Januártól boltokban a HTC One SV
A HTC a mai napon bejelentette a One család legújabb tagját a HTC One SV készüléket. A HTC One SV a 4G LTE sebességét, lenyűgöző kamerát és stúdióminőségű, élethű hangzást hoz a felhasználóknak, a HTC-től megszokott egyedi formába öltve.
“A HTC One SV készüléken keresztül igyekszünk hozzájárulni a 4G LTE hálózat világszintű terjedéséhez, hogy elérhetővé tegyük felhasználóinknak a gyorsabb, folyamatos böngészést, video streamelést vagy az internetes rádióhallgatást.” – mondta el Peter Chou, a a HTC Corporation vezérigazgatója.
Megbízható, gyors teljesítmény
Az 1,2 GHz-es kétmagos Qualcomm Snapdragon S4 processzort és a legfejlettebb hálózati technológiát használva a HTC One SV egyedülálló teljesítményt nyújt nagy felbontású videók streamelése, játék vagy multitasking esetén is.
A dokumentumok, fotók, alkalmazások tárolásáról a Dropbox és a SkyDrive integráció gondoskodik, ami –a Micro SD bővíthetőséggel együtt – akár 32 GB-nyi helyet jelent, a meglévőn felül.
Az NFC és az Android Beam jóvoltából a telefon bizonyos tartalmait akár úgy is átküldhetjük egy másik, szintén NFC képes készülékre, ha hozzáérintjük.
Lenyűgöző kamera, élethű hangzás
A HTC One SV esetében is a One családtól megszokott lenyűgöző kamera áll a felhasználók rendelkezésre. Az egy gombnyomásra történő sorozatfelvétel vagy a VideoPic üzemmód mellett a kedvezőtlen fényviszonyok sem jelenthetnek akadályt a kiváló minőségű fotók elkészítésében. A HTC One SV 5 megapixeles, hátlapi kamerával bír, valamint BSI szenzorral és f/2.0-s objektívvel, és támogatja az 1080P HD videó felvételt. Ezt egészíti ki az 1,6 megapixeles előlapi kamera, f/2.2-s objektívvel és BSI szenzorral felszerelve.
A kizárólag a HTC készülékein elérhető Beats Audio™ hozzájárul ahhoz, hogy a zenehallgatás igazi stúdió minőségű élményt jelentsen a felhasználóknak. A zeneszámok, albumok szinkronizálását és kezelését pedig az új HTC Sync Manager könnyíti meg.
Egyedi forma
A HTC One SV 4,3 hüvelykes képátlóval, LCD-2 kijelzővel és policarbonát házzal kerül forgalomba.
Elérhetőség
A HTC One SV 2013 januárjától lesz elérhető Magyarországon.
Kapcsolódó cikkek
- HTC Desire X: Jellegzetes külső, erőteljes belső
- Beats Audioval érkezik júniusban az új HTC Desire C
- Nokia Lumia 920, HTC One X+ és Windows Phone 8S by HTC a Telenornál
- Az első Windows Phone 8-as HTC már kapható a Vodafone-nál
- Novemberétől Magyarországon a HTC One X+
- 8X és 8S: Új HTC okostelefonok Windows Phone 8-cal
- Dizájn felsőfokon: HTC One S a Vodafone-nál
- Két új HTC mobil a Telenornál: megérkezett a One V és a One X
- Új HTC csúcsmodellek a Vodafone kínálatában
- Lencsevégen a HTC Golf
Mobiltelefon-készülék ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Kapd el a pillanatot: Tavaszi fotózási tanácsok a HONOR-tól
Ahogy a tavasz beköszönt, a természet is életre kel: a fák rügyeket hoznak, a virágok színekben pompáznak, és a napfény egyre melegebb árnyalatokba öltözteti környezetünket. Ez az évszak remek lehetőséget ad arra, hogy friss és élénk fotókat készítsünk akár a természetben, akár a városi környezetben. A HONOR összegyűjtött néhány tippet, hogy a lehető legszebb tavaszi fotókat készíthesd el telefonoddal.
Huawei Mate XT: Ilyen okostelefon még nem volt!
A Huawei számos új terméket mutatott be malajziai innovatív bemutatóján, ahol a HUAWEI Mate XT, a világ első háromba hajtható okostelefonja is debütált, amely kategóriájában a legvékonyabb és legnagyobb kijelzővel rendelkezik. A gyártó három új okoseszközt is bemutatott, köztük első fül köré akasztható fülhallgatóját, a HUAWEI FreeArc-ot, a HUAWEI MatePad Pro 13.2” tabletet és a HUAWEI Band 10 okoskarkötőt.