Az EU-pályázatokról szól a Piac és Profit következő rendezvénye
A piac és Profit soron következő rendezvényének témája az EU-s pályázatok köré szerveződik. Az április 16-ai rendezvényen kiderül, idén milyen pályázati kiírásokra számíthatunk.
Dömping várható tavasztól az új EU-pályázati kiírásokból. 7 év alatt 12 ezer milliárd forintnyi EU-pályázati forrás talál majd gazdára. Legalább 60 %-a közvetlenül a gazdaságfejlesztést szolgálja, a többi humán és reál infrastruktúra fejlesztésére fordítódik. A konferencia fókuszában a GINOP, a TOP, a VEKOP, az IKOP, a KEHOP és az EFOP vállalkozásokat, üzleti szektort érintő operatív programjai állnak, de a Vidékfejlesztési Program ismertetésére is sor kerül.
Mire pályázhatunk 2015-ben, mikor és milyen pályázati kiírásokra számíthatunk idén? Minden, már publikus, tudható információt, választ megadnak A Piac és Profit konferencia előadói.
Kapcsolódó cikkek
- Konferencia a reklámpiacot átrendező törvényváltozásokról
- Franchise trükkök első kézből
- Marketingtrendek és használatuk üzleti célokra a KKV-AKADÉMIÁN
- Webáruházi trendek a KKV-AKADÉMIÁN
- KKV-AKADÉMIA: Fő a biztonság
- KKV-AKADÉMIA: a reklámadótól a tartalommarketingig
- Díjazták az energiatudatosságot
- KKV Akadémia – a közösségi oldalak használatának fortélyai
- A webes értékesítés legújabb trendjei
- Változzunk, hogy változtassunk!
Prim.hu - Kiemelt hír ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Új elnökkel és részben új elnökségi tagokkal folytatja működését a Neumann Társaság
Tisztújító Közgyűlést tartott 2024. november 25-én a Neumann Társaság, Magyarország legrégebbi, 1968-ban alapított informatikai társasága, amely új elnökkel, Prof. Dr. Kovács Leventével, az Óbudai Egyetem rektorával, és részben új elnökségi tagokkal bővülve kezdi meg következő három évét.
Harmadik negyedéves árbevételével a Xiaomi túlszárnyalta a piaci várakozásokat
A Xiaomi Corporation (továbbiakban „Xiaomi” vagy a „Csoport”) – a fogyasztói elektronikai termékek és okoseszközök globális, vezető gyártója, amely az Internet of Things („IoT”) platform által összekapcsolt okostelefonokra és okoshardverekre épül, bejelentette a 2024. szeptember 30. napján lezárult három hónapos periódusra („2024 Q3,” vagy „az Időszak”) vonatkozó nem auditált, konszolidált eredményét.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
A Magyar Telekom 2024. harmadik negyedéves eredményei
A Magyar Telekom közzétette 2024. harmadik negyedévére vonatkozó, az EU által befogadott IFRS Számviteli Standardok szerinti konszolidált pénzügyi eredményeit. A negyedéves pénzügyi jelentés nem auditált értékeket tartalmaz az összes pénzügyi időszakra.
Marad a jóáras korlátlan belföldi mobilnet, sőt, 7 napig díjmentesen tesztelhető
Idén júliusban indult a mobilhasználati élményt forradalmasító, teljesen digitális tarifa Yepp néven, ami egy üzletlátogatás vagy személyes kontaktus nélkül, mobilalkalmazáson keresztül, akár 10 perc alatt aktiválható és korlátlan belföldi mobilnetet kínáló előfizetés. A merőben új koncepció bevezető kedvezményes havidíját 2025. január 6-ig meghosszabbítja a szolgáltató, sőt, mostantól új megrendelés esetén 7 napos ingyenes próbaidőszakot is biztosít.