Megjelent az ASUS új Republic of Gamers Maximus V GENE alaplapja
Az ASUS ROG a Maximus sorozatú alaplapok immáron ötödik generációját jelenteti meg a Maximus V GENE-nel. Ez a micro ATX méretű erőmű a Intel legújabb, Z77-es lapkakészletére épül, amely egyaránt támogatja az Intel 2. és 3. generációs, LGA1155 tokozású processzorainak használatát, valamint képes a 3. generációs PCI Express és akár több GPU kezelésére. A Republic of Gamers csapat a vörös-fekete színvilágú Maximus V GENE alaplapra exkluzív funkciók tömegét építette: ilyen például az Extreme Engine DIGI+ II, a SupremeFX III játékhoz fejlesztett audiorendszer, az Intel Ethernet a ROG GameFirst technológiájával és az új mPCIe Combo kártya.
Turbózd fel a PC-d a ROG exkluzív mPCIe Combo kártyájával
Kapcsolódó cikkek
- ASUS Z9PE-D8 WS: Jól bővíthető platform új Intel Xeon processzorokhoz
- A játékélmény fokozására tervezett ASUS hálózati- és audioeszközök a CES-en
- Mobilról túlhajtható Asus alaplap
- Asus X58-as alaplap nagy számítási teljesítményhez
- A Bearlake csúcsa
- Praktikus munkaállomás több nagysebességű bővítőhellyel
- Az Asustek támogatja az 1600MHz-es processzorbuszt
- Vista kiadású Bearlake alaplap
- Asus alaplapok Skype-támogatással
- Új Asus AI Lifestyle alaplap harmadik PCIe x16 Physics Card bővítőhellyel
Hardver ROVAT TOVÁBBI HÍREI
AI fotogrammetriával bővült az Artec Studio 19
A professzionális 3D szkenner megoldásokat gyártó Artec 3D bemutatta az Artec Studio, átfogó 3D szkennelő, adatfeldolgozó, reverse engineering és minőségellenőrzési célszoftver legújabb verzióját. Az AS19-et többek között széleskörű szkenner-integrációval, nagyobb teljesítménnyel és mesterséges intelligencia alapú fotogrammetriával fejlesztették, hogy még jobban megfeleljen a különböző iparágakból érkező szakemberek igényeinek. A szoftver egyik legizgalmasabb újítása, hogy már nemcsak 3D szkenek, de fényképek és videófelvételek alapján is képes 3D modellek létrehozására.
Ezekből a nyomtatókból 100 millió darabot adott el az Epson
A Seiko Epson Corporation (TSE: 6724, „Epson”) 2010 októberében indította útjára első nagy kapacitású tintatartályos tintasugaras nyomtatóját Indonéziában. 2024-re ezeket a nyomtatókat mintegy 170 országban és régióban értékesítették. Az Epson nagy kapacitású tintatartályos nyomtatóinak összesített globális értékesítése mára meghaladta a 100 millió darabot.