Google tudásbázis Budapesten reklámszakemberek, vállalkozások, startupok és diákok képzésére
A közép-kelet-európai régióban elsőként Budapesten létesített reklámszakemberek, vállalkozások, startupok és diákok képzésére oktatóközpontot a Google. A legmodernebb technikával felszerelt Google Ground tudásbázis a nyolcadik kerületben egy felújított épületben kapott otthont.
Az oktatóközpont nyitva áll az egyetemi hallgatók előtt is. A hallgatók egy elméleti és gyakorlati képzést is magában foglaló gyakornoki program keretében sajátítatja el az online marketing alapfogásait a marketing stratégia tervezésétől kezdve az online kampányok lebonyolításán át egészen a Google AdWords és Google Analytics szolgáltatások leghatékonyabb alkalmazásáig.
A képzési programot sikerrel befejező hallgatók Google minősítést kapnak az elsajátított ismeretekről.
Kapcsolódó cikkek
- Pályázatot hirdet a Műszaki Egyetem űrtechnológiai fejlesztési ötletekre
- Google-tudásbázis Budapesten
- YouTube videók a Google kiemelt találatai között
- Diplomaosztó a Digitális Mesterkurzuson
- Újabb engedményt tett a Google az Európai Bizottságnak
- Az országban egyedülálló mobilkommunikációs képzés indult az SZTE-n
- Kis- és középvállalatok informatikusainak indít hálózati képzéseket a D-Link
- Magyarul is elérhető a Duolingo
- A Lenovo megveszi a Motorola Mobilityt
- Csúcstechnológiai tudást átadó CERN-képzés Budapesten
Oktatás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális technológiák jelentik a jövő oktatásának alapját
Okostanterem, szupergyors Wi-Fi és innovatív tárolási megoldások – többek között ezek a technológiai fejlesztések alakíthatják az egyetemi oktatás és -kutatás jövőjét. Az Óbudai Egyetem és a Huawei Technologies „Digitális fokozatváltás a felsőoktatásban” című közös rendezvényén a digitális oktatás legújabb trendjeit és a Huawei legfejlettebb megoldásait mutatták be, amelyek hatékonyabbá és interaktívabbá tehetik a tanulási környezetet. Az Óbudai Egyetemen már telepítési fázisban lévő Wi-Fi 7 hálózati technológia például négyszer gyorsabb adatátvitelt kínál, míg a mesterséges intelligencia és a felhőalapú megoldások a személyre szabott oktatást és nemzetközi kutatási együttműködéseket támogatják.
Robotokkal segíti a hatékonyabb oktatást a Yettel
Megkezdődött a felkészülési és jelentkezési időszak a 2024/2025-ös ProSuli robotikaversenyre. A mára országos jelentőségű, nemzetközi versenyrészvételt is kínáló eseménysorozatra új iskolák és robotikacsapatok jelentkezését is várják. Az újoncokat és kezdő csapatokat online oktatóanyaggal és konzultációs lehetőséggel segítik a szervezők, illetve nyílt pályázatot indítanak az iskoláknak ingyenesen megszerezhető LEGO robotkészletekre.