Rangos díjat kapott az Epson két nyomtatója
A Seiko Epson Corporation bejelentette, hogy a Surecolor SC-P7500 és a Surecolor SC-P9500 nagy formátumú nyomtatói nyertek az iF Design Award 2020 versenyen, amelyet a hannoveri iF International Forum Design GmbH rendez.
Az 1953-ban létrehozott iF Design Award világszerte elismerten az egyik legrangosabb díj az innovatív ipari termékdizájn kiválóság terén. A termékeket számos kritérium alapján értékelik, beleértve a gyakorlati megvalósíthatóságot, a kivitelezést, a környezetvédelmi előírások figyelembevételét, a kidolgozottság és innováció mértékét, a funkcionalitást, a használhatóságot, a biztonságot, az esztétikát és az egyetemes kialakítást. Az idei győzteseket 56 országból és régióból származó 7298 pályamű közül választotta ki a 78 tagú zsűri, amely a világ minden tájáról érkező szakértőkből állt.
Surecolor SC-P7500 és Surecolor SC-P9500
A Surecolor SC-P7000/P7000V és SC-P9000/P9000V utódaiként két díjnyertes nyomtató magas minőségű képeket állít elő, amelyek képzőművészeti alkotások vagy fotók reprodukálására is alkalmas professzionális eszközök. A belső világítás segítségével azonnal ellenőrizhető a nyomtatott anyag, valamint semleges színnel rendelkezik, amely nem zavarja a színbeállításokat.
Kapcsolódó cikkek
- Nagyméretű képek nyomtatása kiváló minőségben
- Olcsóbb, átláthatóbb nyomtatóüzemeltetés vállalatok számára
- Kreatív alkalmazások, széles választék
- Epson: tintatartályos nyomtatókkal a maximális költséghatékonyságért
- Az új Epson SureColor nyomtatók kivételes minőséget és sokoldalúságot biztosítanak
- Nagy sebességű fekete-fehér multifunkciós nyomtató az Epsontól
- Alacsony karbantartási igényű SureColor nyomtató az Epsontól
- Költséghatékony és problémamentes kezelést biztosító Epson nyomtatók
- Autista gyermekek fejlesztését támogatta az Epson karácsonykor
- Epson Roadshow és új termékek bemutatója
Trend ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Z-generáció tudja milyen munkahelyet szeretne
Az önérvényesítés, a munkahelyi környezet, az anyagiak, a társas kapcsolatok, valamint a kreativitás, illetve a szellemi ösztönzők azok a legfőbb munkaértékek, amelyek a STEM pályára lépő Z-generációs fiatalok számára meghatározóak a leendő munkahelyük kiválasztásában és az ottani megmaradásukban – derül ki a Becsei Lilla pályaorientációs szakember friss, országos, reprezentatív kutatásából, amit az Együtt a Jövő Mérnökei Szövetséggel együttműködésben készített el a 12. osztályos magyar tanulók körében.