Egy jó ötlettel most feltuningolhatjuk vállalkozásunkat
A dicsőség mellett most digitális szakmai segítséggel, ingyenes oktatással és 3 millió forint értékű támogatással gazdagodhatnak azok a kisvállalkozások, akik március végéig jelentkeznek a UPC Business által életre hívott Nagy Tuning Show pályázatra. A győzelemhez mindössze egy jó ötletre van szükség.
Naponta halljuk és olvassuk, hogy a szélessávú hálózatok fejlesztése új távlatokat nyit a vállalkozások számára. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy a szupergyors net csak egy induló lehetőség. Bár a legtöbb cég tisztában van vele, hogy az internet és a digitális megoldások segítségével növelheti vállalkozása sikerét, a kisvállalkozók sokszor nem tudják, hogyan kezdjenek hozzá.
A UPC Magyarország hisz abban, hogy az igazi siker ott kezdődik, ha a kis- és közepes méretű vállalkozások megismerik és aktívan, professzionálisan használják az üzletfejlesztésre a közösségi média felületeket, applikációkat és keresőoptimalizációs megoldásokat. Ezért hívta életre a UPC Business Tuning programot, és ezért indította útjára a Tuning Show névre keresztelt pályázatot is, amelyre még március végéig lehet jelentkezni a kreatív online megoldásokkal. A UPC a legötletesebb elképzelésekhez nemcsak anyagi, hanem digitális szakmai segítséget is nyújt majd.
„A UPC-nél szívünkön viseljük a gazdaság motorjának számító kkv szektor sorsát; hisszük, hogy a vállalkozások digitális fejlesztése olyan gazdasági és társadalmi hasznossággal bír, amit felelős vállalatként nekünk is támogatnunk kell” – mondta Bodon Ildikó, a UPC Magyarország üzleti szolgáltatásokért felelős igazgatója.
A Business Tuning program részeként márciusban egy ingyenes tréninggel támogatta a kisvállalkozók digitális oktatását a UPC, ahol a vállalat szakértői bemutatták azokat az üzleti szempontból releváns internetes eszközöket, amelyek segítségével sikeresebbé tehetők a kisvállalkozások az online térben. Az oktatási anyagokat a Business Tuning program honlapján a továbbiakban is ingyenesen érhetik el az érdeklődők.
Tuning Show jelentkezési határidő: 2019. március 31.
Tuning Show döntő: 2019. május
Kapcsolódó cikkek
- „Milyen kérdést intéznék a miniszterekhez, ha képviselő lennék?”
- Kihirdették a MŰKÖDJ! Pályázat győzteseit
- A piaci szereplők véleményezhetik az NMHH pályáztatási elképzeléseit
- Március végéig lehet még jelentkezni az idei Siemens Press Awardra
- Elektronikus Fizetési Megoldások címmel ötletpályázatot hirdet az EFISZ
- Folytatódik az öt éve tartó dinamikus növekedés a UPC Magyarországnál
- Egy városnyi gyerek tanult a biztonságos netezésről
- Március 5-éig lehet jelentkezni a Vodafone Digitális Díjra
- Meghosszabbították a jelentkezési határidőt a Vodafone Digitális Díjra
- A UPC-nél itt a Spíler 2 TV, és hamarosan érkezik a Moziverzum és a Jocky TV is
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Sony bejelenti második generációs zászlóshajóját, az Alpha 1 II fényképezőgépet
A Sony bemutatja a második generációs Alpha 1 II zászlóshajóját, egy új full frame, tükör nélküli, cserélhető objektíves fényképezőgépet, amelyet a Sony legmodernebb AI feldolgozóegységével működik. A fényképezőgép körülbelül 50.1 megapixel (MP) effektív felbontású érzékelővel rendelkezik, akár 30 fps sebességgel, AF/AE-követéssel képes elsötétedésmentes sorozatfelvételt készíteni, torzításmentes zárral van ellátva, és továbbfejlesztette a képtisztaságot a közép- és magastónusok érzékenységénél.
Az új Sony objektív nagy felbontást, gyönyörű bokeh-t és fejlett autofókuszt kínál
A Sony bejelentésével új utat tör: az FE 28-70mm F2 GM prémium E-bajonettes objektív a teljes zoomtartományban nagy, F2-es rekesznyílással büszkélkedhet, így gyönyörű bokeh-t, nagy felbontást és egyedülálló autofókuszt biztosít állóképekhez és videófelvételekhez, nem beszélve a prímobjektívek minőségével vetekedő élességről és kontrasztról.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.