Telekom pályázat Civil és CivilNET díjcsomagra
A civil szervezetek 2015 első félévében is pályázhatnak a Magyar Telekomnál a Civil és a CivilNET díjcsomagra. A Telekom felelős nagyvállalatként, a civil szféra munkájának támogatására hozta létre a kedvezményes telefon- és internethasználatot biztosító díjcsomagokat.
A két kedvezményes díjcsomag lehetővé teszi, hogy a közhasznú civil szervezetek költségvetésük egy részét a munkájukhoz fontos más feladatokra csoportosítsák át. A nyerteseket a Telekom adományozási bizottsága választja ki. A nyertes civil szervezetek egy éven át használhatják a megnyert díjcsomagot.
A pályázatok beérkezési határideje: 2015. április 14.
A részletes pályázati és igénybe vételi feltételek elérhetők a Telekom vállalati honlapján: www.telekom.hu/fenntarthatosag/palyazatok
Kapcsolódó cikkek
- 4G-ben és mobil tartalomszolgáltatásban is erősít idén a Magyar Telekom
- Hogyan szerezzen egy startup befektetőt?
- Az NMHH 65 millió forintra bírságolta a Magyar Telekomot
- A Budapest Bank díjazta a legjobb vállalkozói honlapokat
- Korlátozás nélkül lehet használni a VoIP szolgáltatásokat a Vodafone-nál
- Csökkennek a mobil hívásvégződtetési díjak április 1-től
- A Vodafone mozi szolgáltatást indít a Red előfizetőknek
- Magyarország uniós mobil útinformra pályázik
- Külföldön is 4G netezhetnek a telekomosok
- Bemutatta a versenytársakétól eltérő mobil díjcsomagjait a UPC
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.
160 ezer eurós pályázat indul egészségügyi innovátoroknak
Magyar egészségügyi startupok, kkv-k, kórházak, egyetemek és kutatóintézetek kapnak lehetőséget, hogy innovációikat gyorsabban piacra juttassák a SPICE program keretében. A hazánk mellett a régió 18 országában meghirdetett programban 160 000 euró támogatás érhető el, melyet a csapatok fejlesztéshez, innovációik kereskedelmi hasznosításához és mentorálásra használhatnak fel. A résztvevők számára elérhetővé válik továbbá az egészségügyi innovátorok legnagyobb európai ökoszisztémáját összefogó EIT Health teljes kapcsolatrendszere, know-how-ja, szakértelme és tőkéje is.
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.
Jelentős szakmai sikerrel zárult az ELTE pályaorientációs és tehetséggondozó programja
A Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő, „STEMpont” komplex pályaorientációs és tehetséggondozó program (NTP-STEM-23) megvalósítására kiírt pályázatán az ELTE Informatikai Kar 20 millió forint, a Természettudományi Kar pedig csaknem 18 millió forint támogatási összeget nyert el.
24. alkalommal lehet jelölni a reáltárgyak legjobb oktatóit a Rátz Tanár Úr Életműdíjra
Az Alapítvány a Magyar Természettudományos Oktatásért 2024-ben is várja a jelöléseket a Rátz Tanár Úr Életműdíjra, amelyet immáron 24. alkalommal ítélnek oda olyan tanároknak, akik különösen sokat tettek a hazai reáloktatásért.