Hazánkban is elindul a FOX+ a Magyar Telekommal együttműködésben

forrás: Prím Online, 2018. február 1. 11:06

Nézd a kedvenc sorozataidat, amikor csak szeretnéd, tévén, tableten, vagy akár a mobilodon! Olyan sikersorozatok, mint a The Walking Dead, az Így jártam anyátokkal, a Légió, az Empire, az Atlanta vagy a Wayward Pines ezentúl elérhetőek lesznek a FOX+ video-on-demand szolgáltatáson keresztül, hazánkban először a MoziKlub kínálatában, a Magyar Telekom TV előfizetői számára.

A Fox Networks Group Magyarországon is elindítja új on-demand szolgáltatását a Magyar Telekommal együttműködésben. A FOX+ egy új digitális video streaming szolgáltatás, amelyet a Fox Networks Group indított Európa- és Afrika-szerte, és amely a 21st Century Fox legjobb drámai, vígjáték- és animációs sorozatait tartalmazza. A FOX+ páratlan hozzáférést biztosít prémium tartalmakhoz, ikonikus sorozatok teljes évadjaihoz, és világszerte több ezer órányi műsort kínál a nézőknek számos műfajban.

 

A FOX+ hazánkban 2018. február 1-től érhető el a Magyar Telekom MoziKlub előfizetői számára. A FOX+ tartalmai a MoziKlubban egy különálló, könnyen felismerhető könyvtárban kapnak helyet, mely elérhető a TV set top box-on keresztül, illetve bárhol a neten TV GO-val tableten, okostelefonon és a weben keresztül, maximális rugalmasságot kínálva a nézőknek kedvenc sorozataikhoz. 

 

Február 1-től a MoziKlub előfizetők olyan sikersorozatok teljes évadjait érhetik el a FOX+ műsortárában, mint a The Walking Dead 1-7. évada, az Így jártam anyátokkal 1-9. évada, vagy a díjnyertes Empire 1-3. évada. Megnézhetik továbbá Hugh Laurie főszereplésével a Dr. Chance első évadát, a 11.22.63 sorozatot James Francóval, a Marvel Légió sorozatának első évadát és Robert Kirkman Outcast sorozatának első évadát. A FOX+ műsortára havonta bővül további szériákkal.

 

 

„Nagyon örülünk, hogy a Magyar Telekommal együttműködésben Magyarországon is elindíthatjuk a FOX+ szolgáltatást. Fontos mérföldkő ez számunkra, mert a Közép- és Kelet-Európai régióban itt vezetjük be először az új video-on-demand szolgáltatásunkat. A Fox Networks Group célja, hogy prémium tartalmait és ikonikus sorozatait a lehető legtöbb nézőhöz eljuttassa. A FOX+ lehetőséget biztosít arra, hogy nézőink non-lineáris módon is hozzáférjenek 21st Centrury Fox Studios népszerű tartalmaihoz, és kedvenc sorozataikat bárhol és bármikor elérjék” – nyilatkozta Carlos Ortega, a Fox Networks Group Közép- és Kelet-Európáért felelős alelnöke.

 

„Örülünk, hogy ismét olyan tartalmat kínálhatunk a Telekom TV szolgáltatását választó ügyfeleinknek, amely egyedülálló a piacon. Partnerünkkel, a Fox Networks Grouppal kötött együttműködés azért kiemelten fontos számunkra, mert törekszünk arra, hogy ügyfeleink mindig többet, valódi pluszt kapjanak, ha szolgáltatásainkat választják. Nagy eredménynek tekintjük, hogy a régióban is elsőként a Magyar Telekom több mint 100 ezer MoziKlub előfizetője ismerheti meg a FOX+ kínálatát” – mondta Pereszlényi Zoltán, a Magyar Telekom lakossági marketing és értékesítés menedzsment igazgatója.

 

A Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa 151 tévécsatornát és számos digitális szolgáltatást működtet 25 irodából a régió 58 országában, köztük olyan meghatározó csatornákat, mint a FOX, a FOX Sports vagy a National Geographic. Az FNG Europe & Africa tartalmai 250 millió nézőhöz jutnak el 150 millió háztartásban.

 

Február 1-től az alábbi sorozatok lesznek elérhetőek a FOX+ műsortárában: 

  • The Walking Dead (1-7. évad)
  • Így jártam anyátokkal (1-9. évad)
  • Outcast (1. évad)
  • Légió (1. évad)
  • Wayward Pines (1-2. évad)
  • Da Vinci démonai (1-3. évad)
  • 11.22.63 (1. évad)
  • Empire (1-3. évad)
  • Atlanta (1. évad)
  • Dr. Chance (1. évad)
  • Az Álmosvölgy legendája (1- 3. évad)

 

További információkat a MoziKlub előfizetésről és a FOX+ eléréséről ITT tudhat meg.

E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Növekvő árbevétel, pozitív féléves eredmény

Mivel a Delta Technologies Nyrt. üzleti éve eltér a naptáritól, ezért március végével már az első üzleti félév számairól tud közzétenni gyorsjelentést. Ez persze nem jelenti azt, hogy a kor kihívásaival ne kellene szembesülnie az immár a BUX-ban is jegyzett rendszerintegrátor informatikai társaságának. Mindazonáltal ilyen piaci körülmények között is tisztes helytállást tudott felmutatni: az egy évvel korábbi időszakhoz képest 71,5%-kal növekvő bevételről, és a korábban 300 milliót is meghaladó veszteséggel szemben 18,8 millió forintos nettó profitról számolt be a Delta Technologies.

2023. április 1. 17:48

K&H: Kate ellenáll a hódolók ostromának

Egyre többen veszik igénybe Kate, a K&H személyes digitális asszisztensének segítségét. Bár vannak, akik bolondoznak Kate-tel, őt ez sem zavarja: kedvesen kitér az oda nem illő kérdések elől. Németh Balázs, a K&H innovációs vezetője szerint a mesterséges intelligencián alapuló személyes digitális asszisztens bevált, az ügyfelek megszerették, és Kate is minden nap tanul tőlük valamit.

2023. április 1. 16:20

Okosotthon: megoldás az energiatakarékosság és a kényelem jegyében

Alighogy hozzászoktunk az okoseszközök használatához, máris beszivárgott a mindennapokba az okosotthon kifejezés is. Kovács István Péter, az A1 Solar műszaki vezetője válaszolt azokra a kérdésekre, hogy hogyan kapcsolható össze az okosotthon funkciók használata az energiatakarékosságos szándékkal és miért érdemes intelligens és integrált megoldásokban gondolkozni azoknak, akik napelemes rendszeren keresztül termelik – vagy tervezik megtermelni – a villamosenergiát.

2023. április 1. 13:44

Innovatív Járműtechnológiák Kompetencia Központot adtak át Budapesten

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karán átadták a Bosch innovációs ökoszisztémájának részét képező Innovatív Járműtechnológiák Kompetencia Központot. Az új központ eszközei és szimulációs rendszerei egyedülállóak a hazai műszaki felsőoktatásban. Segítségükkel a hallgatók az elmélet mellett naprakész gyakorlati tudásra tehetnek szert, illeszkedve a hazai és nemzetközi iparági trendekhez, igényekhez. A Műegyetem kampuszán megvalósult fejlesztés – a BME KJK képzéseihez kapcsolódóan – évente 60-80 egyetemi hallgató mellett a kar oktatói számára is korszerű teret biztosít szakmai munkájuk támogatásához.

2023. április 1. 11:53

Az Animatiqua újabb időutazásra hív – most a múlt helyett a jövőbe!

A Holnap Budapestje címmel jelent meg az első film teaser Magyarországon, amit szinte teljes egészében a mesterséges intelligencia készített. A disztópia hét soros szinopszisát a Chat GPT írta, képi világát pedig az Midjourney program alkotta meg. Humán oldalról Kondacs András, az Eltűnt Budapest youtube-sorozattal ismertté vált Animatiqua vezetője inspirálta a szokatlan fejlesztési folyamatot. Megrázó – de tulajdonképpen lehetséges – jövőkép rajzolódik ki a háborús sci-fi-ben, ahol az elszabadult Mesterséges Intelligencia a platóni állam-modellel randevúzik. Ez lenne a holnap Budapestje?

2023. április 1. 10:25

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Megvannak a digitális marketingről szóló legjobb szakdolgozatok

2023. március 27. 12:43

Az Alzánál egyszerűbb lett az áruvisszaküldés és a reklamáció

2023. március 21. 09:59

Töretlennek tűnik a csaló e-mailek és SMS-ek terjedése – van megoldás

2023. március 14. 20:32

IT Akadémiát indított a BME VIK és a Qualysoft

2023. március 9. 14:08