Az okos nyomtatók átalakítják az irodai munkát
Az idei esztendő sok szempontból a megújulásról szól a Xeroxnál. A céges kettéválás után a digitális technológiára fókuszáló nagyvállalat átfogó portfolió-fejlesztésbe vágott bele az irodai készülékeit érintően, aminek eredményeként a piacon eddig nem látott modellcserét hajtott végre.
Tavasszal 29 ConnectKey kompatibilis nyomtató, illetve multifunkciós berendezés bevezetése kezdődött meg, amelyeket egytől-egyig abban a szellemben alkottak meg a fejlesztők, hogy azok a megváltozott elvárásoknak megfelelve okos munkahelyi asszisztensekként segítsék az egyre inkább virtualizálódó irodai dokumentumkezelési folyamatokat.
A gépek folyamatosan mutatkoznak be világszerte, és ennek megfelelően már Magyarországon is elérhető a legújabb, a kis-és közepes méretű munkacsoportoknak ajánlott VersaLink C7000 színes nyomtató, aminek a legfőbb erősségei a távmunka támogatás, illetve az applikációkkal való bővíthetőség. Mindkettő kiemelt jelentőséggel bír a vállalkozások számára, miután napjainkban szinte már alapelvárás, hogy bármikor, bárhonnan lehessen nyomtatási feladatokat végrehajtani, illetve az is, hogy az egyedi, egyéni igényeket képes legyen kiszolgálni az adott berendezés. Mindezeknek megfelelve a tabletszerű érintőképernyős kezelőfelülettel ellátott VersaLink C7000-nak a gyorsasága (35 színes, vagy fekete-fehér oldal kinyomtatása egy perc alatt), illetve a felbontása (1200x2400 dpi) mellett az is előnye más, hasonló kategóriájú készülékekhez képest, hogy támogatja az Apple AirPrint, a Google CloudPrint, a Xerox Service Plug-in for Android, az NFC Tap to Pair és a Mopria mobil nyomtatási megoldások használatát. Továbbá elérést biztosít a Google Drive, a Microsoft OneDrive és a Dropbox felhő-szolgáltatókhoz is. Mindezeket a teljes biztonság szavatolása mellett, miután a gép átfogó védelemmel rendelkezik és a biztonságos nyomtatási funkció, valamint a kártya hitelesítés révén folyamatosan kontroll alatt tarthatóak a hozzáférések, illetve a berendezés sérülékeny pontjai.
A digitális platformokon zajló dokumentumkezelési folyamatok menedzsmentje, a funkciók bővítése és a legújabb elvárásokhoz való igazítása, vagy éppen azok meghaladása a Xerox számára a jövőben is az egyik leginkább követendő cél. A vállalat szakemberei abban látják a továbblépés lehetőségét, ha olyan berendezéseket kínálnak a napi munkához, amelyek segítségével az emberek könnyen, egyszerűen, gyorsan, és egyúttal biztonságosan férhetnek hozzá a nekik fontos információkhoz, miközben a munkafolyamataikat a saját speciális műveleteikre szabva alakíthatják ki. A trendeket figyelve a gyorsan alkalmazkodó, perszonalizált és okos együttműködésekre képes dokumentumkezelő készülékek nélkül pár éven belül már elképzelhetetlen lesz a hatékony munkavégzés.
Kapcsolódó cikkek
- Egy gombnyomással fordítanak a Xerox új multifunkciós berendezései
- A Xerox segít megragadni a kulcsfontosságú piaci lehetőségeket az idei drupa kiállításon
- Trump elnök döntésének nincs hatása a Xeroxra
- A Lexmark kkv-knak szánt termékcsaládot jelentett be
- Az Epson bemutatta új WorkForce Pro WF-C869RDTWF nyomtatóját
- Nincsenek biztonsági rések a Xerox új irodai gépein
- Villámgyors nyomtatás, szkennelés mostantól bárhonnan indítható
- A kis irodákat is felpörgeti okos dokumentumkezelő eszközökre épülő technológiai váltás
- Magyarországon is elérhető a KKV-k igényeire szabott, nagy sebességű, A3-as multifunkciós nyomtató
- A Lexmark bemutatja a nagyigényű munkacsoportoknak szánt A3-as nyomtatómegoldások legújabb generációját
Irodatechnika ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Szélesebb, merészebb, gazdagabb az új AGON PRO gaming monitor
Az AGON by AOC – a világ egyik vezető gaming monitor* és IT-kiegészítő márkája – büszkén jelenti be az AGON PRO AG346UCD, egy élvonalbeli 34 hüvelykes (86,4 cm) ívelt gaming monitor bevezetését. A gaming rajongóknak szánt AGON PRO felső kategóriás termékcsaládjának W-OLED és QD-OLED sorozatát ez az új modell QD-OLED panellel, 175 Hz képfrissítési sebességgel és UWQHD (3440x1440) felbontással egészíti ki. Az AG346UCD új mércét állít fel a magával ragadó játékélmény terén, különösen a széles, kiterjedt RPG vagy a történet-vezérelt játékok, valamint a szimulátoros autóversenyek, repülésszimulátorok és akciódús műfajok esetében.
Új, villámgyors 3D nyomtató és még számos fejlesztés a Formlabs-tól
Október 15-én a Formlabs bemutatta a Form 4L-t, a következő generációs, nagy formátumú műgyanta nyomtatóját, amely az asztali Form 4 sebességét, pontosságát és megbízhatóságát új mérettartományba emeli. A Form 4L debütálása mellett a gyártó új SLS 3D nyomtatási alapanyagokat is piacra dobott és bejelentette a Formlabs nyomtatók alapanyag rendszerének megnyitását is, amely fejlesztések garantáltan tovább növelik majd a márka felhasználói bázisát.
A Philips Monitors bemutatja az Evnia 5000-es gaming monitor sorozat két új tagját
A Philips két új, izgalmas kijelzőt mutat be az Evnia 5000 gaming monitor sorozat keretében: a 27 hüvelykes (68,5 cm) Philips Evnia 27M2C5501 és a 31,5 hüvelykes (80 cm) 32M2C5501 modelleket.
A Sony az Fnatic csapatával közösen fejlesztett új OLED gaming monitort
A Sony új termékkel erősíti az INZONE gaming kínálatát: az INZONE M10S 27 hüvelykes OLED gaming monitor rendkívül nagy 480 Hz-es frissítési gyakorisággal, 0,03 ms válaszidővel és QHD felbontással forradalmasítja a mezőnyt. A világ egyik vezető esport szervezetével, az Fnatickal közösen fejlesztett INZONE M10S készen áll a bajnokságra 24,5”-es, játékra optimalizált módjának és az új FPS Pro módnak köszönhetően.
Itt a Philips üzleti monitorcsaládjának legújabb tagja
Ez a monitor ragyogó színeket, csatlakoztathatóságot és egy sor más olyan funkciót kínál, amelyek bárki munkaterületét magasabb szintre emelik. A Philips 27B2U6903, a Philips üzleti monitorainak legújabb tagja a legmodernebb technológiával, például UHD 4K felbontással és Thunderbolt 4 csatlakozási lehetőséggel rendelkezik, így a felhasználók mindennapi feladatai gördülékenyebbé és jobb minőségűvé válnak.