Támogatási dömping az agráriumnak! Kicsiknek, nagyoknak bőven jut!
Februártól már működik az Unióval Közös Agrártámogatási Program (KAP). Az idei első 20 pályázati kiírás a 69-ből már február-márciusban megjelenik. Azután folyamatosan 11 program 69 pályázatára lehet még idén jelentkezni támogatásért az agrárium és élelmiszeripar majd minden területéről. A PP Konferenciaközpont és a BKIK „Támogatási dömping az agráriumnak! Kicsiknek, nagyoknak bőven jut!” című hibrid konferenciájának előadói friss és exkluzív információkkal szolgálnak.
Várhatóan 2900 milliárd forint keretösszegű, uniós és hazai pénzből összerakott támogatás áll rendelkezésre a mezőgazdasági és élelmiszerfeldolgozó-ipari szektor fejlődéséhez 2027-ig. 1500 milliárd jut gazdaságfejlesztésre, 1000 milliárd pedig a zöld jövőre.
Éppen időben vagyunk! Az elmúlt 2 év piaci zavarai miatt meg kell erősíteni a szektor szereplőink alkalmazkodóképességét, több lábon állását, termelési szerkezetük diverzifikálását.
A konferencián a már ismert pályázati feltételeket, az egész éves menetrendet és pályázatkiírási címeket is ismertetjük. Rendkívül változatos és nagyon előnyös intenzítású pályázati kiírásokra számítsunk!
Előre készüljünk fel! Ha majd megjelenik a kiírás, cégük, gazdaságuk legyen az elsők között! Ebben segítenek előadóink friss, exkluzív információkkal!
A „Támogatási dömping az agráriumnak” című hibrid konferenciára várjuk a kis, közepes és nagy agrárvállalkozókat, vállalatokat, valamint az élelmiszeripari tevékenységet folytató cégek vezetőit, pénzügyeseit.
Lehet jönni személyesen a helyszínre és lehet másnaptól 10 napig videón nézni az eseményt!
Részletes program és regisztráció: https://ppkonferencia.hu/konferenciakozpont/tamogatasi-domping-az-agrariumnak/
Kapcsolódó cikkek
- Digitális átalakulással őrizhető meg az agrárium versenyképessége
- Biznisz az ingatlanban – 2024. Készüljünk a felpörgésre!
- Social Media: Te és az AI – A nyerő páros!
- Finisben a nagy generációváltás! Az első száz év a tét!
- Konferenciát rendez a Magyar Informatika Napja alkalmából a Neumann Társaság
- Csapatépítési trendek – 2024. Építs agilis csapatot!
- Tedd láthatóvá a tudásvagyont! Sokszorosát érné a céged!
- Sales trendek – 2024. A szív dönt, nem az ész!
- Jó példák és megőrzendő hagyományok: digitális kultúra a közoktatásban
- Egymillió mesterséges intelligenciára épülő munkahely 2030-ig
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Samsung One UI 7 bétaverziója a mobil AI jövőjébe enged betekintést
A Samsung bejelentette a One UI 7 bétaverziójának hivatalos bevezetését, amely erőteljes mesterséges intelligencia funkcióival és egyszerűsített vezérlőfelületével a jövő bővíthető AI-ökoszisztémáinak előfutárának tekinthető. A One UI 7 jelentős előrelépést hoz azzal, hogy az élvonalbeli mesterséges intelligencia-algoritmusokat és a multimodális képességeket a felhasználói felület minden egyes kapcsolódási pontjába beépíti, egy olyan AI-platformot létrehozva így, amelyen minden interakció természetesnek és intuitívnak hat. A bétaverzió felhasználói elsőként tapasztalhatnak meg egy továbbfejlesztett, személyre szabhatóbb mobilélményt.
Pörög az akkumulátor szakemberek képzése Európában
Európa egyik vezető, a fenntartható energiaágazatra specializálódott szakképzési központja, az InnoEnergy Skills Institute bejelentette, hogy a két éve indított programjuk keretében, az Európai Akkumulátor Szövetség Akadémián keresztül közvetlenül kiképzett tanulók száma idén decemberre elérte a százezer főt.
Egyszerre terjed majd az AI és az emberközpontúság a munkahelyeken
Az évtized végéig több mint 85 millió betöltetlen álláshely lesz világszerte, és ezt szinte minden cég megérzi majd. A legnagyobb kihívás tehát nem az, hogy a robotok elveszik az állásunkat, hanem hogy nincs elég elérhető és képzett munkatárs, hogy betöltse azokat – véli Dr. Tóth Ágnes, Prohuman Zrt. vezérigazgatója. Az ország vezető HR-szolgáltatójának első embere szerint az AI szerepe nőni fog, de ez pozitív hatással lesz a munka világára, sőt, gyorsíthatja a HR emberközpontúbbá válását.