A vírusveszély miatt idén online rendezik meg a cégvezetők csúcskonferenciáját
Október 13-án immár nyolcadik alkalommal rendezik meg az Országos Cégvezetői Csúcskonferenciát, az esemény viszont ezúttal a koronavírus-járvány terjedésére való tekintettel online formában zajlik majd. A konferencia résztvevői megtudhatják, hogyan építhetnek stabil céget a jelenlegi instabil piaci környezetben. Piroska Gyula szervező tájékoztatása szerint a rendezvényen több olyan szakértő és sikeres vállalkozó is előadást tart majd különböző területekről, akik korábban már átéltek nehézségeket, és hiteles információkat tudnak átadni az érdeklődőknek.
Budaörsön, Tihanyban és Budapesten is rendezték már meg az Országos Cégvezetői Csúcskonferenciát, de az idei, nyolcadik felvonás rendhagyó módon online formában zajlik majd a koronavírus-járvány második hulláma miatt. Ugyan a cégvezetők ezúttal személyesen nem találkozhatnak majd, a rendezvény színvonala garantáltan nem marad el a korábbiaktól.
„Eredeti terveink szerint a Lurdy Házban szerettük volna megtartani a konferenciát, de a folyamatosan változó körülmények és intézkedések miatt úgy döntöttük, ebben az évben az online forma a legbiztonságosabb. Természetesen számunkra is kiemelten fontos ügyfeleink és az érdeklődők egészsége, ezért nem vállaltunk felesleges kockázatot. A háttérben persze folyamatosan zajlik a technikai előkészítés, hogy a lebonyolítás zökkenőmentes legyen” – magyarázta Piroska Gyula szervező.
Mint fogalmazott, az ügyfeleik a visszajelzések alapján online tréningjeiken is ugyanolyan színvonalú élményben, tudásban részesülnek, mintha azok személyesen történnének, így felkészülten várják a csúcskonferenciát. Megjegyezte, ez a formula az előadóknak lehet fárasztóbb, de a cél érdekében mindent beleadnak majd a kamerák előtt.
Piroska Gyula arról is beszélt, hogy az idei esemény rendkívüli lesz olyan szempontból, hogy a járvány miatt rengeteg cég csődölt be, emberek ezrei mentek tönkre. Ezért is fontos azzal foglalkozni, hogy válságos körülmények között is képes legyen túlélni a vállalkozás.
„Sok cég ugyan fennmaradt, de ezért súlyos árat kellett fizetniük. Sokaknak meg kellett válniuk munkatársaktól, kisebb irodába kellett költözniük, alkudozniuk kellett a beszállítókkal fizetési haladékért, vagy épp veszteséggel kiárusítani a raktárkészletet. A konferencián arra fókuszálunk, hogyan lehet ilyen instabil helyzetben is stabilan működni. Mert nyertesei is voltak ennek az időszaknak. Megnézzük, mit csináltak ők jobban, hogyan készülhetünk fel a második hullám okozta károkra és későbbi nehéz helyzetekre” – magyarázta.
Az eseményen a legkülönbözőbb iparágakból és területekről tartanak majd előadásokat olyan szakértők és sikeres vállalkozók, akiknek volt már ehhez hasonló tapasztalatuk, és hatásosan át is tudják adni a tudásukat. Természetesen a résztvevők bátran kérdezhetnek tőlük, ezáltal bővíthetik a kapcsolatrendszerüket is.
Az elmúlt évek során több ezer vállalkozó vett részt az Országos Cégvezetői Csúcskonferenciákon, akik mind értékes tudással, „aha-élményekkel” és fantasztikus kapcsolatokkal lettek gazdagabbak.
Kapcsolódó cikkek
- Elindult az SAP Növekedési Programja
- Digitalizációval biztosíthatják a cégek az üzletmenet folytonosságot
- Második hullám a neten: újra robbantanak a hazai webáruházak?
- Megtépázta a koronavírus a nyomdaipart
- SAP-ügyfelek podcast-interjúi a karanténidőszakról
- Kihívások a 21. század oktatásában és a COVID utáni adatvédelem
- Rekordbővülést hozott a koronavírus az e-kereskedelemben
- Kibervédelem, adattudomány és agilitás
- Csak látszólagos a bőség a munkaerőpiacon
- Sok céget a kiszámíthatatlan kommunikáció vitt csődbe
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Most is a Debreceni Egyetem a legjobb választás
Megjelent az online általános felsőoktatási felvételi tájékoztató, melyben a Debreceni Egyetem valamennyi jövő szeptemberben induló képzése, köztük hét új mesterszak is megtalálható. A Debreceni Egyetem jövőre is az ország legszélesebb képzési kínálatával várja a felvételi előtt állókat.
Siemens Xcelerator: az Eplan és a Siemens zökkenőmentes adatátvitelt tesz lehetővé a gépgyártásban
A Siemens és az Eplan hatékonyabbá teszi a tervezési és gyártási folyamatokat a gépeket és gyártósorokat építő ügyfeleik számára.
A Z-generáció tudja milyen munkahelyet szeretne
Az önérvényesítés, a munkahelyi környezet, az anyagiak, a társas kapcsolatok, valamint a kreativitás, illetve a szellemi ösztönzők azok a legfőbb munkaértékek, amelyek a STEM pályára lépő Z-generációs fiatalok számára meghatározóak a leendő munkahelyük kiválasztásában és az ottani megmaradásukban – derül ki a Becsei Lilla pályaorientációs szakember friss, országos, reprezentatív kutatásából, amit az Együtt a Jövő Mérnökei Szövetséggel együttműködésben készített el a 12. osztályos magyar tanulók körében.