Online csapatépítés, nem csak a karantén idejére
Aki az üzleti világ valamely területén dolgozik, napjainkban nagy valószínűséggel megtapasztalhatta, a kellemetlen konferencia hívások és a nehezen kezelhető távolsági kapcsolattartás problémáját. A csapatösszetartás a személyes találkozások csökkenésével egyre nehezebbé válik és a lelkes vezetők által összehívott online meetingek sokszor kellemetlen emléket hagynak a résztvevők fejében. Többek között ezekre a problémákra kínál megoldást a HomeUnity, aminek célja a klasszikus offline csapatépítők hatékony átültetése az online térbe.
Az érdeklődők jelenleg 6 különböző “modul” közül választhatnak, melyek mindegyike teljesen más-más tematikára épül. A Gasztro Királyok modulban kiderül, hogy a kollégák közül ki a legügyesebb a konyhában, a Sherlock “Homes” pedig a szabadulószobák hangulatát hozza el és közösségi média oldalak labirintusán kalauzol át. Kérhetünk a cégünkre szabott edzést profi jóga oktatókkal, de átélhetjük a kocsmakvízek jól ismert hangulatát profi moderátorok által vezényelve.
“Természetesen a jelenlegi helyzet adta az ötletet a HomeUnity születésekor, de hiszünk abban, hogy a későbbiekben is nagy szükség lehet a távolsági csapatépítésre. Egyre több munkavállaló dolgozik otthonról, ami nagy mértékben csökkenti a csapatösszetartást és ezáltal a hatékonyságot is. A megfelelő irodai hangulatot végső soron az emberek egymással való interakciója teremti és ha ez hiányzik, akkor a csapat motivációja és produktivitása is csökken. Többek között ebben is szeretnénk segíteni”
Az ötletgazdák azt remélik a HomeUnity-től, hogy feloldja a konferencia hívások kínos szorongását, közelebb hozza egymáshoz az otthonaikba zárt munkavállalókat és egy kellemes, szórakoztató élményt nyújt mindenkinek. A szolgáltatást a homeunity.hu oldalon érhetik el az érdeklődők.
Kapcsolódó cikkek
- Folyamatos a Vivre növekedése
- Online tudásplatformjával segít a Tork az egészségügyi dolgozóknak
- Ingyenes YouTube Premium szolgáltatás Samsung készülékekhez
- Március 16. óta megtízszereződött az Okos Doboz forgalma
- A Föld Napjára ajánl digitális tananyagot az E.ON
- A HP mentőcsomaggal segíti partnereit
- Az otthoni internetezést segíti tanácsaival az NMHH
- Középiskolások százezrei tanulnak matekot ingyen az interneten
- A Vivre.hu támogatja a hagyományos kiskereskedőket
- Magyar fejlesztésű szoftver mentheti meg a szabadulószobákat
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Pályaorientációs nap volt a Széchenyi-egyetemen
Pályaorientációs nap keretében érkeztek általános iskolások a győri Széchenyi István Egyetemre, ahol laborlátogatásokon, előadásokon, kreatív foglalkozásokon, sőt kínai nyelvórán is részt vehettek. A jelentős érdeklődés miatt az intézmény komplex szolgáltatáscsomagot állított össze, amelyre iskolai csoportok jelentkezhetnek, akár egy osztálykirándulás tartalmas programjaként.
A TIME magazin 2024 egyik legjobb találmányának tartja a HONOR Magic V3-at
A HONOR Magic V3 felkerült a TIME 2024 legjobb találmányait tartalmazó éves listájára, amely a legkülönlegesebb, az életünket megváltoztató innovációkat mutatja be számos területen, többek között az egészségügy, az AI és a zöld energia terén.
Felmérés: a hollandiai szervezetek negyede nincs felkészülve kibertámadásra
Hollandiában a közepes és nagyvállalatok negyede nincs felkészülve egy esetleges kibertámadásra – jelentette hétfőn az NLTimes című holland hírportál a KPN holland távközlési vállalat megrendelésére készült felmérésre hivatkozva, amelyben kiemelik az egészségügyi szektor veszélyeztetettségét is.
Chery Group: Budapest–Róma egy feltöltéssel
Egyetlen feltöltéssel akár a Budapest-Róma távolságot is megtehetik majd az elektromos autók a Chery Group új akkumulátor-technológiájának köszönhetően. Az újdonságot a már itthon is kapható OMODA 5 gyártója az idei innovációs konferenciáján mutatta be.
Nemzetközi oktatásfejlesztési program indul az ELTE vezetésével
Az ELTE és még négy európai egyetem alkotta konzorcium 250 ezer eurós támogatást kapott az Erasmus+ felsőoktatási együttműködési partnerségek programban megvalósuló, oktatási és módszertani fejlesztéseket célzó, 2026 végéig tartó REDINEST projektre.