imageRUNNER 1700: Új A4-es multifunkciós Canon modellek
Az új imageRUNNER sorozat modelljei 30–50 oldal/perc nyomtatási sebességgel dolgoznak, és az első nyomatokat alig öt másodperc alatt készítik el. A MFD készülékek a robusztus és egyben kompakt kialakításnak köszönhetően 2.300 lapos maximális kapacitást kínálnak, így a nyomtatás során ritkábban kell a papírt újratölteni. Az imageRUNNER 1700 sorozat hatalmas, 5,7 hüvelykes érintőképernyős kijelzővel rendelkezik, valamint könnyen használható menüelemeket és egy állítható kezelőfelületet kínál. A felhasználók akár USB-memóriáról is nyomtathatnak, valamint be is olvashatnak rá dokumentumokat. A Canon eMaintenance és iWMC (iW Management Console) megoldásainak köszönhetően a rendszergazdák pedig egyszerűen hozzáférhetnek a valós idejű teljesítményadatokhoz.
A beépített uniFLOW-kompatibilitás biztosítja a konzisztenciát a Canon imageRUNNER ADVANCE készülékekkel, ennek köszönhetően a felhasználók bármilyen dokumentumot kinyomtathatnak és begyűjthetnek minden olyan hálózati multifunkciós készülékről, amelyen elérhető a „My Print Anywhere” funkció. Az egyéni felhasználó-azonosítás és a natív biztonságos nyomtatás (Native Secure Print) védelmet nyújt az üzleti dokumentumok és információk számára. A uniFLOW-kompatibilitás – a részletes nyomkövetésnek és jelentéskészítésnek köszönhetően –pedig segít az informatikai vezetőknek a nyomtatási költségek hatékony felügyeletében.
Kapcsolódó cikkek
- Ultra-kompakt nyomtatók és többfunkciós berendezések a Xeroxtól
- Nagy teljesítményű multifunkciós üzleti nyomtatócsalád az Epsontól
- Egyre nagyobb az igény a mobilnyomtatás iránt
- Az első A3-as multifunkciós készülékek az Epsontól
- Bármilyen mobil eszközről nyomtathatunk a Canon megoldásával
- Vezeték nélküli AirPrint nyomtatás Canon nyomtatókkal
- Canon - Océ közös nyomtatási rendszerek
- Canon színes lézernyomtatók új generációja
- Négy BLI díjat nyertek a Canon vállalati termékei
- Canon imageRUNNER ADVANCE C2025i postafiók-funkcióval
hirek.com ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Megalakult a KSZK Alumni
A Budapesti Műszaki Egyetem öntevékeny Kollégiumi Számítástechnikai Köre csaknem fél évszázada jött létre, és miközben jelenleg is aktív, a napokban az alapítók egyike, Vinkovits László, nyolc társával együtt életre hívta a KSZK alumnit, vagyis az egykori tagok csoportosulását.
Digitális megoldásokkal csökkenthető a tűzesetek kockázata
Az elmúlt hónapokban több jelentős tűzeset is történt Magyarországon, köztük a visegrádi hoteltűz, vagy a Miskolctapolcai Barlangfürdőben keletkezett incidens, mely komoly károkat okozott. Ezek a tragédiák ismét ráirányították a figyelmet a tűzvédelmi rendszerek fontosságára, illetve arra, hogy elengedhetetlen ezeknek az eszközöknek a rendszeres karbantartása és ellenőrzése.
Drónos növényvédelem, robottal forgatott pezsgő, karbonmentesség: újít a Törley
Az energiafelhasználásának felét megújuló forrásból biztosítja, 2030-ra felére, 2040-re pedig nullára csökkenti a CO2-kibocsátását tervei szerint a pezsgőpincészet. A termesztés és gyártás során alkalmazott innovatív fejlesztések a hatékonyságot és a fenntarthatóságot is szolgálják, csakúgy, mint a természettel való kölcsönösen előnyös együttműködés.
Újgenerációs módszer segíti az érettségizők és nyelvvizsgázók felkészülését
Indul az őszi érettségi vizsgák és a nyelvvizsgák ideje, fontos, hogy a felkészülésben az érintett generáció igényeihez igazodjon a tananyag. Ebben nyújt segítséget a diákok és tanáraik számára is a KRÉTA Idegennyelvi Felkészítő Modul (IFM).
Fenntartható jövőért elismerésben részesült a természetbarát napelempark fejlesztője
A BCSDH nyolcadik alkalommal hirdette meg a Fenntartható jövőért díjat, amellyel a rendszerszintű változások érdekében végzett kiemelkedő vállalati és vezetői teljesítményeket ismeri el. Idén a Biodiverzitás megőrzése és helyreállítása kategóriában a SolServices Kft. újgenerációs napelempark koncepciója lett az egyik fődíjas. A koncepció mentén megvalósított Lumen Park Szolnok nem csak Magyarországon, de az egész világon is az első természetbarát napelempark.