Magyar szoftvert kínál irodagépeihez a Konica Minolta
Hazai fejlesztésű szoftvert kínál nyomtatóihoz és dokumentumkezelő rendszereihez a Konica Minolta. A PRIMON Print and Document Solutions az irodai dokumentumkezelés teljes folyamatát az egyéni tudásszintnek megfelelően a felhasználóra hangoltan teszi elérhetővé.
A személyre szabott működést lehetővé tévő modulok, a nyomtatóra és kiszolgáló szerverre telepített szoftverek a multifunkciós készülékekben rejlő lehetőségeket tovább bővítik és egy átlagos felhasználó számára is egyszerűen elérhetővé teszik. A PRIMON nyomtatásfigyelő és dokumentumkezelő rendszer a Konica Minolta és a magyar Colorspectrum szoros együttműködésének eredménye.
A PRIMON segítségével még költséghatékonyabbá és mindenki számára egyszerűvé és érthetővé válik az irodai dokumentumkezelés, legyen szó nyomtatásról, faxolásról, szkennelésről vagy archiválásról. Az egyes felhasználókra szabott működés és az organikus kezelőfelület pedig kizárja a tapasztalatlanságból vagy a rossz beállításokból eredő hibákat.
További információkat a PRIMON rendszerről a http://www.printmonitoring.com/ weboldalon talál.
Kapcsolódó cikkek
- Epson: tintatartályos nyomtatókkal a maximális költséghatékonyságért
- Canon PowerShot S110 fényképezőgép SELPHY CP900 fotónyomtatóval
- Okos mobilnyomtató a Zebrától
- Új Xerox multifunkciós berendezés és nyomtató a KKV-knak
- Brother Print 3.0: kicsi, de gyors
- Okostelefon-szerű vezérléssel nyomtat a Sharp
- iPhone kompatibilis nyomtatókkal bővít a Zebra
- Digitális vagy ofszet? A Ricoh kalkulátorával egyszerű a döntés!
- Négy új Canon PIXMA MX otthoni és kisirodai multifunkciós nyomtató
- Az új OKI nyomtatókkal már fehérben is printelhetünk
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Kezdődik az év végi roham a mérlegképes könyvelők számára
A Kulcs-Soft által működtetett Kulcs-Akadémia három éve biztosítja a kreditpontos képzés lehetőségét, a digitalizáció jegyében online és személyes formában is.
Közösen telepít e-kamion töltőállomásokat a Siemens és az OMV
Az e-buszok és e-haszongépjárművek száma évek óta dinamikusan nő, a személyautó-állomány mellett a fuvarozásban, illetve az áruszállításban is egyre inkább teret nyer az elektrifikáció. A busz- és logisztikai flották üzemeltetői ezért egyre inkább keresik megfelelő töltési megoldásokat.
Küzdelem a csalások ellen: ma már nem elég, ha automatikusan ellenőrizzük az összes tranzakciót
A hagyományos tranzakciómonitorozáson túl egyre nagyobb szerepet kap a hatékonyabb, kockázatelemzés a pénzügyi bűncselekmények elleni harcban. Már nem elég automatikusan ellenőrizni a tranzakciókat és kiszűrni a gyanúsakat; szükség van az ügyfél várható és tényleges tevékenységének vizsgálatára, amelyhez a siker érdekében különböző kockázati mutatók kombinációját kell alkalmazni.
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.