Budapestre érkezik az AWSome Day!
A vállalatok működése minden méretben egyre összetettebb, ennek kiszolgálásához pedig kifinomult és a célnak megfelelő informatikai háttér szükséges. Ma már számos innovatív megoldás érhető el többek között az adatvagyon gazdálkodás, a nagy rendelkezésre állású, hibatűrő rendszerek megvalósítása, valamint az automatizált informatikai működés kialakítása területén.
Legyen szó hibrid felhő alapú informatikáról, vállalatirányítási és pénzügyi rendszerekről vagy éppen mesterséges intelligenciáról, a megfelelő megvalósítás szakértelmet és odafigyelést igényel. A Total Cloud Consulting (TC2) és az Amazon Web Services (AWS) szervezésében megrendezésre kerülő AWSome Day budapesti rendezvényén a világ legnagyobb felhőszolgáltatója révén választ kapunk arra, hogyan segítik és egyszerűsítik a folyamatokat a legújabb fejlesztések, továbbá, hogy melyek a legmagasabb szintű biztonsági megoldások.
Kettős helyzetben vannak ma a vállalkozások: a jelenlegi problémákat meg kell, hogy oldják, de mire reagálnak, addigra a piac újabb igényeket támaszt, ami állandó fejlődési hajlandóságot kíván. Az új helyzetek és a változások kezelése együttesen komoly kihívást jelent, a gazdasági élet támasztotta elvárásoknak a felelősen gondolkodó és működő társaságok pedig szeretnének megfelelni. A megoldáskeresést és a cloud computing erőteljes előtérbe kerülését jól jellemzi az az adat, miszerint az üzleti és informatikai döntéshozók 92%-a állítja, hogy a következő két évben rengeteg informatikai rendszer költözik a felhőbe.
November 13-án, az AWSome Day budapesti rendezvényén a TC2 szakemberei és meghívott szakértők azt is bemutatják, hogy:
- mely szolgáltatások támogatják a vállalati környezet biztonságos felhős üzemeltetését, megfelelve a nemzeti és globális szabályozói elvárásoknak
- milyen automatizmusok segítik a vállalati informatikai fejlesztéseket
- hogyan csökkenthető drasztikusan az SAP rendszerek infrastrukturális és üzemeltetési költsége
- hogyan lehet a felhőben gyorsabban, hatékonyabban üzleti kalkulációkat végezni
- milyen előnyöket biztosít a VMware Cloud on AWS szolgáltatás
- hogyan ötvözhetők a mesterséges intelligencia és Amazon Web Services szolgáltatások a mindennapokban
A konferencián ezen kívül esettanulmányokon keresztül ismerhetjük meg, mit tapasztaltak a felhasználók a gyakorlatban, mindennapi helyzeteket felvázolva kapunk képet a felhőinformatika megvalósíthatóságának példáiról.
Olvassa el a részletes programot, és regisztráljon az ingyenes eseményre!
Kapcsolódó cikkek
- Ahol a napi robot öröm…
- Élő legenda látogat Magyarországra
- Konferencia a pénz jövőjéről és a jövő pénzügyeiről
- A Fujitsu megszünteti a jelszóhasználat kihívásait
- Az YK2-höz hasonló krízishelyzetet is okozhat a nyári-téli időszámítás eltörlése?
- Az Oracle Openworld további újdonságai
- Mark Hurd jóslatai a felhő bevezetéséről
- A Fujitsu 60 millió eurós szerződést írt alá a Lowellel
- Larry Ellison kijelölte a felhő jövőjének útját
- Z-generáció: a sneakerek, a babzsákok és a virtuális valóság a jövő?
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Siemens Xcelerator: az Eplan és a Siemens zökkenőmentes adatátvitelt tesz lehetővé a gépgyártásban
A Siemens és az Eplan hatékonyabbá teszi a tervezési és gyártási folyamatokat a gépeket és gyártósorokat építő ügyfeleik számára.
A Z-generáció tudja milyen munkahelyet szeretne
Az önérvényesítés, a munkahelyi környezet, az anyagiak, a társas kapcsolatok, valamint a kreativitás, illetve a szellemi ösztönzők azok a legfőbb munkaértékek, amelyek a STEM pályára lépő Z-generációs fiatalok számára meghatározóak a leendő munkahelyük kiválasztásában és az ottani megmaradásukban – derül ki a Becsei Lilla pályaorientációs szakember friss, országos, reprezentatív kutatásából, amit az Együtt a Jövő Mérnökei Szövetséggel együttműködésben készített el a 12. osztályos magyar tanulók körében.