Tömegek nézték online a a VOLT-ot és a Balaton Sound-ot
Felülmúlta a várakozásokat a két legnagyobb vidéki nyári fesztivál, a VOLT és a Mastercard Balaton Sound élő internetes közvetítésének népszerűsége, amely idén először, a Telekom és a Ustream együttműködésében valósult meg. A koncerteket a www.telekom.hu/fesztivalok, a www.sziget.hu, a www.origo.hu, a www.ustream.tv oldalakon és a T-Mobile Facebook oldalán tették elérhetővé.
Az élőben leadott közvetítések a fesztiválokat követően a Telekom interaktív tévézési lehetőségeket – többek között megállítható, visszatekerhető élő adást, az elektronikus műsorújságot, a programozható műsorrögzítési lehetőséget, Videotékát stb. – biztosító Interaktív TV szolgáltatásán lesznek elérhetőek.
Kapcsolódó cikkek
- VOLT: megarobot épül a használt mobilokból
- VOLT, Sound, Sziget: Már tervezhetjük a jövő nyarat!
- Rekordok a VOLT-on
- Balaton Sound: 4G mobilinternet a fesztiválélmények mellé
- OpenAir Radio – 24 órás fesztiválrádió indult
- A Telekom megújult óriáscsúszdával és streaminggel is készül a VOLT-ra
- Hiánypótló mezőgazdasági blogot indított a Magro.hu
- Az Év Honlapja 2012 pályázat nyertesei
- Sound, VOLT, Sziget: Kívánj zenekarokat!
- Ingyenes beteggondozási programot kínál a Telekom
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Podcastok forradalma: Így lesz 2025-re Magyarországon is a marketing egyik leghatékonyabb eszköze a „tévés rádióműsor”
A márkák és mikrofonok találkozása évek óta az egyik legdinamikusabban fejlődő marketing terület. Iparági becslések szerint csak az Egyesült Államokban 135 millió ember hallgat havonta legalább egy podcastot, de az online műsortípus hazánkban is kétévente duplázza a népszerűségét. Most nagyjából 1,5 millió magyar, azaz a netezők 20 százaléka követ valamilyen podcastot rendszeresen. Közülük egyre többen nézik is azokat! Az AllSet Media január 21-én publikált „Magyarországi social media előrejelzés 2025” jelentésében a saját adataira alapozva úgy becsüli: idén akár 30-40 százalékkal is nőhet a videó alapú céges kommunikáció.
AI Act megfelelőség – A vélt versenyelőnyből súlyos bírság lehet, ha nem tartjuk be a szabályokat
Az AI-technológiák jelentős előnyöket kínálnak a vállalatok számára, ugyanakkor helytelen használatuk súlyos következményekkel is járhat. Az Európai Unió mesterséges intelligencia rendelete alapján 2025. február 2-tól akár 35 millió eurós vagy az éves globális árbevételük 7 százalékának megfelelő bírságot jelenthet a tiltott AI-tevékenységet végző vállalatok számára. A szabályozásnak való megfelelés védelmet nyújt a bírságokkal és reputációs károkkal szemben.
K&H gyorshívás: havi 24 ezer hívást indítanak az ügyfelek a bank appján keresztül, már több mint 7 éve
A K&H ügyfelei havonta több mint 24 ezer hívást kezdeményeznek a bank mobilalkalmazásán keresztül. A pénzintézet ügyfelei 2018 szeptembere óta élhetnek ezzel a biztonságos ügyintézési lehetőséggel, amelynek során az ügyfélszolgálattal való beszélgetéshez semmilyen azonosító sem szükséges.
Szigor vagy rugalmasság: mi kell a sikeres digitalizációhoz?
Rövid távon a feladatfókuszú vezetés, hosszú távon a kapcsolatorientáltság növelheti a digitalizációban fejlődni kívánó szervezetek üzleti teljesítményét – állapítja meg a Budapesti Corvinus Egyetem kutatócsoportjának friss tanulmánya.