Synergon: Százmilliós hálózati rekonstrukció a Richter-nél
A mai napon aláírt szerződés értelmében a Synergon építi ki a hálózatok központi, illetve disztribúciós rétegeit. A Richter informatikai szakemberei a funkcionalitás, a kapacitás és az ár szempontjait is figyelembe véve azt a Synergon megoldást választották, amelynek alapján a központi réteg Cisco, míg a disztribúciós réteg Huawei hálózati eszközöket tartalmaz majd. A gyógyszercég az új hálózatban kizárólag szabványos technológiákat fogad el. E követelménynek az elfogadott megoldás eleget tesz: a Huawei termékei tökéletesen képesek együttműködni a Cisco hálózati eszközeivel.
A modernizáció jelenlegi szakasza a jövő év elején zárul le, a helyi hálózatok harmadik, úgynevezett hozzáférési rétegének kiépítésére ezt követően, újabb pályázat keretében kerül sor.
Kapcsolódó cikkek
- Saját részvényt vásárolt a Synergon
- Az olasz Telsey távközlési cég magyarországi képviseletet nyit
- Sun díjak a hazai partnervállalatoknak
- Megvehetik az Avayát - új kommunikációs menedzser változat
- IT hálózatok teljesítmény-optimalizálása az Atigristől
- A Synergon tőkét emel a cseh leányvállalatában
- Új stratégiát hirdet a veszteséges Synergon
- Synergon: kisebb bevétel, nagyobb veszteség
- A Synergon beszállna a virtuális mobilszolgáltatásba
- Synergon-Cisco: újra rendszerintegrátori együttműködésben
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Az Ennoconn tovább bérli a Prologis Park Budapest-Sziget raktárát
Az Ennoconn és a Prologis megújították együttműködésüket, amelynek keretében az Ennoconn tovább bérli a Prologis Park Budapest-Sziget területén található, 40 000 négyzetméter alapterületű ipari raktárépületet, amelyből 10 000 négyzetméter gyártási területet foglal el. A megállapodásban az iO Partners ingatlanügynökség is részt vett. Az Ennoconn, amely a globális piacvezető szerepet tölti be az integrált felhőszolgáltatások, ipari IoT és beágyazott technológia területén, a Prologis egyedi bérleti konstrukcióját választotta, amely lehetővé teszi számára a hosszú távú tervezést fix üzemeltetési díjjal és előre kalkulálható költségekkel a bérleti szerződés teljes időtartamára.
A Schneider Electric és az ETAP új szintre emeli az MI-gyárak energiaigényének tervezését
A Schneider Electric és az ETAP közös munkája jelentős előrelépést hoz a mesterséges intelligencia (MI) által vezérelt gyárak energiaigényének tervezésében. Az NVIDIA Omniverse Blueprint platformra építve olyan digitális ikermegoldást fejlesztenek, amely képes összehangolni a mechanikai, termikus, hálózati és elektromos rendszerek adatait, így pontosabban modellezhető az MI-alapú gyárak működése.