Google-eredmény: növekedés, mégha kicsi is
A Google világvezető internetes kereső és tartalomszolgáltató a szakértők által vártnál nagyobb második negyedévi adózott eredmény- és bevétel növekedésről számolt be.
A Google negyedéves adózott eredménye 1,48 milliárd dollár, részvényenként 4,66 dollár volt az egy évvel korábbi 1,25 milliárd dollár, részvényenként 3,92 dollár után. Az egyszeri tételek nélküli részvényarányos eredmény 5,36 dollár lett. A szakértők 5,08 dollárra számítottak.
A cég negyedéves bevétele 5,52 milliárd dollár volt az egy évvel korábbi 5,37 milliárd dollár után. A szakértők kisebb, 5,49 milliárd dollár bevétellel számoltak. A három százalékos bevétel-növekedés a legkisebb a cég történetében.
Kapcsolódó cikkek
- A Google negyedik éve a világ legértékesebb márkája
- Arat a Google, virul az online hirdetési piac
- A vártnál nagyobb a Google negyedéves adózott eredménye
- Jelentős részvénymennyiségtől válnak meg a Google-alapítók
- A német kormány törvényi fellépést tart lehetségesnek a Google ellen
- Megvette a Gizmo-t a Google
- Mobilreklám-céget vesz a Google
- A Google a világ legértékesebb márkája
- Kockázati tőkebefektető lesz a Google
- Továbbra is egydolláros fizetés a Google-moguloknak
Céginfó ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Elismerték a Schneider Electric egyenlő fizetésekért tett erőfeszítéseit
A Világgazdasági Fórum egyik szervezete iránymutatóként nevezte meg a Schneider Electric-et a sokszínűség, egyenlőség és befogadás területén indított Globális béregyenlőségi kezdeményezéséért. A Schneider Electric, az energiamenedzsment és az ipari automatizálási megoldások területén vezető multinacionális vállalat programja 2014-ben indult el 12 országban, kísérleti jelleggel, azóta több mint 100 országban valósult meg, és 2020 végére a vállalat dolgozóinak 99,6 százalékát érte el.
Új szakember érkezik a Yettel Magyarország felsővezetésébe
Mohamed ElSayad 2023. január 31-gyel távozik a Yettel Magyarországtól, pozícióját Nemanja Zilovic tölti be a kereskedelmi divízió élén.