Piller András az Antenna Hungária új vezérigazgatója

forrás Prim Online, 2012. augusztus 30. 10:40

2012. szeptember 10-i hatállyal Piller András az Antenna Hungária új vezér-igazgatója és igazgatósági tagja. Yves Coulomb megbízott vezérigazgató gazdasági igazgatóként folytatja munkáját és tagja marad az AH igazgatóságának.

Yves Coulomb 2012. június 1-jétől látja el az Antenna Hungária megbízott vezérigazgatói posztját a gazdasági igazgatói tisztsége megtartása mellett. Az új vezérigazgató érkezését követően Yves Coulomb gazdasági igazgatóként folytatja munkáját és tagja marad az AH igazgatóságának.

A TDF Csoport vezetősége 2012. szeptember 10-i hatállyal Piller Andrást nevezte ki az Antenna Hungária új vezérigazgatójának és igazgatósági tagjának.

Piller András 43 éves, közgazdász, szerteágazó szakmai tapasztalattal rendelkezik a távközlés és média területén: 1993 és 1997 között a Westel gazdasági igazgatója, 1997-től 2001-ig az RTL Klub gazdasági vezetője, majd vezérigazgatója volt. 2002 és 2007 között a T-Kábel vezérigazgatója, majd 2007-től 2011-ig a Fibernet közép- és kelet-európai működését irányította, jelenleg pedig a Baltcom vezérigazgatója, mely Lettország piacvezető kábeltelevíziós cége.
 

Céginfó ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Erős nemzetközi teljesítménnyel döntött rekordot a Wallis

A Wallis Csoport 2025-ben új árbevételi rekordot ért el: a portfólióvállalatok összesített bevétele közel 30 százalékkal, 912 milliárd forintra nőtt, elsősorban a nemzetközi piacoknak köszönhetően. A bevételek több mint 60 százaléka már külföldről származik. A csoport EBITDA-ja megközelítette a 97 milliárd forintot, miközben több mint 5200 embert foglalkoztat 18 európai országban.

2026. június 9. 16:50

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Új elnökkel folytatja munkáját az IAB Hungary

2026. június 9. 18:37

Rangos szakmai elismerés: Dr. Szászi István kapta az Év Menedzsere Díjat

2026. június 8. 11:47

Nyereményekkel ösztönzi a mobilok újrahasznosítását a Telekom

2026. június 2. 19:32

Chatbotok és szelfik: így formálja a digitális világ a gyerekek biztonságát

2026. május 29. 09:58