Két új helytakarékos MSI asztali PC
Az MSI Wind Box DE520 és DC520 modellek nagyobb teljesítményűek, mint elődjeik, mivel az az előző generációs Atom processzorok helyett kétmagos Intel Pentium processzorokat használ. A Wind Box DE520 nagy grafikus teljesítményét az ATI Mobility Radeon HD 5430 grafikus processzor biztosítja, amely támogatja a 3D játékokat.
A környzetbarát új masinák megfelelnek az USA Energy Star előírásainak és az Európai Unio EuP (Energy using Product) környezetbarát szabványának.
Az MSI Wind Box DE520 asztali PC modell előre telepített Microsoft Windows 7 Home Premium 64 bit operációs rendszert, 2,7 GHz-es Intel Pentium Dual Core E5400 processzort, Intel G41 + ICH7 lapkakészletet, ATI Mobility Radeon HD 5430 diszktét GPU-t (512 MB VRAM-mal), 3,5 hüvelykes, 320 GB-os (7200 RPM) merevlemezes meghajtót, 4 GB DDR3 memóriát, 802.11 b/g/n vezeték nélküli modult, 6x USB 2.0 kaput, 7.1 csatornás hangrendszert és 6 az 1-ben kártyaolvasót tartalmaz.
Az új masina 300x65x260,5 mm-es fekete színű házban kapható.
Az MSI Wind Box DC520 asztali PC modell előre telepített Microsoft Windows 7 Home Premium 64 bit operációs rendszert, 2,7 GHz-es Intel Pentium Dual Core E5400 processzort, Intel G41 + ICH7 lapkakészletet, integrált Intel GMA X4500 grafikus processzort (256 MB VRAM-mal), 3,5 hüvelykes, 320 GB-os (7200 RPM) merevlemezes meghajtót, maximum 4 GB DDR3 memóriát, 802.11 b/g/n vezeték nélküli modult, Mini PCI-E kártyát, 6x USB 2.0 kaput, 6 az 1-ben kártyaolvasót és 7.1 csatornás hangrendszert tartalmaz.
Ez a masina is az előbbihez hasonlóan 300x65x260,7 mm-es, fekete színű házban kapható.
Kapcsolódó cikkek
- Február 29-én indul a Windows 8 publikus béta tesztje
- Tavaly több okostelefont adtek el, mint PC-t
- Dell Alienware X51 PC játékékosoknak
- A világ első intelligens számítógépe nulla watt készenléti áramfogyasztással
- Négy új noteszgép és egy minden egyben PC az LG-től
- HP-bejelentések a CES előtt
- Dell asztali PC túlhajtott Sandy Bridge Core i7-39X0 processzorokkal
- 27 hüvelykes Asus AIO PC
- Új asztali PC 2. generációs Intel Core i7-3960X processzorral
- A világ legkisebb asztali PC-je a Lenovo-tól
IT ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Új törvény szabályozza a kiberbiztonságot
A Parlament elfogadta a kiberbiztonsági szabályozás új keretrendszerét, a Magyarország kiberbiztonságáról szóló törvényt. A jogszabály új kötelezettségeket is ró az érintett vállalatokra – hívja fel a figyelmet a Baker McKenzie nemzetközi ügyvédi iroda. A jogszabálynak meg nem felelő cég akár 10 millió eurós bírsággal nézhet szembe.
Minden századik magyart érintett már idén pénzügyi csalás – mutatjuk, hogyan úszhatod meg!
Egyre kifinomultabb pénzügyi csalásokkal szemben kell felkészülni. Ez csak akkor lehet eredményes, ha a felhasználók is tudatosabbak, és nem engednek a csalók trükkjeinek.
Karácsony körül is fokozottan figyeljünk a biztonságra
Közelegnek az ünnepek, készülünk a pihenésre, de még egy utolsó hajrá vár valószínűleg mindenkire. Fontos, hogy ilyenkor vigyázzunk magunkra és telefonunkra is, a HONOR pedig pár egyszerű, de a biztonság szempontjából kifejezetten hasznos tippel próbálja segíteni a felhasználókat.
A K&H élen jár az IT hatékonyság mérésében
A banki szektorban egyedülálló módszerrel monitorozza fejlesztéseit és méri az IT fejlesztések hatékonyságát a K&H. Ezt a tevékenységét saját maga, házon belül látja el, amivel szintén egyedülállónak számít a piacon. Az ún. Fast Function Point módszertan segítségével a K&H folyamatosan feltárja a fejlesztési folyamatok és rendszerek optimális működésére épülő fejlesztési pontokat, a költséghatékonyságot és a projektek komplexitását, ezzel lehetőséget adva, hogy szakemberei innovatív fejlesztéseket valósítsanak meg a visszajelzések alapján.
Ki vigyáz az adataidra, ha te nem? – a magyarok 90 százalékánál már próbálkoztak online csalók, adathalászok
Találkoztál már az online térben adathalászokkal? Estél már áldozatául vírusoknak, hackereknek? Ismered az online veszélyeket és védekezel is ellenük? Az ESET biztonsági szoftverek hazai forgalmazója, a Sicontact Kft. 2024 októberében ezeket a kérdéseket tette fel generációs attitűdkutatása során. Jó hír, hogy az online veszélyek ismertsége egyre magasabb és egyre többen védekeznek a tudatosság mellett védelmi szoftverekkel is – de még bőven van tennivalónk.