A vírusveszély miatt idén online rendezik meg a cégvezetők csúcskonferenciáját
Október 13-án immár nyolcadik alkalommal rendezik meg az Országos Cégvezetői Csúcskonferenciát, az esemény viszont ezúttal a koronavírus-járvány terjedésére való tekintettel online formában zajlik majd. A konferencia résztvevői megtudhatják, hogyan építhetnek stabil céget a jelenlegi instabil piaci környezetben. Piroska Gyula szervező tájékoztatása szerint a rendezvényen több olyan szakértő és sikeres vállalkozó is előadást tart majd különböző területekről, akik korábban már átéltek nehézségeket, és hiteles információkat tudnak átadni az érdeklődőknek.
Budaörsön, Tihanyban és Budapesten is rendezték már meg az Országos Cégvezetői Csúcskonferenciát, de az idei, nyolcadik felvonás rendhagyó módon online formában zajlik majd a koronavírus-járvány második hulláma miatt. Ugyan a cégvezetők ezúttal személyesen nem találkozhatnak majd, a rendezvény színvonala garantáltan nem marad el a korábbiaktól.
„Eredeti terveink szerint a Lurdy Házban szerettük volna megtartani a konferenciát, de a folyamatosan változó körülmények és intézkedések miatt úgy döntöttük, ebben az évben az online forma a legbiztonságosabb. Természetesen számunkra is kiemelten fontos ügyfeleink és az érdeklődők egészsége, ezért nem vállaltunk felesleges kockázatot. A háttérben persze folyamatosan zajlik a technikai előkészítés, hogy a lebonyolítás zökkenőmentes legyen” – magyarázta Piroska Gyula szervező.
Mint fogalmazott, az ügyfeleik a visszajelzések alapján online tréningjeiken is ugyanolyan színvonalú élményben, tudásban részesülnek, mintha azok személyesen történnének, így felkészülten várják a csúcskonferenciát. Megjegyezte, ez a formula az előadóknak lehet fárasztóbb, de a cél érdekében mindent beleadnak majd a kamerák előtt.
Piroska Gyula arról is beszélt, hogy az idei esemény rendkívüli lesz olyan szempontból, hogy a járvány miatt rengeteg cég csődölt be, emberek ezrei mentek tönkre. Ezért is fontos azzal foglalkozni, hogy válságos körülmények között is képes legyen túlélni a vállalkozás.
„Sok cég ugyan fennmaradt, de ezért súlyos árat kellett fizetniük. Sokaknak meg kellett válniuk munkatársaktól, kisebb irodába kellett költözniük, alkudozniuk kellett a beszállítókkal fizetési haladékért, vagy épp veszteséggel kiárusítani a raktárkészletet. A konferencián arra fókuszálunk, hogyan lehet ilyen instabil helyzetben is stabilan működni. Mert nyertesei is voltak ennek az időszaknak. Megnézzük, mit csináltak ők jobban, hogyan készülhetünk fel a második hullám okozta károkra és későbbi nehéz helyzetekre” – magyarázta.
Az eseményen a legkülönbözőbb iparágakból és területekről tartanak majd előadásokat olyan szakértők és sikeres vállalkozók, akiknek volt már ehhez hasonló tapasztalatuk, és hatásosan át is tudják adni a tudásukat. Természetesen a résztvevők bátran kérdezhetnek tőlük, ezáltal bővíthetik a kapcsolatrendszerüket is.
Az elmúlt évek során több ezer vállalkozó vett részt az Országos Cégvezetői Csúcskonferenciákon, akik mind értékes tudással, „aha-élményekkel” és fantasztikus kapcsolatokkal lettek gazdagabbak.
Kapcsolódó cikkek
- Elindult az SAP Növekedési Programja
- Digitalizációval biztosíthatják a cégek az üzletmenet folytonosságot
- Második hullám a neten: újra robbantanak a hazai webáruházak?
- Megtépázta a koronavírus a nyomdaipart
- SAP-ügyfelek podcast-interjúi a karanténidőszakról
- Kihívások a 21. század oktatásában és a COVID utáni adatvédelem
- Rekordbővülést hozott a koronavírus az e-kereskedelemben
- Kibervédelem, adattudomány és agilitás
- Csak látszólagos a bőség a munkaerőpiacon
- Sok céget a kiszámíthatatlan kommunikáció vitt csődbe
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Élje át a "Yes" Moment Élményt az electronica-n
Jubileumi évében, november 12-15. között a világ vezető elektronikai szakvásárán minden a „Minden elektromos társadalom” körül forog – ideális helyszín a Conrad Sourcing Platform lehetőségeinek megismerésére! A Conrad Electronic beszerzési platformként személyre szabott digitális megoldásokat kínál üzleti ügyfeleinek, hogy még hatékonyabbá tegye a beszerzést. Különösen, ha rövid időn belül nem tervezett műszaki igények fedezéséről van szó.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.