Új kereskedelmi vezérigazgató-helyettes a HTCC Csoportnál
Gregg Betz a jövőben is a cégcsoport nemzetközi és belföldi nagykereskedelmi tevékenységét irányítja vezérigazgató-helyettesi beosztásban, és továbbra is a közvetlenül az elnök-vezérigazgató felügyelete alatt.
Vágány (32 éves) közgazdász végzettséggel rendelkezik. 1998-ban diplomázott a Budapesti Gazdasági Főiskolán. Több évig dolgozott a Pannon GSM-nél, majd a Xerox Magyarország Kft-nél értékesítési marketing és műszaki területeken. 1999-ben, nem sokkal a cég indulását követően csatlakozott a PanTelhez, először mint kiemelt ügyfélmenedzser, majd 2001-től a cég kereskedelmi igazgatójaként ért el sikereket. 2004. október 1-től töltötte be a kiskereskedelemért felelős vezérigazgató-helyettesi posztot.
Kapcsolódó cikkek
- Változások várhatók a Yahoo igazgatótanácsában is
- Új vezetés a Siemens Zrt. élén
- Új regionális vezető az APC-MGE élén
- Távozik a Yahoo elnöke
- Változás a Magyar Telekom Igazgatóságában
- Új partnerkapcsolati igazgató az Oracle-nél
- Erősebb alternatív szolgáltató a piacon
- Új vezetők irányítják a magyar Avnetet
- Lehetőség vagy kényszer? - Interjú Szűcs Zoltánnal, az AAM vezérigazgatójával
- EDS: változás a kommunikációban
Pécsett folytatódott a HR Fest: A régió munkaerőpiaci kihívásai és lehetőségei
Március 20-án Pécsett folytatódott a HR Fest, az ország egyik legnépszerűbb HR rendezvénysorozata, amely ezúttal a dél-dunántúli régió munkaerőpiaci kihívásaira összpontosított. Az egész napos eseményen neves szakértők osztották meg tudásukat, miközben a helyi gazdasági szereplők a fiatal munkaerő megtartása és a beruházások ösztönzése érdekében folytattak eszmecserét. A rendezvényen szó esett a British American Tobacco pécsi beruházásáról, valamint a helyi kis- és középvállalkozások növekedési lehetőségeiről is.
Úttörő WiFi 7 technológia az Óbudai Egyetemen
Magyarországon az Óbudai Egyetem az első felsőoktatási intézmény, amely a WiFi 7 szabványnak megfelelő, legmodernebb vezeték nélküli hálózatot alakított ki. A Huawei kampusz megoldásának bevezetésével az egyetem egy jövőálló, 10 Gbps sebességű hálózatot hozott létre, amely a jobb hálózati élmény, valamint a hatékonyabb oktatás, kutatás és adminisztráció érdekében működik. Az állandó innováció és átalakítás eredményeként az Óbudai Egyetem úttörő szereplővé vált, új mércét állítva a hálózatfejlesztés terén az európai egyetemek között. A fejlett hálózati technológiák és a magas színvonalú digitális oktatási környezet alkotják az egyetem sikerének alapját.
Az Amazon Web Services bemutatta az Ocelot kvantumchipet
Az Amazon Web Services (AWS) mérnökei új szemléletmódot alkalmaztak a kvantumchipek építésében. Ahelyett, hogy csupán a kvantumbitek (qubitek) számát növelték volna, főként a zajok hatékonyabb csökkentésére helyezték a hangsúlyt. Ennek eredményeként létrehozták az Ocelot kvantumchip prototípusát, amely előrejelzéseik szerint akár öt évvel is közelebb hozhatja a kvantumszámítógépek széles körű elérhetőségét.
Humanoid robotok, Nobel-díj és MI-orvosok: Mi vár ránk a következő évtizedekben?
Ha valakinek rendelkezésére áll 12–14 millió forint, januártól Magyarországon is megvásárolhat egy humanoid robotot. De mit gondolnak a magyarok a technológiai újítások, különösen a mesterséges intelligencia (MI) kapcsán? Elképzelhető-e, hogy a jövőben egy robot nyeri az aranyérmet valamelyik olimpiai sportágban? Vagy akár egy MI nyeri el a Nobel-díjat? Hajlandóak lennének-e MI-orvossal vagy MI-ügyvéddel konzultálni? A legfrissebb nemzetközi kutatás eredményeit most megosztjuk.
Az Ocelot kvantumchip: A kvantumszámítástechnika új generációja
Az Amazon Web Services (AWS) mérnökei új alapokra helyezték a kvantumchipek fejlesztését. Ahelyett, hogy csupán több kvantumbitet (qubitet) összegyűjtöttek volna, a fókuszt inkább a zajok hatékonyabb kiszűrésére helyezték. Ennek eredményeként megszületett az Ocelot kvantumchip prototípus, amely az előrejelzések szerint akár öt évvel is lerövidítheti a kvantumszámítógépek széles körű elérhetőségét.