ECS: a világ első Intel chipsettel ellátott Crossfire-alaplapja
A játékélmény mellett a PF22-őt digitális szórakoztatásra tervezték. Ennek érdekében az Intel 955X chipsetjének köszönhetően a PF22 minden igényt kielégít. Támogatja az Intel Pentium Extreme Edition processzort, ami egyesíti a kétmagos és a Hyper-Threading technológiát és a felhasználók számára lehetővé teszi a nagy teljesítményigényű alkalmazások futtatását.
A Dual Gigabit Ethernet gyorsítja a hálózati elérést. Az Intel Matrix Storage gyors és biztonságos hozzáférést nyújt a digitális fényképekhez, zenei- és videófájlokhoz, a 8 csatornás hangrendszer kiváló minőségű térhatástú hangot biztosít. A kétcsatornás DDR2 667 memória, a kétmagos és a 64 bites támogatás tovább javítja a rendszer válaszidejét és 8 Gbájtra növeli a támogatott memória maximális méretét.A PF22 még idén novembertől a kiskereskedelmi fogalomban elérhető lesz.
Kapcsolódó cikkek
- DDR3 RAM-ok a Core2-Bearlake kihasználásához
- Egy gonddal kevesebb: ház és alaplap együtt
- VIA Pico-ITX: a világ legkisebb alaplapja
- Intel Santa Rosa platform a tervezettnél korábban
- XFX alaplapok Intel 1333 MHz-es (FSB) processzorokhoz
- Az Intel tervezi a Bearlake utódját
- Corel Snapfire Plus SE jár minden ASUS alaplaphoz
- Új Gigabyte alaplapok gyorsabb Intel processzorokhoz
- Asus alaplapok Skype-támogatással
- Új Asus AI Lifestyle alaplap harmadik PCIe x16 Physics Card bővítőhellyel
Hardver ROVAT TOVÁBBI HÍREI
AI fotogrammetriával bővült az Artec Studio 19
A professzionális 3D szkenner megoldásokat gyártó Artec 3D bemutatta az Artec Studio, átfogó 3D szkennelő, adatfeldolgozó, reverse engineering és minőségellenőrzési célszoftver legújabb verzióját. Az AS19-et többek között széleskörű szkenner-integrációval, nagyobb teljesítménnyel és mesterséges intelligencia alapú fotogrammetriával fejlesztették, hogy még jobban megfeleljen a különböző iparágakból érkező szakemberek igényeinek. A szoftver egyik legizgalmasabb újítása, hogy már nemcsak 3D szkenek, de fényképek és videófelvételek alapján is képes 3D modellek létrehozására.
Ezekből a nyomtatókból 100 millió darabot adott el az Epson
A Seiko Epson Corporation (TSE: 6724, „Epson”) 2010 októberében indította útjára első nagy kapacitású tintatartályos tintasugaras nyomtatóját Indonéziában. 2024-re ezeket a nyomtatókat mintegy 170 országban és régióban értékesítették. Az Epson nagy kapacitású tintatartályos nyomtatóinak összesített globális értékesítése mára meghaladta a 100 millió darabot.