Online árurendelő rendszer indult cégeknek
A kiskereskedelemben már elterjedt online rendelési lehetőségek előnyeit terjeszti ki az üzleti területre is az az online árurendelő és árösszehasonlító rendszer, amely április elején indult Magyarországon. A rendszer fejlesztője és üzemeltetője egy magyar startup vállalkozás.
A magyar oldalon már 20 ezer különböző termékre több mint 70 ezer ajánlat található meg. Jelenleg elsősorban az élelmiszerek és az italok dominálnak a kínálatban, de elindult más területek felépítése is - közölték.
Több országban, egyebek mellett az Egyesült Államokban, Spanyolországban, Ausztriában és Angliában is folynak tárgyalások a további terjeszkedés lehetőségeiről.
A rendszerbe való regisztrálás egyszerű, és teljesen ingyenes mind a vevők, mind a szállítók, nagykereskedők számára. Használata a vevőknek folyamatosan díjtalan, a beszállítók pedig a visszaigazolt rendelések után fizetnek jutalékot. Az idei év végére 500 millió és 1 milliárd forint közötti rendelési összeg elérése a cél - tájékoztatott a fejlesztő társaság.
Az Order-Taker Zrt. tavaly év végén alakult és idén április elején kezdett élesben működni. A vállalkozásnak jelenleg mintegy tíz belsős és külsős munkatárs dolgozik.
Kapcsolódó cikkek
- Ingyenes alkalmazás segíti a választást
- Vállalati karrier oldalak: nem a tegezésen múlik
- Filmmel, honlappal, mobilalkalmazással is népszerűsítik az új fordítású Bibliát
- Dolmányos varjúkat figyelhetünk az interneten
- A Kispál és a Borz teljes diszkográfiája letölthető
- Cisco: az internet átrendezi a világ egyik leghíresebb múzeumát is
- Választás: Google-térképen jelölik majd a 150 méteres kampányhatárokat
- Internetes árverésen válik meg 151 luxusautótól az olasz kormány
- Magyar startup hódítaná meg a globális hajóbérlési piacot
- Virtuális múmiaboncolás Svédországban
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.