Az MMD bejelentette a G2 Esports 2020-as szponzorálását
Az MMD, vezető képernyő specialista és a Philips monitors márka licencpartnere bejelenti a G2 Esports, a világ jelenleg egyik legnevesebb és legsikeresebb szervezetének szponzorálását. A G2 Esports szervezetet Carlos ‘ocelote’ Rodriguez alapította 2013-ban és azóta egy világszinten vezető csapattá nőtte ki magát, amely több, mint 94 díjat hozott el különböző gaming versenyekről.
Az MMD kizárólagosan forgalmaz és értékesít Philips kijelzőket világszerte, többek között a konzolokra optimalizált Philips Momentum monitorokat is. Az új évtized küszöbén a konzol gaming piac meghódítása érdekében a Philips monitorok és a G2 Esports egyesítették erejüket. A 2020 januárjában induló szponzorációs szerződés a Racing és a Rocket League csapatokra fog koncentrálni.
Stefan Sommer, az MMD európai marketing és üzletvezetési igazgatója a következőket mondta a hírrel kapcsolatosan: „Büszkék vagyunk arra, hogy a konzol játékok minden eddiginél izgalmasabbá tétele és az esports közösség támogatása érdekében egyesíthetjük erőinket a G2-vel. A G2 Rocket League csapat különösen keményen dolgozott meg azért, hogy eljusson oda ahol most van, és izgalommal várjuk, hogy a támogatásunkkal meddig jutnak el 2020-ban. A teljes G2 csapat tréning létesítményeit elláttuk konzolhoz optimalizált monitorokkal, így sokkal hatékonyabban edzhetnek, különösen a Rocket League csapat. Az együttműködésnek köszönhetően lehetőségünk nyílik megtudni azt is, hogy a profi játékosok mit szeretnének kihozni egy monitorból és ezt a tudást beépíthetjük a konzoljáték jövőbeli termékeibe.“
2019-ben a G2 Rocket League csapata mind a DreamHack Montreal, mind a Rocket League világbajnokság (RLCS 7. évad) versenyen bejutott a döntőbe. Ez nem csupán az FPD és a MOBA műfajokban mutatta meg a G2 esports csapatok erősségét, hanem a sportjátékokban is.
„A játék során, legyen az online vagy egyjátékos módban játszott verseny, gördülékeny és kiváló játékélményre van szükségünk“ jegyezte meg Carlos ‘ocelote’ Rodriguez, a G2 Esports ügyvezető igazgatója. „Az igazság az, hogy a profi játékosok nem csupán azt szeretnék, hogy a játék zökkenőmentesen fusson, hanem nagyszerű megjelenést is igényelnek. A Philips monitorok innovátorok és mi is azok vagyunk. Üdvözöljük a csapatban“.
Kapcsolódó cikkek
- Környezetbarát funkcióval érkezik az új Philips monitor
- Az MMD bemutatja a Philips 276C8 monitort
- Az MMD bemutatja a 43 hüvelykes Philips 439P9H SuperWide monitort
- Az MMD bemutatja az USB-C dokkolóval rendelkező Philips 346B1C monitort
- Tovább nőtt a nagyméretű AOC és Philips monitorok eladása
- Az MMD lerántja a leplet a vadonatúj Philips E1 monitorsorozatról
- A termelékenység határainak áttörése
- SmoothTouch technológiával rendelkező Philips interaktív képernyő
- Új Philips Momentum képernyő 4K UHD felbontással és Ambiglow technológiával
- Az MMD bejelentette a Philips 329P9H monitort
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
10 Gbps sebesség az Óbudai Egyetemen
Magyarországon az Óbudai Egyetem az első felsőoktatási intézmény, amely a WiFi 7 szabványnak megfelelő, legmodernebb vezeték nélküli hálózatot alakított ki. A Huawei kampusz megoldásának bevezetésével az egyetem egy jövőálló, 10 Gbps sebességű hálózatot hozott létre, amely a jobb hálózati élmény, valamint a hatékonyabb oktatás, kutatás és adminisztráció érdekében működik. Az állandó innováció és átalakítás eredményeként az Óbudai Egyetem úttörő szereplővé vált, új mércét állítva a hálózatfejlesztés terén az európai egyetemek között. A fejlett hálózati technológiák és a magas színvonalú digitális oktatási környezet alkotják az egyetem sikerének alapját.
Új raktárnyitásával a Prologis átlépte az 5 millió m²-t a közép-európai piacon
A Prologis, a logisztikai ingatlanok globális piacvezetője, közép-európai portfóliójában meghaladta az 5 millió m²-nyi modern raktárterületet. A lengyelországi Prologis Park Ruda Śląskában található új, 37 000 m²-es raktár megnyitásával a vállalat sikeresen átlépte ezt a határt a régiós portfóliójában.
Pécsett folytatódott a HR Fest: A régió munkaerőpiaci kihívásai és lehetőségei
Március 20-án Pécsett folytatódott a HR Fest, az ország egyik legnépszerűbb HR rendezvénysorozata, amely ezúttal a dél-dunántúli régió munkaerőpiaci kihívásaira összpontosított. Az egész napos eseményen neves szakértők osztották meg tudásukat, miközben a helyi gazdasági szereplők a fiatal munkaerő megtartása és a beruházások ösztönzése érdekében folytattak eszmecserét. A rendezvényen szó esett a British American Tobacco pécsi beruházásáról, valamint a helyi kis- és középvállalkozások növekedési lehetőségeiről is.
Az Amazon Web Services bemutatta az Ocelot kvantumchipet
Az Amazon Web Services (AWS) mérnökei új szemléletmódot alkalmaztak a kvantumchipek építésében. Ahelyett, hogy csupán a kvantumbitek (qubitek) számát növelték volna, főként a zajok hatékonyabb csökkentésére helyezték a hangsúlyt. Ennek eredményeként létrehozták az Ocelot kvantumchip prototípusát, amely előrejelzéseik szerint akár öt évvel is közelebb hozhatja a kvantumszámítógépek széles körű elérhetőségét.
Humanoid robotok, Nobel-díj és MI-orvosok: Mi vár ránk a következő évtizedekben?
Ha valakinek rendelkezésére áll 12–14 millió forint, januártól Magyarországon is megvásárolhat egy humanoid robotot. De mit gondolnak a magyarok a technológiai újítások, különösen a mesterséges intelligencia (MI) kapcsán? Elképzelhető-e, hogy a jövőben egy robot nyeri az aranyérmet valamelyik olimpiai sportágban? Vagy akár egy MI nyeri el a Nobel-díjat? Hajlandóak lennének-e MI-orvossal vagy MI-ügyvéddel konzultálni? A legfrissebb nemzetközi kutatás eredményeit most megosztjuk.