NetIQ Access Review: ellenőrzött és jóváhagyott hozzáférések mindig naprakészen
A NetIQ Novell SUSE Magyarországi Képviselet bejelentette, hogy elérhetővé vált a NetIQ Access Review 1.1. A megoldás segítségével a vállalatok rendszeresen és soron kívül is ellenőrizhetik, valamint hitelesíthetik a felhasználói hozzáféréseket. Így biztosíthatják, hogy a legkisebb jogosultság elvét követve a szervezeten belül minden felhasználó csak azokat az erőforrásokat érje el, amelyekre valóban szüksége van.
A legújabb kiadásban a szervezeteknek lehetőségük nyílik az adatgyűjtés és -elemzés átfogóbb monitorozására, koordinálására és ütemezésére, ráadásul több különféle adatforrást vonhatnak össze egyetlen, összehangolt vizsgálatban. Az új változat azt is lehetővé teszi, hogy a vállalatok Oracle 12c platformra telepítsék az Access Review adatbázist, illetve személyazonosság- és alkalmazásinformációkat gyűjtsenek az Oracle 12c adatbázisokból. Az Access Review új verziója szorosabb integrációt kínál a NetIQ személyazonosság-kezelési megoldásával, az Identity Managerrel, emellett támogatja a NetIQ Identity Reporting modult.
A NetIQ Access Review 1.1 már elérhető.
További információ: https://www.netiq.com/products/access-review
Kapcsolódó cikkek
- Jelszó helyett a mobilos azonosításé a jövő?
- Forrester: jól teljesítenek a Novell végpont-titkosítási megoldásai
- Három NetIQ tipp az egyszerűbb felügyeletért
- NetIQ Secure Configuration Manager 6.0: a biztonsági előírások szakértője és őre
- 7 trend, amelyre érdemes odafigyelni 2015-ben
- Hat NetIQ tipp, ha a belső személyek jelentenek veszélyt
- SUSE for SAP: minimális állásidő és maximális teljesítmény SAP rendszereken is
- Megújult az ingyenes, iskoláknak szánt OpenLab programcsomag
- Integrált NetIQ-Cisco termékek, biztonságosabb hálózatok
- 8000 felett a SUSE Linux Enterprise Server által támogatott processzormagok száma
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.