Fotónyomtatást korszerűsítő szoftver a Xeroxtól
A Xerox Magyarország Kft. új szoftvert vezetett be a piacra, amely jelentősen leegyszerűsíti a fényképes kiadványok, például üdvözlőkártyák, fotóalbumok és naptárok elkészítését. A jelenleg a Xerox iGen3 és iGen4 nyomdagépeken rendelkezésre álló technológia hamarosan a vállalat többi nyomdai berendezésén is elérhető lesz.
A kiskereskedők, fotólaborok és kereskedelmi nyomdák számára tervezett FreeFlow Photo Automation Tool több mint 50 sablont tartalmaz a fényképes kiadványok gyártása során jelentkező leggyakoribb munkafolyamatokhoz. A szoftver automatikusan elvégzi a színkezelést és kiválasztja a megfelelő papírtípust is, előkészítve az anyagot a nyomtatásra. A megoldás gazdaságos és egyszerű munkafolyamatokat kínál a piacra belépő szolgáltatók, illetve a nyomtatási profiljukat bővíteni szándékozók számára is.
A fotónyomtatványok elkészítése sok időt és szakértelmet igénylő munka. A szolgáltatók számozzák meg és rendezik el az oldalakat, állítják be a színeket, választják ki a papírfajtát és -méretet, majd bocsátják nyomtatásra az anyagot. A FreeFlow Photo Automation Tool ezeket a lépéseket iktatja ki, így a nyomtatás előkészítése egyszerű és villámgyors lesz.
A jelenleg a Xerox iGen3 és iGen4 nyomógépeken elérhető FreeFlow Photo Automation Tool-t úgy tervezték, hogy a Xerox-partnerek fotó előkészítő szoftvereivel együtt lehessen használni. Az ügyfelek online vagy pultnál leadott megrendeléseit az új megoldás a feladatkezeléstől a nyomtatásig végigkíséri és segíti azáltal, hogy a szolgáltatónál rendelkezésre álló digitális nyomdagépre és befejezési funkciókra szabott, nyomtatásra kész állományt biztosít.
Kapcsolódó cikkek
- Hátunkra is, hasunkra is tehetjük, de félvállról is vehetjük Katát: ideális partner
- Csúcsszkenner a Canontól: CanoScan 9000F
- Sony World Photography Awards 2010: a győztesek
- Két Sziget-bérlet egy jó fotóért
- Xerox Phaser 3155, 3160B, 3160N: teljes körű nyomtatás belépő szintű áron
- Az olcsó fényképezőgép is lehet jó
- A Xerox az Affiliated Computer felvásárlásával az élre tört
- Megnevezték a Magyar Sajtófotó pályázat díjazottait
- Projektoros kompaktot nyerhetünk a Nikon képmegosztó portálján
- Flash Doktor a Kürttől - a családi fotók megmentője
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
10 Gbps sebesség az Óbudai Egyetemen
Magyarországon az Óbudai Egyetem az első felsőoktatási intézmény, amely a WiFi 7 szabványnak megfelelő, legmodernebb vezeték nélküli hálózatot alakított ki. A Huawei kampusz megoldásának bevezetésével az egyetem egy jövőálló, 10 Gbps sebességű hálózatot hozott létre, amely a jobb hálózati élmény, valamint a hatékonyabb oktatás, kutatás és adminisztráció érdekében működik. Az állandó innováció és átalakítás eredményeként az Óbudai Egyetem úttörő szereplővé vált, új mércét állítva a hálózatfejlesztés terén az európai egyetemek között. A fejlett hálózati technológiák és a magas színvonalú digitális oktatási környezet alkotják az egyetem sikerének alapját.
Új raktárnyitásával a Prologis átlépte az 5 millió m²-t a közép-európai piacon
A Prologis, a logisztikai ingatlanok globális piacvezetője, közép-európai portfóliójában meghaladta az 5 millió m²-nyi modern raktárterületet. A lengyelországi Prologis Park Ruda Śląskában található új, 37 000 m²-es raktár megnyitásával a vállalat sikeresen átlépte ezt a határt a régiós portfóliójában.
Pécsett folytatódott a HR Fest: A régió munkaerőpiaci kihívásai és lehetőségei
Március 20-án Pécsett folytatódott a HR Fest, az ország egyik legnépszerűbb HR rendezvénysorozata, amely ezúttal a dél-dunántúli régió munkaerőpiaci kihívásaira összpontosított. Az egész napos eseményen neves szakértők osztották meg tudásukat, miközben a helyi gazdasági szereplők a fiatal munkaerő megtartása és a beruházások ösztönzése érdekében folytattak eszmecserét. A rendezvényen szó esett a British American Tobacco pécsi beruházásáról, valamint a helyi kis- és középvállalkozások növekedési lehetőségeiről is.
Az Amazon Web Services bemutatta az Ocelot kvantumchipet
Az Amazon Web Services (AWS) mérnökei új szemléletmódot alkalmaztak a kvantumchipek építésében. Ahelyett, hogy csupán a kvantumbitek (qubitek) számát növelték volna, főként a zajok hatékonyabb csökkentésére helyezték a hangsúlyt. Ennek eredményeként létrehozták az Ocelot kvantumchip prototípusát, amely előrejelzéseik szerint akár öt évvel is közelebb hozhatja a kvantumszámítógépek széles körű elérhetőségét.
Humanoid robotok, Nobel-díj és MI-orvosok: Mi vár ránk a következő évtizedekben?
Ha valakinek rendelkezésére áll 12–14 millió forint, januártól Magyarországon is megvásárolhat egy humanoid robotot. De mit gondolnak a magyarok a technológiai újítások, különösen a mesterséges intelligencia (MI) kapcsán? Elképzelhető-e, hogy a jövőben egy robot nyeri az aranyérmet valamelyik olimpiai sportágban? Vagy akár egy MI nyeri el a Nobel-díjat? Hajlandóak lennének-e MI-orvossal vagy MI-ügyvéddel konzultálni? A legfrissebb nemzetközi kutatás eredményeit most megosztjuk.