Interpay-Unisys megállapodás a papír alapú fizetési dokumentumok kezelésének kihelyezéséről

forrás Prim Online, 2004. április 11. 09:52
A fizetéskezeléssel foglalkozó Interpay dokumentumszolgáltatási egységének műveleteit - így a holland bankok ügyfélszerződéseit, az eszközállományt és közelítőleg 130 alkalmazottat - átadja a Unisysnek, és a cég végzi majd az outsorcing üzemeltetést Hollandiában.
Az üzleti megállapodás teljes értéke öt éven keresztül a becslések szerint körülbelül 110 millió dollárt jelent a Unisys számára. A dokumentumszolgáltatási egység évente körülbelül 110 millió papír alapú fizetést dolgoz fel a holland bankok számára.

A megállapodás eredményeképpen a Unisys egy új pénzügyi szolgáltatási részleget hoz létre az európai kontinens pénzügyi intézményei számára. Ez az üzleti modell összegyűjti a különféle bankok papír alapú dokumentumkezelését, és lehetővé teszi számukra a műszaki újítások kiaknázását és a versenyben maradást, miközben olyan növekedésre lehetőséget kínáló gazdasági rendszert nyújt, amely megfizethető szinten tartja a költségeket.

  • Az Interpay dolgozza fel a hollandiai fizetési műveletek nagy részét. Modern számítógéprendszerei segítségével az Interpay a különféle - PIN-kódokkal, azonnali inkasszóval, zsírón keresztüli, MasterCard vagy VISA hitelkártyákkal, a holland elektronikus pénztárca Chipknippel vagy egyéb modern fizetési eszközökkel megvalósított - kifizetések milliárdjait kezeli. A holland fizetési rendszer a leghatékonyabbak egyike a világon.
Kulcsszavak: bank Unisys

Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI

2000 milliárd forint felett az online piac: átrendeződik a verseny Magyarországon

2026 meghatározó év lehet a hazai online kereskedelem számára. A piac mérete 2025 végére meghaladta a 2000 milliárd forintot, miközben a növekedés szerkezete és a verseny feltételei jelentősen átalakultak. 

2026. június 11. 17:06

A jövő adatközpontjaihoz fejlesztett hűtési rendszert a Schneider Electric

Akár 25 százalékkal nagyobb hatékonyság, rendkívül alacsony zajszint, a környezeti hatások csökkentése – többek között ezeket az előnyöket kínálja a Schneider Electric új, Uniflair XCA hűtőberendezés termékcsaládja. A készülékeket kimondottan a mesterséges intelligencia-alapú, nagy sűrűségű adatközpontok gyorsan változó igényeinek kiszolgálására tervezték. 

2026. június 11. 13:39

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Új elnökkel folytatja munkáját az IAB Hungary

2026. június 9. 18:37

Rangos szakmai elismerés: Dr. Szászi István kapta az Év Menedzsere Díjat

2026. június 8. 11:47

Nyereményekkel ösztönzi a mobilok újrahasznosítását a Telekom

2026. június 2. 19:32

Chatbotok és szelfik: így formálja a digitális világ a gyerekek biztonságát

2026. május 29. 09:58