Új szoftvereket mutatott be Xerox
Továbbfejlesztett szoftverekkel garantálja a biztonságos felhőbe szkennelést és nyomtatást
A Xerox továbbfejlesztette alkalmazásait, melyek a biztonságra fókuszálva kínálnak rugalmas megoldást a felhasználóknak. A Secure Access Unified ID System Version 5.0, a Mobile Print Solutions 3.0 és az App Studio 2.0 révén a szervezetek számára egyszerűbbé válhatnak a napi rutinfeladatok.
Napjaink üzletmenete rutinja megkívánja, hogy mindig rendelkezésre álljunk és bármilyen feladatot biztonsággal végre tudjunk hajtani, tartózkodjunk bárhol is. A Xerox ezen igényeket szem előtt tartva fejlesztette tovább alkalmazásait és mutatja be a Secure Access Unified ID System Version 5.0-át, a Mobile Print Solutions 3.0-át és az App Studio 2.0-át – az alkalmazásokat melyekkel a szervezetek mobilabban értékesíthetnek, kínálhatnak szolgáltatásokat és szervezhetik üzleti folyamataikat.
A legújabb szoftverfejlesztések olyan rugalmas megoldásokat kínálnak, melyekkel az üzleti folyamatok és a napi rutinfeladatok egyszerűbbé, gyorsabbá, biztonságosabbá és mobilabbá tehetők.
Xerox Secure Access v5.0
A Xerox Secure Access nyomtatás kezelő megoldás 5.0-ás verziója a Xerox Secure Access Unified ID System® kényelmesebb hálózati azonosítást kínál: a rendszer segítségével a szervezetek gyorsan azonosíthatják a felhasználóikat, akik biztonságosan nyomtathatják ki a dokumentumokat – a lehető legegyszerűbb módon.
Xerox Mobile Print v3
A Xerox és más típusú berendezéseken való nyomtatás menedzselésén kívül, a Mobile Print Solutions 3.0-ás verziója lehetőséget ad a felhasználónak arra, hogy beállítsa a média méretét, kiválassza a nyomtatandó oldalakat, továbbá hogy egy automatikus keresést követően kiválassza a használni kívánt nyomtatót, és leellenőrizze annak státuszát. Az új szoftver segítségével a rendszergazdák kártyás vagy pin-kódos azonosítási rendszert használhatnak, mely többek között lehetőséget ad számukra arra is, hogy nyomonkövessék az irodába jutó és az irodából kikerülő információkat.
Xerox App Studio v2.0
Az új ConnectKey alkalmazások segítségével a Xerox App Studio 2.0-ás verziója közvetlen hozzáférést biztosít a felhasználóknak az olyan hosztolt felhőszolgáltatásokhoz, mint a Microsoft Office 365 és a Dropbox, így a felhasználók egy gombnyomással közvetlenül a felhőbe tudnak szkennelni és tudnak onnan nyomtatni. A felhasználók egy alkalmazás segítségével a saját URL-jükről is nyomtathatnak – legyen az tűzfal mögött vagy a felhőben – létrehozva egy kényelmes, könnyen használható, a pillanatnyi igényekre szabott nyomtatási környezetet.
Kapcsolódó cikkek
- A komplexitás egyszerűsítése az SAP víziója
- WorkCentre 5022/5024: Tovább gyorsít és még inkább költséget csökkent a Xerox
- 3D nyomtatás új utakon az egészségügyben
- Hamis kellékanyagok veszélyeivel riogat a Xerox
- Felturbózott Skype iPhone-ra
- Okostelefonos alkalmazással mesélnek az egri műemlékek
- A SUSE privát felhőben is állja a sarat
- Megjelent az AIDA64 4.50-es verziója
- Életre kelti a nyomatokat a Xerox
- Egy új alkalmazásfejlesztési technológia: fele idő és pénz
Irodatechnika ROVAT TOVÁBBI HÍREI
AI fotogrammetriával bővült az Artec Studio 19
A professzionális 3D szkenner megoldásokat gyártó Artec 3D bemutatta az Artec Studio, átfogó 3D szkennelő, adatfeldolgozó, reverse engineering és minőségellenőrzési célszoftver legújabb verzióját. Az AS19-et többek között széleskörű szkenner-integrációval, nagyobb teljesítménnyel és mesterséges intelligencia alapú fotogrammetriával fejlesztették, hogy még jobban megfeleljen a különböző iparágakból érkező szakemberek igényeinek. A szoftver egyik legizgalmasabb újítása, hogy már nemcsak 3D szkenek, de fényképek és videófelvételek alapján is képes 3D modellek létrehozására.
Ezekből a nyomtatókból 100 millió darabot adott el az Epson
A Seiko Epson Corporation (TSE: 6724, „Epson”) 2010 októberében indította útjára első nagy kapacitású tintatartályos tintasugaras nyomtatóját Indonéziában. 2024-re ezeket a nyomtatókat mintegy 170 országban és régióban értékesítették. Az Epson nagy kapacitású tintatartályos nyomtatóinak összesített globális értékesítése mára meghaladta a 100 millió darabot.
Irodai és költséghatékony perifériákkal újít a Sandberg
A változatos számítástechnikai- és mobiltartozékairól ismert Sandberg bemutatta új, modern igényeknek megfelelő irodai egerét, valamint Saver sorozatú, jack csatlakozós headseteit. Ezekkel a termékekkel a Sandberg a modern irodák számára kínál költséghatékony megoldásokat a márkától megszokott minőséggel és 5 év garanciával.
Ultramagas képfrissítési sebességgel érkezik az új AGON PRO monitor
Az AGON by AOC – a világ egyik vezető gaming monitor* és IT-kiegészítő márkája – kibővíti professzionális gaming arzenálját az AGON PRO AG276FK modellel, amely egy 27 hüvelykes (68,6 cm) Full HD gaming monitor Fast IPS panellel, és lenyűgöző 520 Hz képfrissítési sebességgel. Az AGON PRO ultramagas képfrissítési sebességű monitorcsaládjának legújabb tagja kiegészíti az AG246FK (540 Hz) és az AG256FS (390 Hz) nagy teljesítményű esport modelleket, újabb erőteljes eszközt biztosítva ezáltal a versenyző játékosok számára a győzelemért folytatott küzdelemben.
A Zyxel Networks intelligens menedzselt switcheket vezet be
Az új XGS1935 sorozat 18%-kal kevesebb energiát fogyaszt, így segít a kis- és középvállalkozásoknak az energiafogyasztás csökkentésében, a csatlakoztatott eszközök növekvő számának támogatásában és a hálózati szűk keresztmetszetek leküzdésében.