cellum új fejlesztésének köszönhetően a vendégek már az alkalmazáson keresztül is visszakaphatják az egyenlegükön megmaradt összeget a rendezvény végén.
„Az alkalmazáson keresztüli karszalag-regisztrációt minden fesztiválozónak ajánljuk, hiszen nemcsak felgyorsítja a folyamatokat, de biztonságosabbá is teszi a szórakozást: a regisztrált karszalag könnyen letiltható, ha elvész, sérült karszalag esetén pedig a cserét is megkönnyíti a látogatók számára.” – hívja fel a figyelmet Kaderják Dániel, a Festipay Zrt. vezérigazgatója. „Az Sziget idei fesztiváljain debütáló integrált beléptetési és fizetési megoldásunk technológiai szempontból is a világ élvonalába helyezi ezeket a magyarországi rendezvényeket.” – tette hozzá.
„A bankkártya adatainak tárolása és a fizetési műveletek kommunikációja továbbra is kiemelkedően biztonságos módon történik, a Cellum szabadalmaztatott technológiájának felhasználásával. A karszalag feltöltése bármikor elvégezhető pár érintéssel, ráadásul idén először a fesztivál végén megmaradt egyenleget is egyszerűen vissza lehet tölteni a bankkártyára, nem kell felkeresni az ügyfélszolgálatot.” – mondta Kóka János, a Cellum Csoport vezérigazgatója.
Kapcsolódó cikkek
- Közösségi mobilfizetés a Cellum és a fastacash megoldásában
- A Cellum és a TransferTo együttműködésében új funkciókkal bővülhetnek a mobiltárcák
- A Cellum és a Telkom stratégiai együttműködést jelentett be
- Magyarok segítenek felzárkóztatni Ázsia egyik feltörekvő országát
- A Telenor MobilPass révén elérhetővé válik az érintéses fizetés
- Az indonéz Finnet a Cellumot választotta mobilfizetési partneréül
- A Cellum mobilon kínálja az azonnali fizetési rendszert
- Indiába viszi a Cellum a megoldását
- Uber-szerű fizetési élményt vezet be a Green Taxi
- A Cellum innovációja Egyiptomban is bizonyíthat
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Megjön-e időben a karácsonyi ajándék?
A logisztikai cégek és az őket támogató ügyfélszolgálatok az év legsűrűbb napjaira készülnek. A következő hónapokban az év elejéhez képest többszörösére ugrik a megrendelések és ezzel együtt az ügyfélmegkeresések száma is. Hogyan lehet minderre felkészülni és hogyan segíthet az élsport példája abban, hogy egyetlen ügyfél se maradjon elégedetlen? Erről szól a Konecta nyilvános üzleti reggelije.
Kiderült, hol helyezkednének el leginkább az egyetemi hallgatók
A mérnöki és technológiai iparágban helyezkedne el legszívesebben az egyetemi hallgatók többsége a diploma megszerzése után, derült ki az 56. Műegyetemi Állásbörze szervezői által készített kutatásból. A válaszadók háromnegyede főként nemzetközi cégeknél dolgozna, de a kitöltők közel fele a magánszektort is megjelölte ebben a kérdéskörben. A felmérésből az is kirajzolódott, hogy melyek a legnépszerűbb cégek a jövő munkavállalói számára.