Percdíjas fesztiválozás
Az EME Zrt. (Első Mobilfizetés Elszámoló Szolgáltató Zrt.) és a három mobilszolgáltató – a Vodafone, a T-Mobile és a Telenor – együttműködése révén azok sem maradnak le semmiről, akik csak egy-egy koncert idejére szeretnének a VOLT, a Balaton Sound vagy a Sziget fesztiválokra ellátogatni. A Percalapú Fesztiváljegy lényege ugyanis, hogy a bulizni vágyó ügyfelek csak annyit fizetnek a jegyért, amennyi időt a rendezvényen töltöttek. Ha valaki a Percalapú Fesztiváljegy maximális árának elérése előtt távozna, nincs más teendője, mint a rendezvény helyszínén a Percalapú Fesztiváljegy Pontnál leadni a karszalagját, ahol a díjszámlálást ekkor leállítják.
A vásárlás menete egyszerű, a saját mobilszolgáltató előhívójának kiválasztása után a +36-20/30/70-810-9998-as telefonszámra kell elküldeni az adott fesztivál kódját (volt, sound vagy sziget) a fesztivál kiszemelt napján (kivéve 0. nap), majd a vásárlást megerősítő üzenetre érkező válasz SMS-ben szereplő tranzakciós kódot a Percalapú Fesztiváljegy Pontnál felmutatni, vagy bemondani, ahol a belépésre jogosító karszalag átvehető. A Percalapú Fesztiváljegy maximális díját a tranzakciós kód kiküldésekor elkülönítik az egyenlegen vagy a mobilvásárlásra rendelkezésre álló keretből, de csak annyit von le belőle a mobilszolgáltató végül, amennyi időt a felhasználó a fesztiválon töltött. A fesztivál elhagyását követően, a karszalag leadása után a megmaradt rész visszakerül az ügyfél egyenlegére vagy a mobilvásárlásra rendelkezésre álló keretbe. A Percalapú Fesztiváljegy ténylegesen kifizetett áráról SMS-ben kap mindenki értesítést
A perc-alapú belépőjegy továbi előnye, hogy külön kapun vagy sávon lehet bejutni vele a fesztiválokra. A vásárlás a fesztivál adott napján egy egyszerű SMS küldésével bárhonnan elindítható, és mindehhez készpénz sem kell, elegendő csupán egy havidíjas vagy feltöltőkártyás mobil előfizetés.
Az SMS-ben kapott egyedi kódoddal az alábbi időpontig lehet jelentkezni a Percalapú Fesztiváljegy Pontnál belépésre:
VOLT fesztivál
Heineken Balaton Sound a kód kérést követő nap 04:59-ig
Sziget 2011
Azoknak sem kell félniük, akiknek a kiválasztott koncert nem lenne elég, és tovább maradnának a fesztiválon, hiszen a jegyek ára maximalizálva van. Ez a Volt Fesztivál esetében 11.500, a Heineken Balaton Sound-nál 16.500, míg a Sziget Fesztivál alatt 13.500 forintot jelent.
A Percalapú Fesztiváljegy szolgáltatás természetesen az EME Zrt. regisztrált ügyfelei számára is elérhető.
További részletek: www.percjegy.hu
A Percalapú Fesztiváljegy díjazását az alábbi táblázat tartalmazza:
|
VOLT Fesztivál
|
Balaton Sound |
Normál percdíj |
bruttó 60 FT |
bruttó 80 FT |
Kedvezményes percdíj |
bruttó 30 FT |
bruttó 40 Ft |
Sziget Fesztivál
|
|
Normál percdíj |
bruttó 70 FT |
Kedvezményes percdíj |
bruttó 35 FT |
Kapcsolódó cikkek
- Online Sziget pólótervező pályázat
- Júniusban ismét a gyerekeké a Sziget
- OCTOPOLY - Design okosan! pályázat
- Még egy hétig olcsóbb a Sziget, hamisítják a jegyeket
- BalatonSound: neten árult jegyeknek a neten nézz utána
- Szuperhálózatot, valódi mobilfizetést, percdíjas jegyeket visz a Szigetre a Vodafone
- Online már válogathatunk a Sziget programjaiból
- Fontos változások a Balaton Sound és a Sziget Facebook-oldalán
- Alaptőke-emeléssel Sziget többségi tulajdonos az econet.hu
- Sziget Fesztivál szponzorációért kapott díjat a Vodafone
hirek.com ROVAT TOVÁBBI HÍREI
6 milliárd euró értékű könnyítést kaphatnak az uniós vállalkozások
Az Európai Bizottság bemutatta a fenntarthatósági, adózási és beruházási szabályozások egyszerűsítésére irányuló javaslatcsomagját. Az Omnibus célja, hogy olyan kedvező üzleti környezetet alakítson ki, amely elősegíti a vállalatok növekedését, innovációját és munkahelyteremtését. A javaslatcsomag intézkedései várhatóan jelentős mértékben növelhetik az uniós cégek versenyképességét, amint hatályba lépnek.
Digitális diplomák blokkláncon
Magyarország részt vesz az European Blockchain Services Infrastructure (EBSI) pilot projektben, amelynek célja egy blokklánc alapú „Európai Uniós diploma” infrastruktúra létrehozása. Ez egy digitális rendszer, amely biztonságosan tárolja, és nyomon követi a változásokat az Unió felsőoktatási intézményeiben szerzett diplomák kezelésében. A technológia lehetővé teszi, hogy mind az egyetemek, mind a hallgatók könnyen hozzáférjenek a hiteles dokumentumokhoz, amelyeket maximális biztonsággal, bármikor, bárhonnan és bármilyen eszközről elérhetnek.
Kreatív zsenik Győrből: Különdíj és közönségdíj az ArtHungry versenyen
A győri Széchenyi István Egyetem Művészeti Karának két tervezőgrafikus hallgatója kiemelkedő eredményt ért el az ArtHungry grafikai és designversenyen. Ratkovic Ljubica a „gi x er” nevű organikus betűtípusával különdíjat nyert, míg Ozvald Mária Trilogie d'Or című ékszerkollekciójával elnyerte a közönségdíjat.
Hozd ki a legtöbbet a tavaszból: Hasznos telefonos tanácsok
A tavasz a megújulás időszaka: hosszabb nappalok, friss energia és több lehetőség a szabadban való időtöltésre. Ahhoz, hogy telefonod lépést tartson veled, érdemes követned a HONOR hasznos tanácsait!
Médiafogyasztási trendek Magyarországon
Összességében alacsony a bizalom különböző médiaplatformok iránt, de Magyarországon továbbra is a televízió élvezi a legjobb megítélést. Ezzel szemben a legkevésbé hitelesnek a nyomtatott sajtót tartják. Ezt a következtetést a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság legfrissebb, a hazai médiatudatosságról és a médiába vetett bizalomról készített kutatásából nyerhetjük. A bizalom a legmagasabb a 18–29 évesek körében, míg az idősebb korosztályok egyre kritikusabban szemlélik a különböző médiumokat.