Fogjon kezet egy UR robottal az Ipar Napjain!
A kollaboratív robottechnológia piacvezetője, a Universal Robots bemutatja felhasználóbarát, együttműködő robotkarjait a MACH-TECH és Ipar Napjai kiállításon. Csatlakozzon szakemberek százaihoz és próbálja ki a kobotok új applikációit most!
Az idén május 15-18. között megrendezett MACH-TECH és Ipar Napjai kiállításon az együttműködő robotok úttörője, a Universal Robots dán robotgyártó vállalat bemutatja saját tervezésű kollaboratív robotjait, az érdeklődők testközelből kaphatnak valós képet a globális robotikai piac fejlődésének új korszakáról. A vállalat UR3, UR5 és UR10 típusú robotjai szó szerint univerzálisak: olyan jelentős iparágak, mint az autó-, az egészség- vagy az élelmiszeripar használja ezeket a termékeket. A lehetőségek azonban végtelenek, mivel a robotokat szinte bármilyen automatizálható feladat elvégzésre be lehet programozni. Az UR robotokat könnyű programozni (nem igényelnek szakmai tapasztalatot), pehely könnyűek és biztonságosan dolgoznak együtt az emberekkel, a beépített biztonsági funkcióknak köszönhetően. A vállalat az egyik leggyorsabb megtérülési időt kínálja az iparágban. A régiónkban már az olyan kisvállalatok is, mint az IZOELEKTRO (mindössze 8 alkalmazottal) elkezdték élvezni a kobotok nyújtotta előnyöket. Megfelelő megoldást jelentenek nemcsak a nagyvállalatok, de a KKV-k számára is.
A Universal Robots szerint a magyar KKV-k jellemzően a megrendelések növekedését tapasztalják, miközben nem találnak elegendő embert a munkaerőpiacon. Szeretnének nekik segítséget nyújtani a helyzet megoldására az együttműködő robotok telepítésén keresztül, melynek hatására képesek lesznek kezelni a vásárlói igényeket, egységes minőséget tudnak nyújtani, és még a termelékenységüket is növelhetik. Összefoglalva, amíg korábban Magyarországon az automatizálás csak egy eszköz volt arra, hogy a cégek versenyelőnyt szerezzenek, ma ez a túlélés kérdése a piacon. Szóval érdemes megnézni mit is kínál a Universal Robots.
Azok, akik érdeklődnek az új korszak robotjai iránt, vagy szeretnének többet megtudni a hazai lehetőségekről, a B&O Engineering Kft. és a Robot-X Hungary Kft., az UR helyi forgalmazóinak standjain kaphatnak bővebb információt.
Megbízható partner
A tavalyi évben fennállásának 10. évét ünneplő B&O Engineering Kft. a robottechnológiára és az együttműködő robotokra szakosodott, valamint teljes gyártósorok létrehozásában is részt vesznek. Abban hisznek, hogy az együttműködő robotokban komoly lehetőségek rejlenek. Standjuknál a résztvevők megtekinthetik az UR robotokat működés közben, valamint szokatlan alkalmazásmódokat is láthatnak. Felkeltettük az érdeklődésed? Itt az idő, hogy megvásárold a jegyedet a kiállításra!
Innovatív megoldások az ipari automatizálásban
A ROBOT-X Hungary Kft. elkötelezett a folyamatos innováció és fejlesztés mellett, ezért nem meglepő, hogy ők is együttműködnek a dán piacvezetővel. Ipari automatizálással, robotcellák, szerelő-és gyártósorok, valamint egyedi és sorozatgyártott célgépek tervezésével és kivitelezésével is foglalkoznak. Az UR robotok felől érdeklődő látogatók forduljanak hozzájuk bizalommal.
A B&O Engineering az A pavilon 108D, a Robot-X és partnervállalata pedig a 208D és 107D standján, illetve a D pavilonnál lesz megtalálható.
Kapcsolódó cikkek
- Nincs többé várakoztató zene az ügyfélszolgálatoknál?
- Kasszarobbantó fejlesztéssel készül az OKI Europe a 2018-as FESPA-ra
- Fedezze fel a belső szállítmányozás új lehetőségeit az Ipar Napjain!
- A Teradyne felvásárolja a MiR-t, az együttműködő autonóm mobil ipari robotok piacvezetőjét
- A Universal Robots bemutatja mobil plug-and-produce megoldásait
- A nagy robot - kobot összecsapás
- Költséghatékony belső szállítmányozás
- Hagyjuk a csomagolást (is) a kobotokra!
- A jövő munkahelye: Robotként vagy velük együtt fogunk dolgozni?
- Az együttműködő robotok gyorsítják a robotika elterjedését
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Siemens Xcelerator: az Eplan és a Siemens zökkenőmentes adatátvitelt tesz lehetővé a gépgyártásban
A Siemens és az Eplan hatékonyabbá teszi a tervezési és gyártási folyamatokat a gépeket és gyártósorokat építő ügyfeleik számára.
A Z-generáció tudja milyen munkahelyet szeretne
Az önérvényesítés, a munkahelyi környezet, az anyagiak, a társas kapcsolatok, valamint a kreativitás, illetve a szellemi ösztönzők azok a legfőbb munkaértékek, amelyek a STEM pályára lépő Z-generációs fiatalok számára meghatározóak a leendő munkahelyük kiválasztásában és az ottani megmaradásukban – derül ki a Becsei Lilla pályaorientációs szakember friss, országos, reprezentatív kutatásából, amit az Együtt a Jövő Mérnökei Szövetséggel együttműködésben készített el a 12. osztályos magyar tanulók körében.