Adó- és pénzgazdálkodás. Minden forint számít!
Kevesebb megrendelés érkezik? A költségek pedig tovább növekednek? Sok cég él most ebben a helyzetben. A PP Konferenciaközpont – BKIK „Adó- és pénzgazdálkodás. Minden forint számít!” című konferenciájának előadói elmondják, hogyan tartható fenn a cég, ha a költségek az infláció miatt drasztikusan növekednek, a bevételek, megrendelések pedig a recesszió miatt csökkennek.
Lehetetlennek tűnő feladat? Pedig még egy darabig szembe kell nézni az üzleti szektor szereplőinek a megrendelések megritkulásával. S nincs vállalkozást támogató vissza nem térítendő EU-pályázat sem.
Egyik megoldás: spórolni, ahol lehet! Például az adórendszerünkben fellelhető kedvezmények igénybevételével, a béren kívüli juttatások használatával, az energiaköltségek minimálisra csökkentésével, a megosztásos gazdaságra áttéréssel stb.
Másik megoldás: pénzt, vagyont tartsuk értékálló befektetésekben! Ha van eladható és nélkülözhető ingatlan, vagyontárgy, váljunk meg tőle vagy hasznosítsuk!
A társasági törvényben, cégcsoportosulásokban is nagyobb a cégbiztonság. Használjuk ki a devizában fizetés lehetőségeit!
A konferencia előadói sok használható megoldást tárnak a kkv-döntéshozók elé, mely szektortól függetlenül segít a recesszióban is szilárdan működni.
Sok megoldás létezik. Az orrunk előtt van. Csak észre kell venni.
A konferencia előadói sok használható megoldást tárnak a kkv-döntéshozók elé, mely szektortól függetlenül segít a recesszióban is megvetni a lábunkat. Biztosan tudnak mondani olyat, ami eddig elkerülte a figyelmüket. De most jól jön egy új ötlet pénzünk, vagyonunk értékállóságának megóvására.
A PP Konferenciaközpont – BKIK „Adó- és pénzgazdálkodás – Minden forint számít!” című hibrid konferenciáján november 2-án várjuk azokat az üzleti döntéshozókat, akik a recesszióban a cégvagyon értékállóságának megóvására keresnek megoldásokat.
Lehet jönni személyesen a helyszínre és lehet másnaptól majd 10 napig videón nézni az eseményt!
Earlybird utolsó napja: október 19.
Részletes program és regisztráció: https://ppkonferencia.hu/konferenciakozpont/adoespenzgazdalkodas/
Kapcsolódó cikkek
- Díjmentes roadshow-konferencia az Közép-Dunántúl Régió kkv-döntéshozóinak
- Törökország – Egyesült Arab Emírségek. Üzleti Fórum a két közel-keleti óriással
- Smart company – 2024. Jövőre még okosabban!
- Nemzetközi nagyágyúk beszélnek Budapesten a legfrissebb mesterséges intelligencia trendekről
- Osztrák–Magyar Üzleti Találkozó. Befektetés Alsó-Ausztriában!
- Egészség, fenntarthatóság, biztonság – ezt várják a magyarok a MI-től
- Az irodaélménytől a cosplayig: mi jár a fiatalok fejében?
- A digitalizált vállalatok jobban bíznak a mesterséges intelligenciában
- Cégeladás, cégöröklés, cégvásárlás. Van az a helyzet!
- Munkaerőpiac 2023. Bezárt! Fókuszban a béremelésnél jobb megoldások!
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Mától Magyarországon is Ayvens néven működik a legnagyobb hazai flottakezelő
Ayvens márkanév alatt folytatja tevékenységét hazánk legnagyobb flottakezelője és mobilitási szolgáltatója, az ALD Automotive | LeasePlan. Az új márka létrejöttének előzménye, hogy 2023 májusában a Societe Generale csoporthoz tartozó ALD Automotive felvásárolta a LeasePlant, az integráció egyik fontos lépéseként pedig immáron Magyarországon is Ayvens néven folytatja működését a vállalat. Az Ayvens világszerte 42 országban 3,4 milliós flottát üzemeltet, melyből több mint 550 000 elektromos meghajtású. Magyarországon az Ayvens közel 3000 ügyfele részére nyújt mobilitási megoldásokat, és összesen mintegy 33000 járműből álló flottát kezel.
Együttműködési megállapodást jelentett be a SentinelOne és a Lenovo
Többéves együttműködést jelentett be a SentinelOne és a Lenovo, amely keretében Lenovo felhasználók millióinak teszik elérhetővé világszerte a mesterséges intelligencia által vezérelt végpont alapú biztonságot. A Lenovo a SentinelOne iparágvezető Singularity Platformját és generatív AI funkcióit (Purple AI) építi be új PC-ibe, valamint olyan frissítéseket kínál a felhasználóknak, amivel bővíthetik a ThinkShield biztonsági portfólióját és autonóm módon védhetik meg az eszközöket a modern támadásoktól.
Magyar biotech startup került be az AWS globális AI programjába
Az Amazon Web Services (AWS) bejelentette, hogy a mesterséges intelligenciával rákellenes megoldásokat kutató biotech céget, a Turbine-t, egyetlen magyarként beválasztották az AWS Global Generative AI Accelerator 10 hetes programjába, amelybe globálisan mindössze 80 vállalkozás került be idén.