A Fujitsu folyamatos oktatási programot indít viszonteladó partnerei számára
A Fujitsu SELECT Expert viszonteladó partnerek mostantól könnyebben bővíthetik és frissíthetik versenyelőnyt biztosító, értékes informatikai ismereteiket. A Fujitsu 1 millió euró beruházással elindított folyamatos oktatási programja új szemléletet képvisel a képzés terén, és három fő pilléren nyugszik: oktatás, eszközök és közösség.
Továbbra is exponenciálisan növekszik a kritikus fontosságú műszaki készségekkel rendelkező szakembereknek kínált álláshelyek száma – különösen a fejlődő, új technológiák területén. Eközben pedig folyamatosan gyorsul a technológiai innováció üteme. Sok pozíció azonban betöltetlen marad, így a vállalatok minden ágazatban küszködnek informatikai terveik megvalósításával, ami megfojtja az innovációt, és hátráltatja az üzleti növekedést. Erre a trendre válaszul a Fujitsu viszonteladó partnereire is kiterjeszti a folyamatos tanulás kultúráját, ezzel is javítva a képzett szakemberek elérhetőségét.
A viszonteladó partnerek oktatása és minősítése mindig is alapvető fontosságú volt a Fujitsu Select Partner Programban. 2023-ban ez az oktatási szemlélet megújul – a Fujitsu a viszonteladó partnerekre is kiterjeszti a folyamatos tanulás versenyelőnyt biztosító kultúráját:
Az oktatásra, az eszközökre és a közösségre épülő folyamatos oktatási program
• Oktatás: A SELECT Partner oktatásban részt vevő partnerek szabadon megválaszthatják az elsajátítani kívánt tananyagot és a képzés módját – igény szerinti, virtuális oktatást vagy élő helyszíni képzést. A partnerek nem akkreditációt választanak, hanem kritikus tanulási területeket, és különféle oktatási lehetőségeket vehetnek igénybe (pl. workshopokat, gyakorlati képzést) készségeik fejlesztésére és aktív minősítésük fenntartására.
• Eszközök: A Fujitsu összes partneroktatási tartalma rugalmas, új platformra kerül át, amely lehetővé teszi a résztvevők számára, hogy bármikor és bárhonnan hozzáférjenek a képzésekhez. A könnyen kezelhető műszerfal világos áttekintést ad az egyéni fejlesztési célok felé tett előrehaladásról, és lehetővé teszi az akkreditációs státusz megosztását a közösségimédia-platformokon. Az új platform külső képzésekkel és minősítésekkel is zökkenőmentesen integrálható.
• Közösség: A Fujitsu partnerökoszisztémája a tudásmegosztás erős kultúrájára épül. Ennek középpontjában a folyamatos műszaki eszmecserét támogató közösség, a TechCommunity áll. A közösség emellett éves workshopokat is szervez, ahol a régió legjobb és legtehetségesebb értékesítési szakemberei, pre-sales tanácsadói és IT-stratégái találkoznak egymással.
Kapcsolódó cikkek
- A Fujitsu megnyitotta első digitális átalakulást támogató központjait Európában
- Tenyérvéna alapú fizetési megoldást mutattak be
- A Fujitsu gyorsabb és megfizethetőbb szervereket mutatott be
- A Fujitsu a "bajnokok" között a Canalys legújabb viszonteladói értékelésében
- Bárhol használható, rugalmas, robusztus és kényelmes az új Fujitsu táblagép
- A Fujitsu ügyfélélmény-átalakítási modellje aranyérmes lett
- A Fujitsu értékesítési partnereire is kiterjeszti uSCALE „as-a-Service” kínálatát
- Átalakult a népszerű LIFEBOOK E5 sorozatú noteszgépek legújabb generációja
- Az európai iskolák el vannak maradva a digitális készségfejlesztés terén
- A Fujitsu fontos technológiai mérföldkövet ért el a világ legyorsabb 36 qubites kvantumszimulátorával
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Klímabarát kismegszakítókat dob piacra a Schneider Electric
A Schneider Electric piacra dobja első, újrahasznosított műanyagot tartalmazó kismegszakítóit a Resi9 termékcsalád részeként. Az új termékek több mint 50 százalékban újrahasznosított műanyagból készülnek, gyártásuk során pedig a korábbi modellekhez képest 14 százalékkal alacsonyabb a CO2-kibocsátás.
Megnyílt a regisztráció az idei Smart Factory ConnAction ipar 4.0 konferenciára
Az ipar 4.0 témakörének egyik legjelentősebb hazai eseménye 2023. június 7-8-9. között várja az érdeklődőket Esztergomban.
Robbanás előtt a vállalati automatizáció
Az elmúlt években csúcsra pörgött a vállalati digitalizáció: 2022-ben 1,6 billió dollárt költöttek erre világszerte, 2026-ra pedig várhatóan meg is duplázódik ez az összeg. Ahogy a cégek a gazdasági és piaci kihívások közepette a költség- és erőforrásigények csökkentésének és az üzleti folyamatok optimalizálásának útjait keresik, egyre több területen kerül előtérbe a hiperautomatizáció. Ennek köszönhetően ugyanis az eddig időigényes, több kolléga közreműködését igénylő munkafolyamatok elvégzését a mesterséges intelligencia, a gépi tanulás és a robotikai eszközeivel automatizálhatják.