Az Epson a Photokina rendezvényen új szintre emeli a fotónyomtatást a minőség és az alkalmazhatóság terén
A kiállításon professzionális fotóstúdióval és panelbeszélgetéseken mutatják be, hogyan készíthetők minőségi nyomatok fotópapírra, vászonra, filmre, fémre, textilre és 3D kiegészítőkre egyszerűen az Epson legújabb tintasugaras nyomtatóival.
A Németországban, Kölnben megrendezésre kerülő Photokina kiállítás látogatói megismerhetik a képalkotás számos területe számára minőségi és átfogó megoldásokat biztosító Epson szkennereket, tintasugaras nyomtatókat és okosszemüveget is. A 2016. szeptember 20-tól 25-ig tartó rendezvényen az otthoni felhasználók és a szakma képviselői egyaránt találkozhatnak a japán gyártó legújabb termékeivel, amelyekkel nyomathordozók széles választékára nyomtathatnak kiemelkedő minőségű képeket, az Epson Moverio okosszemüveggel pedig beléphetnek a kiterjesztett valóság világába.
Amellett, hogy professzionális, nagy teljesítményű készülékei biztosítják a fotók és szépművészeti alkotások nyomtatását, az Epson – a hagyományos fotónyomtatáshoz használt nyomathordozókon túllépve – a piacvezető tintasugaras készülékeinek vászonra, pólóra, fém panelekre és 3D termékekre történő nyomtatásával demonstrálja a személyre szabott tárgyak elkészítését. A vállalat vezető szoftver, finiselő és alkalmazás specialistákkal is együttműködik a helyszínen, hogy bemutassa, milyen egyszerűen és gyorsan állíthatók elő különböző termékek a fotók és szépművészeti alkotások kreatív felhasználásával.
A kiállításon az Epson panelbeszélgetésekkel is készül, hogy a látogatók minél többet megtudhassanak a legújabb képalkotó és nyomtatási technológiákról. A cég szakemberei iparági szakértőkkel együtt tanácsokkal is szolgálnak majd olyan aktuális kérdésekben, mint például: hogyan nyomtassanak a felhasználók optikai fehérítővel készített médiára, hogyan válasszák ki a megfelelő nyomathordozót a legjobb minőségű fotók vagy szépművészeti alkotások előállítása érdekében, illetve mi a legjobb módja a fóliák és archaikus technológiával üveglapra készített fotográfiák digitalizálásának.
Az egyéni felhasználók és a professzionális képalkotó ipar eltérő igényeinek megfelelően az Epson tintasugaras nyomtatói az élvonalbeli minőség, a sokoldalú felhasználás, az egyszerű csatlakoztathatóság és a termelékenység legmagasabb szintjeit képviselik. A gyártó standján a készülékek alkalmazását bemutató zónák is megtalálhatók lesznek, így a látogatók különleges bemutatókon vehetnek részt, ahol a szakértőktől gyakorlati tudnivalókról és egyéb érdekességekről értesülhetnek.
Kiemelkedő megoldások az otthoni és a professzionális fotónyomtatás terén: Az Epson legújabb tintasugaras nyomtatói a multifunkciós, lapolvasóval ellátott, hatszínű tintakészlettel rendelkező, asztali A4-es modellektől kezdve a nagyformátumú, 10 színnel rendelkező, 44” méretű készülékekig mind megtalálhatók. A nyomtatókat úgy tervezték, hogy a felhasználók kiváló minőségben, egyszerű használat mellett élénk színekkel, finom részletekkel és színátmenetekkel és gazdag mélyfekete árnyalatokkal rendelkező képeket, illetve gyönyörű fekete-fehér fotókat nyomtathassanak.
Fotók és szépművészeti alkotások nyomtatása magas minőségben, nagy példányszámban: Kiváló minőségű, akár 64” szélességű fotók és szépművészeti alkotások nyomtatására is lehetőség van a SureColor SC-P10000 vagy P20000 nagyformátumú nyomtatókkal. A Digital Information cég az Epsonnal közösen a Photokina kiállításon mutatja be a kétoldalas nyomtatási megoldásokat a fotókönyvek számára elsőként a DGI rendszerrel, amely két SureColor SC-P10000 készüléket alkalmaz.
Többcélú felhasználásra szánt minilaborok: Az Epson a SureLab D30000SR & DR készüléket, a SureLab D7 Studio mikrolabort és a SureLab SL-D700 kompakt, tintasugaras nyomtatót is kiállítja a Photokina rendezvényen, amelyek egyszerű használat mellett magas minőségű nyomatokat garantálnak. Ezeket a készülékeket kifejezetten a kereskedelmi célú képkidolgozás és a kiskereskedők számára tervezték.
Fotók és szépművészeti alkotások nyomtatása vászonra: Az érdeklődők a nagy volumenű, professzionális vászonnyomtatással és keretezéssel is megismerkedhetnek a 64” méretű Epson SureColor SC-S80600 nyomtatónak, a Fotoba automata vágógépek kínálta megoldásoknak és az MH&P Stretchmaster ST60/60 készüléknek köszönhetően. Az új, könnyűsúlyú vászonnyomtatás is megtekinthető lesz a vízbázisú tintát használó SureColor SC-T7200 nyomtatóval és az Adventa karton képkeretekkel.
Képek pólókra, fémfelületekre és 3D termékekre: Az Epson SureColor SC-F sorozatú festékszublimációs nyomtatóival kiemelkedő minőségű textil és promóciós termékek készíthetők. Az érdeklődők a készülékek változatos, kreatív alkalmazási lehetőségeiről a Photokina kiállításon is meggyőződhetnek: a teljes körű tervező és nyomtatási szolgáltatást egyben kínáló SureColor SC-F2000 direkt textilnyomtatóval a helyszínen nyomtatnak majd képeket pólókra. A látogatók a SureColor SC-F6200 készülék és a 3D szublimáció szakértője, a SubliTec cég segítségével 3D termékek, például bukósisakok, promóciós termékek, kiegészítők, telefon- és tablet tokok felületére történő nyomtatással kapcsolatban is tájékozódhatnak. Emellett az Epson a ChromaLuxe vállalattal partnerségben fém elemekre lenyűgöző, kopásálló képek nyomtatását mutatja be az SC-F6200 készülékkel.
Kapcsolódó cikkek
- Nagyméretű képek nyomtatása kiváló minőségben
- Olcsóbb, átláthatóbb nyomtatóüzemeltetés vállalatok számára
- Kreatív alkalmazások, széles választék
- Epson: tintatartályos nyomtatókkal a maximális költséghatékonyságért
- Már nem csak Las Vegasban láthatjuk a legújabb technológiákat: Prágába jön a CES!
- Már elérhető a Samsung útmutatója a Smart UX Centerhez
- IDC: A sokoldalú multifunkciós készülékek gyökeresen átalakítják a munkafolyamatokat
- Óbudai Egyetem - IT Evolúció Kiállítás
- Kiugró kereslet az Epson termékei iránt a drupa kiállítást követően
- Az Epson újradefiniálja a csúcstechnológia fogalmát a POS-számlanyomtatás területén
Színes ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Flipperakadémiát indít jövőre a világhírű budapesti kiállítás
A részben egy 80-as évekbeli játékteremben játszódó Stranger Things című tévésorozat óriási sikere, a budapesti Flippermúzeum világhíre, vagy éppen a retró játékgépek árai egyaránt jól tükrözik az egykor népszerű automaták iránt újjáéledő általános nosztalgiát, rajongást. A flipperek világa azonban mára nemcsak a kiállításokról, vagy magángyűjteményekről szól: hosszú évek óta például komoly, országos és nemzetközi pontozásos versenysorozatokat is rendeznek ezeken a villogó, zenélő, csilingelő masinákon.
Már most nézőrekordot állított fel a Hogyan tudnék élni nélküled?
Még messze a december 12-ei premier, de az érdeklődés folyamatosan nő az év lejobban várt magyar filmjének ígérkező Hogyan tudnék élni nélküled? iránt. A Demjén Ferenc slágereire felfűzött zenés romantikus vígjáték első előzetese egy hónap alatt elérte az 1 millió megtekintést, ami azért kiemelkedő, mert ezt eddig idén sem hazai, sem külföldi film nem tudta utána csinálni. Sőt erre az eredményre az elmúlt évtizedben egyetlen magyar film sem volt képes.
Utazási konferencia az Angyalok városában
Egy új tévé színt visz a mindennapokba
Ma már nemcsak azért vásárolunk televíziót, mert a sugárzott műsorokat szeretnénk nézni, hanem mert a forradalmian új készülékek számtalan lenyűgöző funkcióval lettek ellátva. Hozzájárulnak ahhoz, hogy magasabb szintre emeljük a tévézés élményét.
A múlt feltárása, a jövő segítségével!
Kevés izgalmasabb terület létezik a régészetnél. Vajon mi rejtőzik a régi idők, épületek falai mögött? Felfedezések, meglepetések sokasága, amire nem igazán lehet felkészülni. Egy ilyen terepmunkát azonban nem lehet csak úgy, ásóval elvégezni, és még Indiana Jonesnak is óriási segítség egy-egy digitális, innovatív, 21. századi eszköz!