Utazzon el otthonában a KLM új VR élményével!
Mindig is vágyott arra, hogy otthonában, a fotelben ülve utazhasson el messzi, egzotikus tájakra? A KLM iFly virtuális valóság programjával ez többé nem álom, hiszen ki sem kell tennünk a lábunkat a lakásból ahhoz, hogy egy majdnem élethű utazási élménnyel legyünk gazdagabbak!
Az iFly VR 360 fokban rögzíti a világ legszebb helyeit, amelyeket a híres "Fearless Chef" Kiran Jethwa mutat be az érdeklődőknek. A háromrészes sorozat első részében Jethwa a thai dzsungelbe vezeti el a nézőket, ahol a világ leginkább figyelemre méltó kávébabját keresi.
„Az új alkalmazásával a KLM arra szeretné ösztönözni az embereket a legmodernebb technológiák segítségével, hogy felfedezzék a világot. A digitális iFly magazinunk emberek millióit éri el” – mondta Boet Kreiken, a KLM vásárlói élményért felelős elnökhelyettese.
Az első epizódban a nézők megismerhetik egy speciális, elefántok segítségével készülő kávé elkészítését a kávébab szüretelésétől kezdve – a VR élménynek köszönhetően a nézők úgy érezhetik, hogy szinte szemtől szemben állnak ezekkel a hatalmas állatokkal.
Az iFly VR élményét VR szemüvegen keresztül, tableten és telefonon is átélhetik azok, akik szívesen eveznének át folyókat, ünnepelnének az adott helyszín lakosaival, napoznának a tengerpartokon vagy simogatnának elefántokat.
A KLM következő iFly VR élménye Hawaii-ra viszi majd az érdeklődőket.
Kapcsolódó cikkek
- Prémium VR megoldást mutatott be a HTC VIVE
- Mely területeken jelenti a fejlődés motorját a nyílt forráskód
- Az ABB bemutatja az áramhálózat tervezésének digitális jövőjét
- Az Emirates lebilincselő 3D-s, 360 fokos betekintést ad a repülőgépeinek belsejébe
- Red Bull Air Race élmény a Google segítségével
- Ingyenes VR technológiás applikáció felújítóknak, építkezőknek
- A KLM utasai podcastban mesélnek élményeikről
- VR-váró az Országos Sportegészségügyi Intézetben
- Virtuális valóság headset segíti a UPS sofőrök képzését
- Virtuális valóság funkcióval felszerelt rendszer tesztelésébe kezd az Air France
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Élje át a "Yes" Moment Élményt az electronica-n
Jubileumi évében, november 12-15. között a világ vezető elektronikai szakvásárán minden a „Minden elektromos társadalom” körül forog – ideális helyszín a Conrad Sourcing Platform lehetőségeinek megismerésére! A Conrad Electronic beszerzési platformként személyre szabott digitális megoldásokat kínál üzleti ügyfeleinek, hogy még hatékonyabbá tegye a beszerzést. Különösen, ha rövid időn belül nem tervezett műszaki igények fedezéséről van szó.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.