Közösségi képzés szoftverfejlesztőknek
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kara és a hálózatbiztonsági megoldások vezető magyar fejlesztője a BalaBit IT Security közösen szervezi meg május 23-án az Open Academy-t. Az élethosszig tartó tanulás eszmeiségét zászlajára tűző nonprofit kezdeményezés több száz szoftverfejlesztéssel foglalkozó szakember számára kínál továbbképzési lehetőséget. Az esemény mindenki számára ingyenes, aki érdeklődik a szoftverfejlesztés legfrissebb trendjei iránt, szeretné szaktudását frissen és naprakészen tartani.
A rendezvény koncepciója nem csak abban különbözik az ismert tanfolyamoktól és fejlesztői konferenciáktól, hogy mindenki számára ingyenes, hanem abban is, hogy a program délután kezdődik és késő estig tart annak érdekébe, hogy azok is részt vehessenek rajta, akik munkaidőben nem mehetnek hasonló rendezvényre. A tréningnek a BME Q épülete és a Simonyi Károly előadóterem ad otthont, mely az ország egyik legmodernebb auditoriuma. A részvételhez csupán regisztrációra van szükség a www.balabit.hu/openacademy címen, ezt viszont érdemes a biztos bejutás érdekében minél előbb megtenni.
Kapcsolódó cikkek
- Kis Zsenik Klubja : A legnagyobb citromerőmű
- Ismerkedés az etikus hacker szakma alapjaival
- Megmérettetik magukat a legjobb magyar hackerek
- Egyetemi felhőtrendek
- Jobban írnak a számítógépező gyerekek, mint a tollat használók
- Digitális világ – internethasználati kisokos kisiskolások számára
- Valós idejű kommunikációs kapcsolat a debreceni és a temesvári egyetemek között
- Független szoftverfejlesztői megállapodást kötött a Microsoft és az XAPT
- Háromszáz millió forint összköltségű K+F projektet indított a BalaBit
- IIR: Szoftvertesztelés konferencia 2013-ban is
Oktatás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Tehetséggondozás és kiválósági program az Audi Iskolával közösen
A Széchenyi István Egyetem, az Audi Hungaria Iskola Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány, valamint az Audi Hungaria Iskolaközpont újabb területen bővítette meglévő együttműködését. A március 21-én aláírt megállapodás értelmében a diákok számára lehetőség nyílik arra, hogy az iskola német nyelvű gimnáziumi tagozatán oktatott matematika tantárgyat beszámítsák a továbbtanulás során.