Az Anybus 3. érettségi szintű tanúsítványt ért el
Az ipari hálózati kommunikációs megoldások globális éllovasának számító HMS Networks Anybus márkája megkapta a 3. érettségi szintű (ML3) tanúsítványt a Nemzetközi Elektrotechnikai Bizottság (IEC) 62443-4-1: Biztonságos termékek kifejlesztésének a teljes életciklusra vonatkozó követelményei, ipari kiberbiztonsági szabvány szerint.
Az IEC 62443-4-1 tanúsítvány az Anybus teljes működésének szerves részévé vált. A mellékelt képen a folyamatban részt vevő kulcsfontosságú személyek láthatók. Balról jobbra: Björn Mattson projektmenedzser; Joakim Wiberg technológiai vezető, Erik Asp fejlesztési folyamatvezető és Bartek S. Candell, a Control Centric alelnöke.
A világszerte elismert, független TÜV Rheinland tesztelési szolgáltató által auditált eredmény az Anybus nagy teljesítményű kiberbiztonsági gyakorlatának elismerése.
A 3. érettségi szint jelentős mérföldkövet jelent az Anybus kiberbiztonsági fejlődési útján, mert visszajelzés a termék egyre növekvő érettségére és kifinomultságára. Az Anybus azon képességét emeli ki, hogy a kiberbiztonsági intézkedéseket integrálja saját folyamataiban és termékeinek működésében, tovább erősítve pozícióját az ipari automatizálásban betöltött megbízható partnerként. Az Anybus azt követően kapta meg a tanúsítványt, hogy igazolni tudta, hogy termékfejlesztési és életciklus-menedzsment folyamatai két új termék fejlesztése során mindvégig megfeleltek a szigorú kritériumoknak.
„Napjaink hálózatosított iparában a hálózat minden elemét meg kell védeni a kiberbiztonsági fenyegetésekkel szemben – jelentette ki Bartek Candell, a Control Centric alelnöke. – Az Anybusnál töretlenül elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a legjobb és legbiztonságosabb termékeket kínáljuk, segítve ügyfeleink kritikus infrastruktúrájának védelmét. Az IEC 62443-4-1 tanúsítvány 3. érettségi szintjének elérése bizonyítja az elhivatottságunkat és azt a hozzáállást, amivel a kiberbiztonsághoz közelítünk. Ez jelenti a következő lépést ahhoz, hogy élvonalbeli megoldásokat kínáljunk a kritikus ipari igényekhez.”
Kapcsolódó cikkek
- Romantika helyett átverés Valentin-napon? Kerüljük el a csalásokat a szerelem ünnepén!
- Rendelhetek biztonságosan a Temuról? – Minden, amit tudnunk kell, mielőtt az új webáruházból vásárolunk
- Hamisított hívások és mobil-zsarolóvírusok
- Rendkívüli felhívás a VoxPay Ügyfelek részére
- Kiberbiztonsági mesterszakot indít a Széchenyi István Egyetem
- Allianz Kockázati Barométer: 2024-ben a kiberbiztonsági incidensek hordozzák a legnagyobb üzleti kockázatot szerte a világon
- Hazai cégek és munkavállalók ezreit érinti a kibervédelmi irányelv
- Neked is az az újévi fogadalmad, hogy végre biztonságossá teszed az online életedet?
- Jelentős büntetéseket kockáztatnak az uniós kibervédelmi irányelvtől eltérő hazai vállalkozások
- A kiber- és digitális technológiai kockázatok az üzleti vezetők rémálma
Biztonság ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A magyarok leggyakoribb jelszava az “123456”
Az idei évben Magyarországon az „123456” a leggyakoribb jelszó, ami új trendet jelez. Ugyanakkor a tavalyi győztes, az „admin” idén fel sem került a listára, globálisan pedig csak a 97. helyen áll.